8 Ocak 2017, Saat 12.43 den İtibaren Tüm Sistemler İleri!

kagaya-yutaka-space-the-universeSevgili Dostlar,

Bundan 13 ay kadar önce ilk “Tüm Sistemler İleri!” yazımı yayınlamıştım. Astrolog Stephanie Forest ya da yeni ismiyle Wave Rayne sayesinde bu fenomenden haberim olmuştu. Şimdi aradan geçen zamanda bu enerjiyi çok daha iyi tanıma ve sonuçlarına şahit olma şansını bulmuş şekilde yazıyorum. Wave Rayne,  Zodyak’taki bütün ana gezegenler ileri gittiğinde neler olduğunu günümüz astrolojisinde ilk inceleyen ve araştırmalar yapan bir astrolog ve tüm gezegenlerin ileriye gittiği bu durumu şöyle anlatıyor:

Şimdi, burada, yeryüzü merkezli bakış açımızdan, bu dönemde tüm güneş sistemimiz hep birlikte aynı yöne doğru hareket ediyor, kozmik bir ırmağın akışı gibi, hepsi aynı yöne doğru yolculuk yapıyor. Güneşin pozisyonu ya da dünyanın bakış açısından doğru “Tüm Gezegenlerin İleri Hareketi” (APDM) sonsuz evrende, organik, holistik, eş-zamanlı, uyumlu bir grup geçişini gösteriyor. Bir APDM döngüsü gelecek için kesinlikle umut getiriyor. Bu kendine özgü, çok özel zamanda Yeryüzü/Dünya perspektifi ile Güneşinki aynı oluyor. Böylece, bütün Güneş Sisteminin titreşimi, yeryüzündeki insan hayatını aksatmak değil, geliştirmek üzere yapılan tüm girişimlerde olağanüstü kozmik bir yardım sunabilir. Fosil yakıt yerine kozmik yakıtla enerjisini alan bir yerküre düşünün.”

APDM, başarılı başlangıçlar, yeni tohumlar ve ilk adımlar için önerilen son derece hızlı ve şanslı bir dönem, yalnız farkındaysanız, yukarıda Wave bir uyarıda bulunuyor: Başlanan şey bütünün hayrına olmalı! Yani, Güneş Sistemi, bu muhteşem toplu bilinç, sadece genişletici, ilerletici, olumlu adımlara destek oluyor.

2017’nin APDM dönemi 8 Ocak günü öğlen (İstanbul) Merkür’ün geri yolculuğunun sona erişiyle başlıyor ve rekor 1 ay sürüyor! Geçen yıl sadece 10 gün sürmüştü. Jüpiter, 6 Şubat sabahı durup geri gitmeye başlayarak bu gidişatı sona erdiriyor.

Peki, bu senenin APDM dönemini Merkür’ün başlatması ve Jüpiter’in sonlandırması ne anlama geliyor? Yine Wave’e başvuruyoruz:

“Şamanik/Astrolojik yönden Merkür çok hızlı, çok yönlü bir gezegendir, kolaylıkla ve çok çabuk üst âlemden, orta âlemlere ve düşük âlemlere geçiş yapabilir. Herhangi bir âlemde çok fazla kalmaz, çünkü o bir rehber, bilgi toplayıcı ve âlemler arası ulaktır. Jüpiter, Yay burcunun yöneticisidir ve Merkür de Yay burcunda ileriye dönüyor. Yani derhal bu ikisinin arasında sembolik bir gökyüzü iletişimi görüyoruz. Ancak, aynı zamanda Jüpiter bütün bir APDM süresince Uranüs’e zıt açıda, yani bu da ani, tamamen beklenmeyen (Uranüs) ve devasa (Jüpiter) çekişme/kaos başlatabilir, bir ihtimal bu dünyanın tüm güç odaklarını bile sarsabilir.

Şüphesiz, 2017’nin APDM dönemi ve 2022 ye kadar süren bütün gelecek APDM’ler, bizleri en iyi şekilde yeni dünyanın, yeni bir yaşam şeklinin ve yeni toplumumuzun yaratılmasına odaklanmaya zorluyor.

Bu zamanda şahit olmaya ve bu dönemi kişisel ve toplumsal yaşamımız için derin niyette geçirmeye teşvik ediliyoruz. Tüm kalbimiz ve ruhumuzla, kendimiz ve toplumlarımız, var olan her şey için en olumlu, hatta taşkınca ve aşırı muhteşem çevreyi, bu çevreyi yaratacak şartları zihnimizde canlandırmalıyız.

APDM’in ruhani mesajı her zaman aynıdır – Muazzamlık ve harikalık potansiyeli taşıyan bir kozmik olay. İçinde bulunduğumuz güç eşitsizliği ve mali adaletsizliği değiştirmenin en kolay yolu, BİRLİKTE bu yöne odaklanmamız ve istediğimiz sonucu zihnimizde canlandırmamızdır.

APDM’in mistik niyeti ise DÜNYADA HERKES İÇİN HUZUR ve BEREKETTİR. İşte hayallerimizi böyle canlı tutarız. Kolektif hayalimiz, uluslararası huzur, herkes için esenlik ve herkesle paylaşacak kadar bolluk içinde olmak…”

Bu noktada, Wave bir manifesto yazmamızı öneriyor. Nasıl bir dünyada yaşamak istiyoruz? Aynı, hep beraber Kasım ayında 11-11 çalışmasında yaptığımız gibi. Bu niyete bu süre zarfında her gün odaklanmamızı istiyor. Bu bir kolektif çalışma ve bilincimizin evrimleşmesinin de hızla ilerlemesini sağlayacak bir egzersiz.

Arkadaşlar, bu “1” senesinde, “1” ayında, çoklu “1”lerin yaşanacağı bu dönemde, yaratımımızın zirve yaptığını biliyoruz. APDM’in bu zamanda gerçekleşmesi bir tesadüf değil, bu zaman aralığını iyi kullanalım. Korkularımıza ışık üfleyelim. (Salıverme yöntemlerini bloğun “yöntemler” menüsünde bulabilirsiniz.) Bu devasa yaratım enerjisiyle bütünün hayrına odaklanalım.

APDM süresince, sert açılar da gerçekleşecek, bu enerjilerle kişisel ve toplumsal olaylar tetiklenebilir. Bu olayların sizlere olumlu yaratımlarınıza daha da büyük istekle ve azimle sarılmak üzere cesaret vermesini, ne istemediğinizi göstererek istediklerinizi bulmanızı umuyorum.

2017 enerjileri ile ilgili bütün yazıları bu bağlantıda bulabilirsiniz: 2017 Yeni Yıl Öngörü ve Tavsiyeleri

Haydi, şimdi tüm sistemler ileri!

©Mor Alev 2017

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

5 comments

 1. Bu gerçekten muhteşemdi. Senelerin en güzel yazısıydı bence. “Hep ileri”yi içersn ” Az kaldı”yı içeren, bide işin içinde bu düzlemde 2 gün sonra başlıcak bir zaman. Kısacık, geldi! Tek görev, merkezde kalıp her gün her birimize uyan şekilde meditatif halde bütünün hayrına olan muhteşem dünyayı yaratıma hazırlamak, yazmak, düşünmek, davranmak, hissetmek. Daha ne olsun sonuna geldik! Elele birlik içinde sevgi çağına hoşgeldiiiiiiiiiiikkkkkkkkkk

  Liked by 1 kişi

 2. Sevgili Mor Alev
  muhtesem bir yazi sonsuz tesekkurler.Ben hergun gaiya ya sifa enerjimi gonderiyorum.her kendimle ilgili niyetde de dunyaya sevgimi ve isigimi gonderiyorum diyorum.hergun yazdigim ve okudugum bir notum var kendimle ilgili.onunda sonunda dunyaya sevginin, barisin,huzurun ve birlik bilincinin gelmesini diliyorum diyorum.bunlar disinda ne yapabilirim.eksik oldugum birsey varsa yardimci olur musunuz?
  Birde 2016 tam cikarken kisisel isteklerim konusunda beni sinadi ve su an kafam cok karisik.yani ne isteyecegimi bilmiyorum kendim icin.bu normall mi?bunun cozume ulastirmak icin sadece akisda kalmam yeterli mi?yapabilecegim birsey var mi?
  Tesekkurker hersey icin
  Sevgiler

  Beğen

  1. Sevgili Serap,

   Tek bir önerim olacak, bir kontrol edin, acaba bu dilekler sırasında yalvarma ve istemediklerinize odaklanma yani korkudan dolayı isteme enerjisinde kalıyor musunuz? Enerjinizi bir tık daha yükseltip, bu gerçekliğin olduğu zaman çizelgesine uyumlanabilir misiniz? Bunun için korkuları terk etmek gerekiyor.

   Kişisel istekler konusunda boşluk hissediyorsanız 2016’nın son enerji koridoru (Ekim sonundan beri geçerli olan) gayet iyi gelmiş demektir. Yenilendiniz. Şimdi yeni benlikle haşır neşir olmaya başlayın. Yeni arzular ve hedefler çok vakit geçmeden ortaya çıkacaktır. Büyük ihtimalle de şöyle bir şey de hissedebilirsiniz: Ben aslında olduğum gibi, olduğum yerde tam, bütün ve mutluyum! Bu, harika bir durum. Gelişmeler ve değişiklikler olmayacak demek değil. Ama kendinizle ilgili en ideal ruh durumuna gelmişsiniz ve akışa tam olarak kendinizi bırakıp anda yaşıyorsunuz demek. Sevgilerimle

   Beğen

 3. Merhaba 🙂 Yaklaşık 8 aydır yazılarınızı takip ediyorum ve hemen her gün heyecanla yeni bir yazı var mi diye mailimi kontrol ediyorum. Gelen mesajları büyük bir iştahla okuduğumu soyleyebilirim:)) Benim en çok takıldığım şey kendimle ilgili bir hedef bulamamam, mutluluk diyebiliyorum sadece ya da anda kalıp bulunduğum ortamdan keyif alabilmeyi becerebilmek. Bunun dışında gerçekten en çok istediğim seylerden biri adaletli mutlu ve huzurlu bir dünya. Sokakta gördüğüm dilenen ya da köşe başında annesinin kucağında sessizce oturan çocukları, yollarda hor görülen ezilen hayvanları gördükçe bu dünya bana dar geliyor, burda olmak istemiyorum. Hep hedeflerimiz olması gerektiğini öğrendik biz başarı ve mutluluk için ama ben bunu yapamıyorum, kendime bir hedef koyamıyorum. 10 yil sonra nerede olacağımı göremiyorum.Tek istediğim 10 yil..vs sonra mutlu olmak hem kendim hem de tüm sevdiklerim için. Hatta tüm evren icin..

  Beğen

  1. Sevgili Seçil, mutluluğunuzu belli bir kritere bağlamamanız da güzel. Eğer sizi bu gördüğünüz insanların durumu mutsuz ediyorsa bu konuda çalışmaya çağrılıyor olabilirsiniz. Bir düşünün. Acaba nasıl çözümler getirebilirsiniz? Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.