11-11: Hayallerinizde nasıl bir dünya var?

Sevgili Dostlar, yine geldik bu çok önemli enerji kapısına. Gillian MacBeth-Louthan geçen gün diyordu ki, “Aramızda o kadar çok kişi ışığı o kadar uzun süredir muhafaza edip, dağıttı ki neredeyse bunu neden yaptığımızı unuttuk!” Bu beni hem gülümsetti, hem de düşündürdü.

Aramızda böyle hisseden kişiler olduğunu biliyorum, bazen ben bile vizyonumu kendime hatırlatmak zorunda kalıyorum. Öyle alabora eden değişikliklerden geçiyoruz ki, dalgalar arasında başımızı çıkarıp nefes alacak zamanı zar zor buluyoruz.

Bugün bu yazıyı düşünürken, biraz beyin fırtınası yapıyordum ve birden bire sokakta ya da bir bahçede nasıl ufak kediler sessizce yanımızdan geçiyorsa, aynı o şekilde görkemli, kuvvetli, güzeller güzeli bir leoparın yanımdan geçebileceğini ve birbirimizden ürkmediğimizi düşündüm.

İçimde tek bir kelime belirdi: HUZUR.

Peki, huzuru nasıl tarif edebilirim?

Hiç ama hiç korkmama hissi. Güvenmek. Hatta bu sözcüğe artık ihtiyaç olmadığı için hatırlamamak bile. Hiçbir şeyin kimseyi tehdit etmediği, varlığımızın kimseyi rahatsız etmediği, özgür irademizi saygıyla kullanabildiğimiz bir yer.

Neredeyse hiçbir şeye özlem duymama hissi, arzularını gerçekleştirebileceğini bilmek. Böylece sabırsızlık yok. Sonsuz zaman var. Sonsuz olasılıklar var.

Bedeninde ve benliğinde rahat eden varlıklar olma hissi. Eksiklik, yetersizlik yok. Herkesin olduğu gibi mükemmelin resmi olduğunu derinden bilmek, takdir etmek.

Yeni şeyler keşfetmekten keyif almak. Yaratmaktan keyif almak. Çalışmayı da, dinlenmeyi de sevmek.

Gülmek.

Konuşmaya, açıklamaya ihtiyacı olmamak. Bunu sadece sevdiği için yapmak.

Müziği, sanatı ruhunun derinliklerinde hissedebilecek kadar odaklanarak içine almak.

Bereketi, bolluğu paylaşmak. Bunu öyle yapmak ki artık farkına bile varmamak.

Ve böyle devam ediyor…

Görüyorsunuz, bu işlere bir sürü zaman ve emek verdiğim halde, yaratmakta olduğumuz Yeni Dünya’yı düşündüğümde pek de berrak olmadığım ortaya çıkıyor, durumu zıtlıklardan yola çıkarak anlatıyorum. Oysa artık ne yaratacağımızı konuşmamız gerekiyor.

Nasıl hissetmeyi istiyoruz? Nasıl yaşamayı istiyoruz? Kalplerimiz tüy gibi hafif olduğunda nasıl varlıklar haline geliriz sizce?

Bu 11-11 de, Yeni Dünyayı, çocuklarımıza ve torunlarımıza bırakacağımız dünyamızı düşünmeyi ve neden bu yolda olduğumuzu hatırlamayı öneriyorum.

Bunu yazabilirsiniz, resimlerden bir kolaj hazırlayabilirsiniz ya da oturup çizebilirsiniz. Siz kendinizi nasıl daha rahat ifade edebiliyorsanız öyle yapın. Önemli olan düşünmek. O gerçekliği kendimize çağırmak.

Hayalinizde nasıl bir dünya var?

Gillian bir cümle daha söylemiş beni etkileyen “Gerçeğin ne olduğunu öğrenmek için binlerce yıldır gökyüzüne bakıyoruz, oysa şimdi yıldızlar bizden bir işaret bekliyor.”

Doğru. Ve 11 Kasım bu işareti topluca vermek için muhteşem bir gün. Bu günün öyle bir enerjisi var ki eğer kanatlarımızı açmaya karar verirsek, uçabiliriz. Olasılıklar, olası gerçeklikler ve gelecekler bu enerjiyle sürekli hareket halinde, herhangi birine rahatça adım atabiliriz.

Ama bu kapının şartları var. Niyetimiz berrak olmalı, bütünü kapsamalı, kalbimizin sesi olmalı. Sonra da cesur olmalıyız. Eşikten geçmek değişimi kabul etmek demek!

Bu 11 Kasım’a hazırlık olarak nasıl bir enerjide yaşamak istediğinizi netleştirin. Biraz düşünün.

Sonra 11 Kasım günü ya da hafta sonu uygun olduğunuzda, diğerleriyle enerjik ya da fiziksel olarak bir araya gelin. Evlerinizde, okullarınızda, parklarda, Anıtkabir’de, deniz kıyısında, sizin için kutsal olan yerlerde, nerede olursa olsun. Paylaşın. Gülün. Sevgi verin, sevgi alın – sevgiyi kabul etmeyi sakın unutmayın.

Bu kapıyı kendi kalbinizde aktive etmek için değil, kapı zaten açık, onlarla da paylaşmak için melekleri çağırın, rehberlerinizi, ruh ailenizi, ustaları, galaktikleri çağırın. Evrenselsiniz.

Yeryüzüne bağlanın. Ona vermek istediğiniz şeyleri müjdeleyin. Kutlayın.

Sonra sessizleşin. Anda kalın ve odaklanın. Bir süre sessizliğin keyfini çıkarın. İşaretinizi çoktan cennetlere gönderdiniz. Eşikten atladınız.

Hepinize harika bir 11-11 kapısı diliyorum.

© 2016 Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, ruhunuzun potansiyelini tam anlamıyla hayata geçirmek, Yüksek Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

16 comments

 1. Değerli mor alev bu güzel bilgiye sadece beğendim demek az geldi.Yürekten teşekkürler.

  Liked by 1 kişi

 2. Insanlik için gelecek vizyonum, 3.boyutun düşük titreşimli illuzyonlarinin saliverilerek insanlığın gerçek potansiyeline kavuşması ve gerçek doğamız olan çok boyutluluga ulaşarak kosulsuz sevgi icinde yasamlar sürmesidir. Çocuklara ve torunlara tutku coşku dolu, anin farkindaliginda, bolluk, bereket ve birlik içinde bir dünya bırakalim diyorum. Herkese sevgiler ve mor alev sana teşekkürler.

  Liked by 1 kişi

 3. Merhaba günaydın moralev,
  Yazınızı tam bitirmeden,farkettim ki bunların hepsini yapmıştım,Atamizi saygı duruşunda anarken ,zaten birlik,sevgi,saygi,anlayis,iyilik ve yücelmek ve aydınlık dilemisim,ulkeme,yanyana çalıştığım arkadaşlarıma,komsuma,sehirdasima,doguya,batiya,kuzeye,guneye….ne kadar mutluyum ki projekte etmiştim ve huzurdayim.yaziniza devam ederken de ,çoktan dileklerim yine bunu,yazdiklarinizi destekler olmuş!. şükür ve ol’du..❤️🙏😘🌞

  Liked by 1 kişi

 4. Günaydın, mesajlar için çok teşekkür ederim ❤
  11:11 mesajında sözü edilen Gillian MacBeth-Louthan yazısının ingilizcesi var mı?
  sevgiler iyi günler

  Beğen

 5. şu anda bir tüy kadar hafifim İnanılmaz bir coşku var içimde. Hep birlikte bütün kozmos, yaratılmış olan her şeyle canlı ya da cansız MERHABA YENİ DÜNYA, MERHBA ALTIN ÇAĞ….

  Liked by 1 kişi

 6. Dün gece karanlığında balkondan bakarken ağacın altından geçen beyaz kedinin bir ceylan da olabileceğini düşündüm. Karşılıklı ürkmesiz şaşırmasız güven dolu doğal bir huzur hissettim.

  Bugün dokuzu beş geçe aynı bütünlüğün huzur ve dinginliğini, biraz hüzünle beraber yaşadım.

  Ve az önce görkemli bulutları ile birlikte sonsuz mavinin beni gördüğünü, gökyüzünün benim ona güvendiğimden daha çok güvendiğini bana. Benim kendime güvendiğimden daha çok güvendiğini.

  Sonra yazınızı okumak.

  Teşekkürler Mor Alev. Hepimize Sevgilerimle.

  Aynı hisleri paylaşıyorum. Ve buraya kadar geldiğimize göre hatırlarız tekrar elbet neden parladığımızı.

  Liked by 1 kişi

 7. yazıyı az önce okudum ve içimde garip bir sevgi seli hissettim. burada bahsettiklerinizi bu sabah karşı yaşadım ve yapılmasını istediklerinizi yataktan kalkmadan yarı uykulu yarı uyanık yaptım. içim çok rahat ve huzurla kalktım. sonrasında da Anıtkabir’e gidip, özlem, hüzün, minnet, şükran ve gururu aynı anda yaşadım.
  11.11’in kapısı bugünden açık :))

  Liked by 1 kişi

 8. Merhaba dostlar,
  Su an Avustralya Melbourne dayım. Yazmaya basladigimda Saat 01:01 di ve 11.11.2016 tarihindeyim yani Turkiye’ye gore 8 saat onde. Bu gun bitmeden yola çıkacağım icin daha uzun sure 11 11’de kalacagim 🙂
  Dunyamiz, biz ve butun icin en hayırlısı ve bereketlisini diliyorum. Ve bunu dinlerken icimde hissettigim; yılbası aksamının sevinc, heyecan ve biraz da hüzün karisik duygusu. Inanıyorum
  Her sey cok guzel olacak.

  Liked by 1 kişi

 9. Ne kadar güzel bir mesaj ! içimi açtı,kalbimi ısıttı,tebessüm ettirdi 🙂 okurken çok iyi hissettim kendimi, enerjisi çok yüksek muhteşem:) teşekkür ederimmm…

  Liked by 1 kişi

 10. UÇUYORUM…

  Saat 15.50 . İstanbul semaları..ikiz gökkuşağı vardı. Fotoğrafı sizlerle de paylaşmak istedim ama buraya kopyalayamadım.
  Mitolojiye göre Yunan tanrılarının kraliçesi olan Hera yeryüzüyle haberleşmek istediğinde, “renkli elbise” sini giyerek giden haberci İris’i gönderirmiş. İris, Cennet ile dünya arasında köprü atarmış..
  Köprülerimiz, kapılarımız bol olsun ki bugün ikiz gökkuşağını gördük.
  “Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur olur üstüne yağar. Ama unutma ki, rengarenk gökkuşağı yağmurdan sonra çıkar” Ne güzel bir söz. Bugün bir değil iki gökkuşağı çıktı. 11.11 Kapısı’ndan önce yağmurlarda yıkandık. Yağmurun ardından 10.11’de bir değil çift gökkuşağı köprüleri attı. Ya Selam dedim.. Hafta sonu en büyük öğretici AŞK, öğretmenim ile hayat sahnesinde piyesimizi oynamıştık. Daha kaç gün geçti ki üzerinden nasıl büyük enerjiler bunlar, kanatlanıp, olaya tepeden bakabiiyorum. Bugün ikiz gökkuşağına bakarak ellerimi kalbime götürüp nameste şeklinde ‘Allah’ım öğretmenime çok teşekkür ederim. Görevimiz tamamlandı’. deyip, sevgiyle gözlerinin içine baktım. Ruhsal ailemden bir parçaydı o. Selamladım.

  Sevgili Moralev, tüm bunların üstüne Sevgili Gillian sözleri muhteşem. Cevap geldi.

  “Gerçeğin ne olduğunu öğrenmek için binlerce yıldır gökyüzüne bakıyoruz, oysa şimdi yıldızlar bizden bir işaret bekliyor.”
  Doğru. Ve 11 Kasım bu işareti topluca vermek için muhteşem bir gün. Bu günün öyle bir enerjisi var ki eğer kanatlarımızı açmaya karar verirsek, uçabiliriz. Olasılıklar, olası gerçeklikler ve gelecekler bu enerjiyle sürekli hareket halinde, herhangi birine rahatça adım atabiliriz.

  Kendimi ışık işçisi olarak görevde, kuş gibi hissediyorum.. Koşulsuz sevgiye uyanmak niyetimle.. Bütünün Hayrına Ol’sun.. Çok teşekkür ederim. Sevgiler..

  Liked by 1 kişi

 11. Dün okuyamadım yazınızı..ama geç kalmadım çok şükür … Sabah dileklerimi ve sorularımı evrene gönderdim..melekleri çağırdım ve içim huzurla doldu..bugünün bitiminde de iyi bir haber bekliyorum ,haber gelmiş kadar mutlu ve huzurluyum şu anda…evrene sordum ve tek ihtiyacın moralev sevginiz ve moralev enerjiniz olduğunu söyledi…teşekkür ederim…sizi seviyorum…

  Liked by 1 kişi

 12. hayalimdeki dünya : koşulsuz sevgi olan,maddiyatın daha kolay ulaşılabilir olduğu bir dünya (galiba bu konuda dertli olduğum için 🙂 )..rahat nefes aldığımız bir dünya..of çekmediğimiz bir dünya…ve sizin yazdıklarınızı kopyalıyorum…sonra da yapıştırıyorum….içimi okudunuz..
  “”.Konuşmaya, açıklamaya ihtiyacı olmamak. Bunu sadece sevdiği için yapmak.Hiç ama hiç korkmama hissi. Güvenmek. Hatta bu sözcüğe artık ihtiyaç olmadığı için hatırlamamak bile. Hiçbir şeyin kimseyi tehdit etmediği, varlığımızın kimseyi rahatsız etmediği, özgür irademizi saygıyla kullanabildiğimiz bir yer.

  Neredeyse hiçbir şeye özlem duymama hissi, arzularını gerçekleştirebileceğini bilmek. Böylece sabırsızlık yok. Sonsuz zaman var. Sonsuz olasılıklar var.

  Bedeninde ve benliğinde rahat eden varlıklar olma hissi. Eksiklik, yetersizlik yok. Herkesin olduğu gibi mükemmelin resmi olduğunu derinden bilmek, takdir etmek.

  Yeni şeyler keşfetmekten keyif almak. Yaratmaktan keyif almak. Çalışmayı da, dinlenmeyi de sevmek.

  Gülmek.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.