Burun Dalgası  – Konsey (Mesaj 116)

Bugün normal konularımızdan biraz uzaklaşıp, farkında bile olmayabileceğiniz ama yine de uğraştığınız bir şeye dikkatinizi çekmek istiyoruz. Bir defa farkına varsanız, bununla başa çıkmaya çoktan hazır olduğunuzu bulacaksınız.

İçinde yüzdüğünüz enerjilerde alışmış olduğunuz normalin dışında dalgalanmalar oluyor. Bazılarınız bunu görüyor, bazılarınız hissediyor, bazılarınız ise sadece biz bunlardan çokça bahsettiğimiz için bunun farkında. Bu konuda telaşlanmayın, bu değişecek, değişiyor.

Bu dalgalanmalar bazılarınız için sorun olabilir. Gariptir ki, ne kadar hassassanız, o kadar terslikler açığa çıkabilir. Daha az yoğun zamanlarda dikkatinizi ve odaklanmanızı kaybetmenize yol açabilir. Bu da normalde alışık olmadığınız ufak “kazaları” getirebilir.

Şimdi, çözüm oldukça basittir: Ne yaparsanız yapın, kendinizi yüksek titreşimli halde tutun ve bunu yaparken daha fazla kasti ve farkında olun. Kendiniz ve sevdiklerinizin etrafına korunma kalkanı kurabilirsiniz, günlük meditasyon alışkanlığınız çok faydalıdır – söylediğimiz gibi, ne isterseniz yapın. Bazılarınız ruhani âlemlerden koruma isteyebilir. Bizleri hazır ve yardımı etmeyi çok ister durumda bulacaksınız. Fakat bunu odaklanarak ve niyet ederek yapın. Ve gün içerisinde farkındalık içerisinde ve uyanık kalın.

Gerçekte, titreşiminizdeki kolektif yükselişin yarattığı direncin içine giriyorsunuz. Buna burun dalgası diyebilirsiniz. (Mor Alev: Burun dalgası hızla ilerleyen aracın, örneğin bir tekne ya da uçağın önünde havanın  ya da suyun sıkışması sonucu meydana gelen dalgalanmadır.) Basitçe anlatırsak, evreninizde eşit ve zıt reaksiyonlar sadece fiziksel şeyler değildir. Ve ilerlemenizi durdurmak arzulanan bir şey olmadığından, çabalarınızı artırmanız bu durumun çözümüdür.

Yaratan’ın engin lütufları ve koşulsuz sevgisi sizlerle.

Arkadaşlar, Korunma ve enerjinizi dengeleme için blogda sayısız yol yayınladım. Bunları ana menüde “yöntemler” kategorisinde bulabilirsiniz. Ben şu yöntemi bu dönemde kendim için tercih ediyorum: “Bu dönem için Baş Melek Michael (Mikail)’den bir hatırlatma: Enerji alanınızı temizleyin ve korunun!”

Ayrıca, lütfen kendinize sessizlikte bir 5-10 dakika ayırın. Pek çok meditasyon yayınladım şimdiye dek. Bu konuda çok konuştuk. Yine önerim “yöntemler” kategorisine ya da sağ sütundaki konular başlığı altındaki “meditasyon” kategorisine bakmanızdır. Bunu  dışında şu sayfada toplanmış bilgileri de faydalı bulabilirsiniz: “Mutlu ve Sağlıklı Günler İçin”

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Sevgili mor alev aşırı uyumak istiyorum. Ritüellerimi yapmak bazen çok zor geliyor. Bahsettiğiniz durumla ilgisi olabilir mi..

  Beğen

 2. Sevgili Mor Alev, yazı için şükranlarımı sunuyorum. Bu aralar garip ruh hallerindeyim, bir kere enerjim veya modumdan çevremdekiler aşırı etkileniyorlar, onların da modları bana uyumlu olarak çok çabuk değişiyor. Ben de çevremdekilerin enerjilerinden etkileniyorum. Bir de hayatıma girip çıkmış veya hala hayatımda olan insanları sürekli rüyalarımda görüyorum. Ama hep olumsuz yönleriyle. Neden böyle? Düşünmeden sadece arınsam mı yoksa bunun üzerine düşünsem mi karar veremiyorum.

  Beğen

  1. Sevgili Deniz, aslında bunun cevabını ben bilmiyorum. Siz biliyorsunuz. Tekrarlanması gereken dersler mi var? Enerjinizi sizin yerine çevrenizin mi yönetmesine izin veriyorsunuz? Rüyalarınızın mesajları neler? Bunları siz bilirsiniz. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.