Çocuklarınız Sizleri Yansıtır

cocuklar“Çocuğunuz doğal olarak neşe-keyif-coşkudadır. Çocuğunuz en doğal haliyle Kaynak Enerjiye uyumludur. Zıtlığa dalıp onu araştırdığında, Kaynakla bağlantısını zaman zaman koparan bazı şeylerin olması da doğaldır.

Bu bağlantısızlığın, sizin bağlantısızlığınızı da alevlendirmesine izin vermeyin.

Pek çok ebeveyn şunu keşfetmiştir; Genellikle çocuklarınız siz iyi hissettiğinizde iyi hissederler, siz huysuz ve geçimsiz hissettiğinizde onlar da huysuzlanır. Çocuklarınız, çoğunlukla sizin hislerinizin çok güçlü birer yansımasıdır.”

Abraham, Esther Hicks

Arkadaşlar, bana ebeveynlikle ilgili çok soru geliyor. Bazen e-maillerle, bazen de çalışmalarım sırasında… Çalışmalarımda çocukların Yüksek Benliklerine her bağlandığımızda anne ya da babaya gelen mesaj neredeyse aynı: “Beni sev, beni olduğum gibi sev ve kabul et. Sen mutlu ol, endişelenme, telaşlanma. Benim kendi planlarım var. Onları uygulamama izin ver.”  

Yani çocuklarınız için yapabileceğiniz en iyi şey onları özgürleştirmek ve kendinizi olumlu enerjide tutmak. Evet, bugün Blog Hamilerinin bize verdiği mesaj bu kadar kısa ve önemli…

Yayınladıktan sonra not: Yayınladıktan hemen sonra düşündüm. Yetişkin insanlar olsak da aslında hepimiz ebeveynlerimizden aynı şeyi talep etmiyor muyuz? Koşulsuz sevgi ve kabullenme, onların mutlu olması ve mutluluklarını bizim belli hallerde olmamız şartına  bağlamamaları, kendi hayatlarının da olması… Hepimiz birilerinin çocuğuyuz. Kendimiz ne talep ediyorsak, çocuklarımıza da onu sunmalıyız.


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

 1. Daha ben ne yazabilirim? sabah 5 yaşındaki oğlumla krizden sonra bağlandım, ‘çünkü kendim çok stresli bir haftadan geçiyorum. Oğlum da bana beni yansıtıyor’ dedim. Bilge buna odaklan ve bunu serbest bırak, yansıtıyorsun diye konuştu iç Bilgem. ve sabah bir yazı:):):)

  Liked by 1 kişi

 2. Birkaç günden beri oğlumla nasıl daha iyi iletişim kurabilirim?
  Ne yapmalıyım?
  Nasıl onun kendini daha iyi hissetmesini saglayabilirim ? Soruları ile boğuşurken mesaj geldi.:))
  Ne zaman bir sorunun yanıtını arasam
  sizden yanıt geliyor. Teşekkürler.

  Liked by 1 kişi

 3. 2 çocuğum var. yıllar içinde bunu o kadar çok deneyimledim ki. çocuk ve anne/baba ilişkisini 2 ağızlı U şeklinde bir kovaya benzeten bir örnek vermişlerdi bana zamanında. anne / baba, kovayı bir tarafından ne kadar doldurursa, çocuğun tarafı da o kadar dolar.
  Fakat, yazının ilk 2 paragrafında bahsedilen bağlantısızlık halini tam anlayamadım.
  benim buradan anladığım, ebeveynlerin hisleri çocukları ne kadar etkiliyorsa, aynı şekilde çocukların bağlantısızlığı da biz ebeveynlere yansıyor. doğru mu?
  ben , 40 yaşını geçmiş bir kadın olarak, yan yana olmasak da, annemin ve kardeşlerimin iyi olup olmadıklarını hissedebiliyorum mesela. hatta bunların kendi hislerim olup olmadığını anlayamıyorum bazen. aynı şekilde ve hatta daha da yoğun olarak, çocuklarımdan da mı etkileniyorum?
  yazarken fark ettim ki, U şeklindeki bir kova iki taraftan da doldurulabilir. bugüne kadar hep tek taraflı düşünmüşüm çocuklarımla ilişkimi.
  teşekkürler mor alev, iyi ki varsınız.

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.