Melekler: Gerçek Özgürlük…

freedomSevgili Dostlarımız, sizleri çok seviyoruz

Her biriniz, hayatınızın her anında özgürsünüz. Biliyoruz, her zaman böyle hissetmiyorsunuz. Diyorsunuz ki, “tatile gitmek istiyorum ama bunu karşılayamıyorum.” “Bu kişiye yardım etmek istiyorum ama bunu yapabilecek duruma sahip değilim.” “Kendi fikirlerime ses vermek istiyorum ama öyle olursa işimi kaybederim.” “Bu ilişkiden uzaklaşmak istiyorum ama kendi kendime bakabilecek durumda değilim.” “Güvende olacağımı bilmek istiyorum ama siyaseti kontrol edemiyorum.” “Dinlenmek istiyorum ama boş günlerimin yapılacak işler listesi çok uzun.” Ve liste devam ediyor…

Ancak, bizim bahsettiğimiz bu özgürlükler değil. Hayatınızda bazı şeyleri “yapmaya” özgür olmayabilirsiniz fakat her zaman herhangi bir anda istediğiniz kişi “olabilirsiniz.” İnanç ve sevgiyle, iyilik, zarafet, umut ve ilhamla dolu olmaya özgürsünüz. Veya bu gerçeklikleri inkâr edip, kurban, üzgün, rahatsız, telaşlı ya da korku dolu olmaya odaklanabilirsiniz.

Seçim size ait. Ve olacağınız kişiyi “olmayı” seçerek deneyimlerinizi de yaratmaya başlıyorsunuz. Olduğunuz kişi evrene bir işaret ışığı gönderiyor ve şunu söylüyor: “Bu, benim olduğum kişidir ve dünyanın bana geriye yansıtmasını istediğim şey de budur.” Yani, örneğin şöyle bir titreşim gönderiyorsunuz, “Ben sevgiye layık ve onu hak eden sevecen bir insanım,” o titreşim size geri gelir. Eğer “ben sevecen bir insanım ve insanların beni görüp sevebilmesinin tek yolu, önce onlara özen göstermemdir” derseniz, o zaman size gelen de bu olacaktır. “Dünya çok güzel bir yer ve ben bütün zorluklarına karşın burada olmayı seviyorum” dediğinizde, aynısı size yankı olarak geri gelecektir. “Yapacak çok işim var ama bulunduğum anda huzurluyum,” diyen bir titreşiminiz varsa, gerçekliğiniz bu olacaktır.

Özgürlüğünüz, sevgililer, istediğiniz şeyi “yapmaktan” gelmez, onun yerine, her anda bedenlenmeyi seçtiğiniz titreşimde “olmaktan” gelir. Siz, kendi kendini ayarlayan, kendi seçtiği kanalın yayınını yapan bir radyo gibisiniz ve buna uygun dinleyiciler seçiyorsunuz.

Işığınızın içinizden parlamasına izin verin, izin verin aydınlık güzel kalplerinizden yayılsın. Gerçekte olduğunuz sevgi olun ve bırakın sorunlarınız ve zorluklarınız, evrenleri yaratan ve her nefesinizde seçtiğiniz şeyin bedenlenmiş hali olmanızı sağlayan özgür iradeyi size veren muazzam kuvvet tarafından sevgiyle çözülüp kaybolup gitsin. Siz her zaman ve sonsuza dek…. Özgürsünüz!

Sizleri çok seviyoruz

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, hayatınızı tam potansiyeliyle yaşamak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/