2017 ve Ötesi İçin Yükseliş Araçları – Göksel Beyaz Varlıklar

to-set-sail-in-the-clouds-artist-unknownSevgili Dostlar,

Aşağıdaki mesajda Göksel Beyaz Varlıklar, bu yılı ve ötesini olabildiğince rahat geçirmemiz için son derece yardımcı olacak ve aynı zamanda da oldukça pratik, uygulanması kolay önerilerde bulunuyorlar. Ben bu önerileri duvarıma astım bile! Sizlere de aynısını öneririm.

Gerçek benliğimiz olduğumuzda, gerçek varlığımızı yaşayıp yansıttığımızda ortada hiçbir sorun kalmıyor. Tam da korktuğumuzun aksine! Bizlere binlerce yıl boyunca illüzyonun bir parçası olarak, biz olduğumuzda düzenin bozulacağı, sevilmeyebileceğimiz, başarılı olamayacağımız anlatıldı. Böylece kendimizi reddetmeyi ve maskeler takmayı öğrendik. Şimdi maskeleri çıkarıp atmanın ve gerçek renklerimizi tanımanın zamanı. Paul Selig’in rehberleri bu hafta bunu şöyle anlatıyor:

“Dostlar, biz diyoruz ki, zaman geldi. Hepiniz karşınızda bir ayna görseniz, devasa bir ayna, orada çıplak ve utanmadan olduğunuz gibi kendinize baksanız, gerçekte olduğunuz varlığı görebilirsiniz. İlahi olan kendini o aynada gösterecektir ve onu olduğu gibi görseniz, değiştirmeye çalışmadan, derhal ne olmadığınızı bilirsiniz. Ve olmadığınız şey, size korku talimatları veren bir dünyada yolunu bulmaya çalışan küçük benliklerinizdir (egolarınızdır), bu sizin onay verdiğiniz şeydir ama gerçek siz değildir.”

Göksel Beyaz Varlıklar, aynaya her baktığımızda daha da çok kendimizi görebilmemiz ve aynamız olan çevremizde, dünyamızda kendi ilahi yansımalarımızı yaratabilmemiz için gerçek benliğimizi ve enerjimizi bize çok güzel açıklıyorlar. Gerçek kendimizle hizalanmak ve uyum içinde yaşamak, aslında yükselişimizin tek adımı! Bu sene gerçek renklerimizi görmek, kabul etmek ve onlarla ışıldamak en önemli hedefimiz.

Bu mesaj için Göksel Beyaz Varlıklara ve harika Natalie Glasson’a çok teşekkür ederiz. (omna.org)

***

Geçişlerin her şeklinin ihtiyacı olan şey sevginin bedenlenmesi ve kabul edilmesidir; Yaratan’dan gelen en saf titreşimdeki sevgi. Yaratan’ın sevgisi, Yaratan’ın evreninin varlığınızdan akışını yükselterek, yanılsamaların salıvererek ve Yaratan’ın gerçekten hatırlanmasını gün yüzüne çıkararak bütün bir varlığınızı uyandırır.

En saf titreşimdeki sevgi ve niyet, bütün varlığınızı Var Olan Her Şey’e yani Yaratan’a uyumlayan bir araçtır. Bu yüzden, bu değerli yükseliş döneminde içinizde bulunan koşulsuz Yaratan sevgisini tanımaya kendinizi teşvik etmeniz çok değerlidir. Yaratan sevgisi ruhunuzdan doğru yüksek kalp ve kalp çakralarınız aracılığıyla varlığınızın her yönüne yayılır.

Varlığınızda bulunan sevgiyi şimdi tanımanız, 2016 boyunca bilinçli ya da bilinçsiz olarak sürekli sevgi özümsediğinizi ve kendinizi iç sevginiz ve Yaratan sevgisiyle uyumladığınızı idrak etmenize yardımcı olacaktır. Böylece benliğinizdeki sevgiyi onurlandırabilir ve onu yükselişinizin bir sonraki aşamasında yardımcı olarak kullanabilirsiniz.

Sevgi enerjinizi, bedeniniz, çevreniz, sevdikleriniz, kariyeriniz ve gerçekliğinizde yaratıma girmesini istediğiniz şeylerle, yani içiniz ve dışınızdaki her şeyle bilinçli olarak paylaşmak üzere vakit ayırmanız en temel gerekliliktir. Bilinçli olarak kalp çakranızdan doğru varlığınızın tüm yüzleri ve yönleri ile çevrenize sevgi nefesi gönderin, bu sevginin besleyici, ışıklandırıcı ve aydınlatıcı olmasına izin verin. (Mor Alev: Bu, benim Aralık ayında yayınlamış olduğum ve “korkuya ışık üflemek” olarak anlattığım çalışmanın biraz daha kapsamlı bir hali)

Bırakın, o tüm yanılsamaları, acıları, güçlükleri ve artık ihtiyacınız olmayanları temizlesin. Bu, 2017 yılına girerken ve yıl boyunca en azından günde bir defa yapılacak çok basit ama son derece güçlendirici bir çalışmadır. Bu bir kendini tanıma ve ruhuyla hizalanma metodudur, ruhunuzun yeni parçalarının benliğiniz ve gerçekliğinize daha sağlam demirlenmesine yardımcı olur.

Bu basit çalışma size üç şekilde yardımcı olacaktır. Öncelikle, tüm varlığınız ve gerçekliğinizin ruhunuzla uyumlanmasına izin verecektir. İkinci olarak, Yaratan’ın sevgisini kabul etmenize yardım edecektir. Ve üçüncü olarak, yıl boyunca yükselişinize yardımcı olacak gerekli değişiklikleri ve deneyimleri yaratmanız için size destek olacaktır.

Neyle hizalanmayı seçiyorsunuz?

Yükselişin bu aşamasında, enerjik, zihinsel ve duygusal olarak neyle hizalanmayı seçtiğinizi görmeniz önemlidir. Hizalanmanız (uyumlanmanız), sizin bağlantınız, bedenlenmeyi seçtiğiniz şey ve inandığınız şeydir. 2017 süresince, düşünceleriniz, duygularınız, deneyimleriniz ve yarattıklarınızı gözlemlemeniz önemlidir, böylece neyle hizalandığınızı ve bu hizalanmanın ruhani gelişiminiz, esenliğiniz ve mutluluğunuza nasıl hizmet ettiğini görebilirsiniz.

Varlığınızda bulunan Yaratan sevgisi, bilgeliği ve gücü ile düşüncelerinizin, duygularınızın, deneyimlerinizin ve gerçekliğinizde yaratmayı seçtiklerinizin bir hizada olmasını sağlamak sizin için çok faydalı olacaktır. Eğer düşünceleriniz negatif, duygularınız olumsuz ve deneyimleriniz kısıtlayıcı ise, varlığınız temizlenip şifalanması gereken yardımcı olmayan enerjiler ve alışkanlıklarla hizalanmış demektir.

Kendinizi Yaratan’ın sevecen parçalarıyla mı, egonun kısıtlayıcı parçalarıyla mı hizaladığınızı gözlemlemek, derin keşiflerde bulunacağınız bir iç yolculuğa çıkmanızı sağlayacaktır. Eğer 2016’daki odaklanmanız sevgiyi özümsemek idiyse, bunun size tatminkâr (sözlerin yerine geldiği, olumlu yaratımın zirve yaptığı) deneyimleri getirdiğini keşfedebilirsiniz, çünkü kendinizi Yaratan sevgisiyle ve kendi varlığınızla uyumlamışsınızdır ve böylece deneyimleriniz de bu saf, bolluk içindeki sevgi titreşimlerinden doğru yaratıma girmiştir.

Yükselişinize yardımcı olacak araçlar

Bu zamanda, meditasyon yaparak rehberleriniz ya da ruhunuzdan, yükselişinizi hızlandırmak ve desteklemek için bilinçli olarak hizalanacağınız enerjileri sizinle paylaşmalarını isteyebilirsiniz. Buna ek olarak biz Göksel Beyaz Varlıklar, size yardım edeceğine inandığımız enerjileri paylaşmak istiyoruz. Bütün varlığınızın aşağıdakilerle hizalanmasını isteyebilirsiniz:

 • Baş Melek Metatron, çünkü değişimleri demirliyor ve destekliyor, varlığınızda artık gerekmeyen eski enerjileri, eski yaratımları ve eski hizalanmaların salıverilmesine yardımcı oluyor.
 • Venüslüler, çünkü dünyaya ve onun insanlığına sevgi dolu ışık ve bilinç yüklemesinin ikinci aşamasını getiriyorlar. Venüs sevgisi, sevginin gücü ve varlığını özellikle zihinsel seviyede kabul etmenizi, aynı zamanda gerçekliğinizdeki davranışlarınızın daha da büyük bir çoğunluğunun varlığınızdaki sevgiden doğmasına yardımcı oluyor.
 • Altın Sevgi Bilinci, yeryüzünde ve insanlıkta çok daha fazla uyanışa devam ediyor. Orijinal saf bilincini paylaşıyor. Bu bilincin yeryüzü ve insanlığın tamamında bedenlenmesi niyet edilmiştir  (planlanmıştır). Sevgi Bilinci enerjisi, Yaratan’ı hatırlamanıza ve ruhunuzun fiziksel seviyedeki bütün varlığınızla entegre olmasına yardımcı olmak için önemlidir.
 • Ruhunuzun yüksek yönleri, fiziksel varlığınızla sentez olmayı istemektedir. Böylece ruhunuzun bilgeliği, saf bilinci, sevgisi, huzuru, mutluluğu, genişlemesi, gücü ve gerçeği ile hizalanabilir, bu uyumdan doğan enerjileri keyifle yaşayabilirsiniz.
 • Kutsal birleşme, Kutsal Erkek ve Kutsal Kadın enerjilerinin birleşmiş hali ve dengesi sizin ve Yaratan’ın içindedir. Kutsal dengenizi kurmaya ve yeryüzünde yaratıma girmeniz için gereken enerji karışımına yardımcı olur. Her bireyin içindeki sevgi, bilgelik ve gücün kutsal dengesini tanımak ve her şeydeki Kutsal Kadın ve Erkeğin varlığını kabul etmek amacıdır. Yaratıma girmek için niyetin ve bedenlenmenin gücü bir arada olmalıdır.
 • Ruh Grubunuz (ruh grubunuz hakkında hiçbir şey anlamasanız bile). Ruhunuz varlığınızla birleştikçe, ruh grubunuzun bilgeliği ve becerileri de ulaşılır hale gelir. Hizalanmayla bu fırsat geliştirilip çok daha tatminkâr şekilde deneyimlenebilir. Bu enerjilerle bağlantıya girmek için kişisel ya da birlikte basit bir niyetle vakit ayırın ve iç rehberliğinizi izleyin.

Gerçeğinizi topraklayın

outside-chakrasRuhunuzun yeni parçaları ve yönleri indirilir ve kişiliğinizle birleşirken, topraklama niyetini taşımanıza izin verin. Topraklama yükselişin bu döneminde, daha derin bağlantı, gözlemleme, ruhunuzu kabullenme ve onun getirdiği yeni bakış açılarına izin vererek ruhunuzun tam olarak varlığınızda, özellikle de zihinsel bedeninizde oluşmasına izin verecek bir araçtır.

Önce, başınızın üzerindeki ruh yıldız çakranızı, ruhunuzun bakış açılarını, bilincini ve enerjisini taşıyan harika bir ışık kaynağı olarak gözünüzde canlandırın. Sonra ayaklarınızın altındaki toprak yıldız çakranızı görün. Bu çakranın bir mıknatıs gibi ruhunuzun ışığını bütün benliğinizden geçerek kendisine uzanmasını sağladığını düşünün. Toprak yıldız çakranızın ruhunuzun ışığıyla dolarak, ruh yıldız çakranıza eşit bir ışık kaynağı haline gelmesini gözlemleyin.

Bakış açılarınızı ve ilişkileriniz gözlemleyin

Ruhunuzla daha da bütünleşirken bir dönüşüm aşamasındasınız. Bu, ilişkileriniz ve bakış açılarınızda geçişler olmasını teşvik edecektir. Nelere inandığınızı, Yaratan’ın gerçeğinin ne olduğunu ve nelerin yanılsama (illüzyon) olduğunu sorgulamaya davet edileceksiniz. Bu, sezgilerinizle olan bağlantınızı güçlendirirken, ruhunuzun gelişip genişlemesini engelleyen alışkanlıklar, kısıtlamalar ve yanılsamaları salıvermenizi talep edecek.

İçinizdeki sevgi ve gerçekten doğan yeni perspektiflerin, inançların, fikirlerin oluşmasına izin vermenin zamanı geldi. Bu da eski perspektiflerin, inanç ve fikirlerin eriyip gitmesine izin vermek demektir. Şimdi bunun sizin için kolaylık, rahatlık ve mükemmellikle oluşması ve ruhunuzun bakış açılarıyla hizalanmaya geçişinizin keyif ve coşkuyla olması için niyetler yaratın.

Kendiniz ve diğerleriyle olan ilişkilerinizi gözlemleyin, şunu anlayın, her ilişki, Yaratan’la olan ilişkinizi geliştirmenize yardımcı olur. Kendiniz ve etrafınızdakilerle daha büyük gerçekte (yalan olmadan) bağlantıya girmenizin de vaktidir.  Böylece, bütün ilişkilerinizin Yaratan’ın koşulsuz sevgisiyle bağlantıda olmasını sağlarsınız. Bu süreç, tanıdığınız ya da bir şekilde iletişimde bulunduğunuz herkese kalbinizden sevgi ışını göndermenizle başlayabilir.

Bu aynı zamanda kendi gerçeğinizde ve kendi içinizde rahat hissetmenizi, kendinizi koşulsuz sevmenizi, bununla birlikte sevginizin sizi tüm zamanlarda güvende, korunan ve şifalanmış olmanızı sağladığını anlamanızı gerektirir.  Çevrenizdekiler ve kendinizle olan bağlantınızı sevgiden doğru geliştirdiğinizde, derhal gerçekliğinizin her anında Yaratan’la daha derin bir bağ ve onun bedenlenmiş halini hissedersiniz.

Sevginizi hareketlerinizle yaratıma sokun

Şimdi ve 2017 boyunca, içinizdeki sevginin zenginliğini davranış ve hareketleriniz aracılığıyla deneyimleyeceksiniz. Böylece sevgi yaratıp yeryüzüne demirleyecek ve Sevgi Çağının gerçekleşmesine yardımcı olacaksınız. Her gün içinizde bulunan Yaratan’ın koşulsuz sevgisinden doğan en az üç harekette/davranışta bulunmak üzere niyet edin. Bunlar, bazen ufak ve basit hareketler, davranışlar olabilir ama sizin ve diğerlerinin içinizde sürekli büyüyen sevginin varlığını destekler.

Göksel destek

Biz, Göksel Beyaz Varlıklar, size hizmet etmek ve kendi saadet, huzur, keyif ve coşku titreşimimizi sizin varlığınıza, ruhani evrimleşmenize ve gerçekliğinize demirlemek üzere buradayız. Lütfen içinizde gerçekleşmesini istediğiniz şifalanma geçişleriniz ve süreçleriniz için bizleri çağırın. Bizim şifalı titreşimlerimiz, her zaman sizler için hazırdır, sadece enerjilerimizi çağırın ve bütün bir varlığınız ve gerçekliğinize yayılacak derin iç dönüşümünüz için sizlere yardımcı oluruz.

Bizim bilgilerimiz ve ruh entegrasyonunuza olan yardımımız sizin için hep müsaittir. Bizim enerjilerimizle bağlantıya geçmek için şu olumlamayı tekrarlayın: “Ben saadet, huzur, keyif ve coşkuyum.” Bu arada sizi çevreleyen ve eriyerek varlığınıza karışan saf beyaz ışığa odaklanın.

Şimdi içinizdeki sevgiyi yaratıcı, ruhunuzdan ilham alan şekillerde, saadet, huzur, keyif ve coşkuyla deneyimlemek, bedenlenmiş haline gelmek ve yaratmak zamanıdır!

“Ben Yaratan’ın yaratımı, bedenlenmesi ve deneyimiyim.”

Sonsuz saadet, huzur, keyif ve coşkuyla,

Göksel Beyaz Varlıklar

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

 1. Yazinin basina secip koydugunuz yelkenli gemi cok tuhafima gitti. Bu sabaha karsi ruyamda dev bir balonla bulutlarin uzerine yukseldigimi gormustum. Hem o resim hem gordugum ruya hemde yaziniz beni cok heyecanlandirdi. Her gecen gun kendime karsi olan sevgimi ve guvenimi kazanmama sebep oldugunuz icin sizlere cok tesekkur ederim.

  Liked by 1 kişi

 2. Sevgili Mor Alev bu oldukça güzel bir haber, buna aracılık ettiğin için teşekkür ederim. Sevgiye ait olmanın güzelliğini yaşamay niyet ediyorum.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.