Hafta Sonu Enerjisi – Bu bir güncelleme!

Temmuz ayına hoş geldiniz! Bu ay bugün yoğun bir geri dönüşle başlıyor. Yaralı Şifacı Chiron 21 Ağustos’taki büyük güneş tutulmasında bulunacağı derecede geri dönüyor. Chiron’un mesajı çok sade ama bizler için her zaman çok kolay değil: Kendimizi tüm yaralar, izler, kendi bakış açımıza göre mükemmel olmayan yanlarımızla kabul etmeliyiz. Kendimizin bütünüyle yaşamayı öğrenmeliyiz, iyisiyle, kötüsüyle… Zaten iyi ve kötü de bakış açınıza göre değişmiyor mu?

Chiron, kırılmış, parçalanmış, kendimizden uzaklaştırdığımız parçaları şifalandırır, bizi bize yeniden bağlar. Genelde bunları görmezden gelmeyi tercih ederiz ama Chiron böyle yön değiştirdiğinde (yılda iki defa) gerçekten kaçamayız. Özgün olun. Farkında olun. Sürece direnmeyin, o zaman bu geçiş kalbinizi açar ve hayranlık verici güzellikler yaşayabilirsiniz.

Chiron hala daha yaz gündönümündeki derecesinde, bulunduğu derece ile ilgili o yazıdan şu bilgileri buraya aktarıyorum:

“Şifa Chiron’da: ‘Prizmadan geçen ışık, gökkuşağı renklerini oluşturuyor’ Kritik önemdeki şey, sizin duruma nasıl baktığınızdır. Başarı ve berraklık için onun parçalarını tanımalısınız ve sonra da hepsinin ortak noktalarını takdir etmelisiniz. Çünkü hepsinin kaynağı aynıdır: Işık!

Bu, aynı zamanda biri nasıl pek çokta görebileceğimizi ve bununla birlikte pek çoğun nasıl birde görülebileceğini de anlatır; nasıl herkesin hem bir ve aynı ve bununla birlikte farklı olduğunu ifade eder.  Eski Mayalıların birbirini selamlama şekli buna harika bir örnektir: In Lak’ech, yani ‘ben bir başka senim.’

Gün ışığının kırılarak spektrumun tüm renklerine ayrılması, saf ruhun, Yaratan enerjisinin varoluşun tüm yüzlerini ve seviyelerini oluşturmasını anlatır. Bu renkler aynı zamanda çakralara da denk gelir.”

Yarın, Çarşamba günü yazmış olduğum gibi Mars-Plüton yüzleşmesini yaşayacağız. (Bilgiler burada)

Ama aynı zamanda bütün bir hafta sonu Venüs-Chiron’la üçgen açıda, bu güzel bir açı ve eğer Mars-Plüton öfkeyle yaralarımızı bize gösteriyorsa, Venüs ve Chiron yaraların şifası üzerinde çalışıyorlar. Bazıları akışta kalmayı çok iyi becerirler, bazıları ise zıtlığın yanıcı tarafında olmayı severler. Dengede kalmayı niyet eder ve buna uygun davranırsanız, bu hafta sonundan müthiş bir zaferle çıkabilirsiniz, hem de hiç uğraşmadan!

Durmayın, akışla hareket edin. Çocuksu tutturmalarla gerçek arzuların arasındaki farkı fark edin. Yarın ise ay Uranüs’le zıt açıya girdiğinde tam bir enerjik güncelleme yaşayacağız. Sıcak bir güncelleme! Haziran birbiri üzerine binen kesintisiz enerji dalgaları getirdi. Temmuz ayı da farklı değil.  Kalbiniz vermeye ve almaya hazır mı? Rahatlayın.

Evet, sıcak günler bunlar ama arada dinlenmeyi de unutmayın, özellikle yarın. Akışta ve dengede serinliği, şifayı ve sevgiyi bulabileceğiniz bir hafta sonu diliyorum.

©Mor Alev 2017

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, ruhunuzun potansiyelini tam anlamıyla hayata geçirmek, Yüksek Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com