İtici Güç Senesi 2017 – Melek Rehberler

Sevgili Dostlar, her yıl olduğu gibi bu yıl da Melek Rehberlerin yeni yıl öngörülerine bakacağız. Şimdiye dek Melek Rehberler her sene çok isabetli öngörülerde bulundular ve bize yardımcı oldular. Yılın genel temalarını biliyorsunuz, “Yeni Başlangıçlar, Hızlı, İnanılmaz Değişim, Gerçek Renklerimizi Tanımak/Yansıtmak ve Harekete Geçmek”. Fakat bu mesajda Melek Rehberler çok güzel benzetmeler yaparak bunun nasıl bir şey olacağını da çok iyi anlatıyorlar, özellikle de sürat ve yeni yaratımlar konusunda! Söyledikleri bir şey var ki, çok önemli: Sürece güvenin! Ayrıca, ben onların mesajlarının taşıdığı enerjiyle titreşimimizi yükselttiklerine inanıyorum. Haydi, okuyalım:

Bu yeni senenin, 2017’nin gelmekte olan enerjilerini kendi perspektifimizden doğru anlatmamız istendi. Her senenin kendine ait bir titreşim imzası var. Bu yeni yıla ait bakış açımızı paylaşmaktan zevk duyarız ancak kısaca sizin takvim yılınız 2016’yı kısaca anlatmak istiyoruz.

Geçen sene bu zamanlarda demiştik ki, gelen seneniz süratli ani dönüşümlerle dolu olacak ve pek çoğunuz yılın bu zamanında, geçen sene olanlar hakkında düşünmeye vakit ayırırken gerçekliğinizde değiştirdiğiniz şeylere hayretle bakacaksınız. Değişim insanlara hep biraz sinir bozucu gelir çünkü değişim bittiğinde tam olarak neye benzeyeceğini ender olarak görebilirsiniz ve bu da pek çoklarını rahatsız hissettirir.

Geçen sene olaylar, şartlar, arzular ve hatta korkular da çok çabuk yaratıma girdi. Hayatınızda artık ihtiyacınız olmayanın çoğunu tasfiye etme şansına sahip oldunuz, böylelikle yolunuza çok daha az yükle devam edebileceksiniz. 2016 yılınıza öyle çok sığacak ki sadece bir takvim yılında bu kadar çok şeyi yaşayabildiğinize şaşıracaksınız demiştik ve öyle de oldu.

Bir takvim yılının değişmesi sadece geleceğe bakma değil, aynı zamanda bir önceki yıl hakkında düşünme zamanı, böylece ilerleyen zamanda neleri değiştirmek istediğinizi daha iyi muhakeme edebilirsiniz.

Geçen senenizi süratle gelen değişimler içinde geçirdiniz; kim haline gelmek istediğiniz, gerçek tutkularınızın neler olduğu konusunda berraklaşmak üzere bütün arzularınızda bir ayarlama ve elemeye gittiniz. Bu dönüşmekte olduğunuz yeni varlığınızla aynı titreşimde olmayan insanları, yerleri, ilişkileri ve olayları ayıkladınız.

2017 yılınızın elbette kendi titreşim imzası bulunuyor; bu bizim kelimelerimizle bir “itici güç senesi” olacak. (Mor Alev: Melek Rehberler “propulsion” ya da Türkçeye çevrilmiş haliyle propulsiyon kelimesini kullanmış. Bu, jet motorlarının ya da roketlerin havalanmak için kullandığı itici güç anlamına gelir, ben daha kolay anlaşılması için sade bir şekilde “itici güç” tanımlamasını kullandım. Ama lütfen not alın, bu itici güç kağnı değil, jet/roket hızında ve gücünde!)

Size yay ve okla bir örnek vermek istiyoruz. Geçtiğimiz sene, daha önce görülmeyen şeyleri süratle keşfederken yayın telini iyice ve büyük bir kuvvetle geriye çektiniz ve şimdi hedefe odaklanıyorsunuz ve teli bırakıyorsunuz. Teli ne kadar geriye çekerseniz, okunuz o kadar yükselecek.

Bu sene de kesinlikle süratli hissettirecek fakat 2016 yılınızdan çok daha fazla belirginlik ve kesinlik taşıyacak. Bu bir itici güç, bir yoluna girme senesi. (Mor Alev: “Yoluna girme” kelimelerini kullandım, Melek Rehberler “trajectory” terimini kullanmışlar, bu da bir okun hedefi vururken çizdiği eğriye denir, buna balistik yol da diyebilirsiniz.) Geçen yıl keşfettiklerinizin çoğu, şimdi 2017’de inşa edecekleriniz için sağlam bir temel yaratmak için kullanıldı. Her yapının güç ve sağlamlığı üzerinde yükseldiği temelinde yatar. Ve bu yüzden hayalleriniz ve hedeflerinizde berraklaştınız.

Her biriniz, tutkularınızı, ilgilerinizi, hedef ve hayallerinizi hiç olmadığı kadar detaylı şekilde bilerek ve isteyerek şekillendirdiniz. 2017 yılınızın ilk birkaç ayı, öncelikle bu okun isabet etmesini istediğiniz yere bir lazer gibi odaklanmanızla geçecek. Ve bu sene, bir vakit gelecek, o zaman o okun uçmasına izin verip, her şeyin size ulaştırılacağına güvenmelisiniz.

Zemin çalışmasının çoğunu yaptınız; istediklerinize doğru ilerlerken yolunuzu daha iyi bulabilmek için yeni muhakeme gücünüzü kullandınız, bu sene SÜRECE GÜVENMEKle ilgili olacak. Hatırlatırız, sahne arkasında o kadar çok şeyler oluyor ki, beş duyunuzun algılayabileceğinin o kadar çok ötesinde ki, eğer sezgisel hislerinize daha da fazla itimat edebilirseniz, harekete geçmiş olan enerjiyi hissedebilirsiniz. Ve bu yüzden, bu sürece güvenin diyoruz.

Bir okçu, yayını gerdiğinde ve ince bir keskinlikle hedefe odaklandığında, okun uçmasına izin vermek zorundadır, bu sırada koordinatları doğru hesaplamış olduğuna da güvenir ve şimdi okun hedefe saplanması için yerçekiminin üzerine düşeni yapması gerekir. Ve işte hepiniz için geçen sene, sınayan, zorluk çıkaran, sinir bozucu ve tedirgin ediciydi, ama bu süreçte o kadar çok şey başardınız ki. Şimdi salıvermenin ve muazzam Evrenin hayal ve hedeflerinizi fiziksele çekmesini seyretmenin zamanıdır ve biz sizleri sürece güvenmeye teşvik ediyoruz.

the-secret-of-saturns-rings-by-donald-a-wollheim-1966-paperback-libraryKolektif seviyede, pek çok küresel değişiklikler görmeye başlayacaksınız, güç kaymaları, insan kolektifinin ayaklanmaları. Kolektif olarak, sayınız artınca çok daha güçlü olduğunuzu görmeye ve sonuç olarak bir araya gelmeye başlayacaksınız. Şu anda, dünyanın büyük çoğunluğu bir kargaşa içindeymiş gibi görünüyor; zıt kutuplar ve zıt görüşler alıp yürümüş gibi. Fakat bizlerin bakış açısından bu kolektif evrimleşmeniz için çok ihtiyaç duyulan ve çok yardımcı bir durum.

İleride kolektif olarak aradığınız değişikliklerin çoğunluğunun başlangıcının tam da bu zaman yapılmış olduğunu bulacaksınız. Hatırlayın, olaylar ve şartlar her zaman göründükleri gibi olmayabiliyor. Bu görünüşte kaos durumunda, birer huzur dayanağı olarak görev yapabilirsiniz. Bilin ki, kargaşa sizin deneyiminize sızmak zorunda değil ama büyük ihtimalle çevrenizdekilerin yaşamlarında bulunabilir. Dünyanız dengesini arıyor ama sarkacın dengeyi bulmak üzere önce sallanması gerekir.

Her biriniz özenle ve sebat ederek, üzerine fiziksel yaratıma girecek hayalleriniz için temelleri inşa ettiniz. Pek çoğunuz, istediğinizi düşündüğünüz hayalleriniz ve özlemleriniz konusunda oldukça ağır ve keskin şekilde çark ettiniz, şimdi değiştiniz ve olmak istediğiniz varlık hakkında çok daha netleştiniz. 2016’nın ekstrem doğası ve ruhu her seviyede hissedildi, hem kolektif hem de kişisel açıdan büyük değişimler yapıldı ve şimdi ödüllerinizi hasat etmeye başlayacaksınız.

Bir roketin itme gücü en sert şekilde başlangıçta hissedilir, ama atmosferinizdeki engelleri aştıkça, roket daha da hızlandığı halde, yolculuk daha tutarlı, sarsılmaz ve kolay hale gelir. Bu benzetme, birçoğunuzun 2017 yılınızı anlatımınıza çok benzeyecek. Bu yolculuğunuzda istekle ve heyecanla yanınızda duracağız ve yapabildiğimiz her şekilde sizlere yardımcı olmak için can atıyoruz.

Umarız, bu mesajımız size bir şekilde yardımcı olmuştur.

Sevgide ve ışıkta, bizler sizlerin Melek Rehberleri

Bu mesaj için Taryn Crimi ve Melek Rehberlere çok teşekkürler. (angelic-guides.com)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak, böylece potansiyelinizin tamamını gerçekleştirmek üzere Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2017  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. inanıyorum…çalışmamın ve yansımalarının farkındaydım 2016 da…..geçen gün eski resimler eski hallerle dolu aile arasında nostaljik bir gün yaşanırken….kız kardeşimin bana dönerek ”Sibel sen evrim geçirmişin baksana bu resimlerle şu an inanılmaz fark var ” dediğinde düşündüm….bu yansıma işte …değişen algım…ve onun beni ulaştırdığı yepyeni ruhum ve bedenim….farkındayım…kurduğum cümlelerde güven ve sevgi var…önsezim ve öngörüm arttı….analiz yeteneğim güçlendi…şu an hissettiklerim bu….yazarken düşündüm şimdi… ne çok ne kadar da kısa geldi yaşadıklarım bi an….sevgiyle selamlıyorum…teşekkür….

    Liked by 1 kişi

  2. Harika bir yol haritası ..”2017 yılınızın elbette kendi titreşim imzası bulunuyor; bu bizim kelimelerimizle bir “itici güç senesi” olacak”. Benim jet motorlarım hızla çalışıyor. İçimdeki ses sanki bir yere yetişme telaşında ve kalbim güvende, teslimiyette..Rengarenk..

    Yıla sert enerjilerle saldırı haberleri ile girmek ölümler, cenazeler.. Kalbim de ‘yeter’ diye bağıran bir haykırışa dönüştü. Ve ağır bir grip geçirdim. Rabbime şükürler olsun hiç hasta olmayan ben ayakta geçiririm derken, bir gece de hastanede yatıp, serum, vitamin takviyesi aldım.. Hastalanmakta iyileşmeye dair. Vücut tepkisini verdi rahatladı..

    Şimdi motor! Sertap Erener’den ‘RENGARENK’ şarkısı linki ile sevgiler..

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.