12-12 Enerji Portalı ve Konsey’den Bir Mesaj

nelly-tsenova-winter-vortexSevgili Dostlar,

Bugün bu enerji yolculuğunda çok önemli bir eşikten daha geçiyoruz. 12-12 enerji kapısıyla dün akşamdan beri yoğunluk hissedilir derecede artmaya devam ediyor. Kış gündönümünde bir sonraki eşikten de geçeceğiz, sonra tam bir “1” günü olan 1 Ocak 2017’de zirveye ulaşıp sadece bir süreliğine bu yoğunlaşmanın durakladığını hissedeceğiz. Yoğunluk gitmeyecek ama yükselmek yerine olduğu yere yerleşecek.

Bugün için bir önceki yazımdaki notu tekrarlıyorum: Benim önerim odaklanmamızı dış dünyada ne olursa olsun bozmamamızdır. Canınızın istediği gibi bir enerji çalışması ya da sade bir meditasyonla gelen enerjileri şükranla kabul etmek yeterli olacaktır. 11-11 kapısında uygulamış olduğumuz yeni dünya vizyonu çalışmamız da faydalı olabilir. Kendi ruhunuza göre karar verin.

Aşağıda Konsey’in son mesajını da paylaşıyorum, çünkü gerçekten odaklanmamızı bozmamamız gerekiyor ve Konsey bunu çok güzel açıklıyor. Enerjimizi sakin bir şekilde yüksek tutmalı, sadece sevgiden doğru düşünmeli, konuşmalı, davranmalıyız. Cumartesi günü Blog Hamilerinin söylediği gibi, şu anda bütünün dengelerini sağlamak görevlerimizden biri.

Koşulsuz Sevgi ve Mor Alev Enerjisi sizlerle olsun.

Birbirinizden ayrı değilsiniz – Konsey (Mesaj 96)

Bu zamanda, bu dönemde, ışık için çalışanlar olarak yeryüzüne gelenler, çok uzun zamandır konuşulan durumları gözlerinin önünde kolaylıkla görebilirler.

Saklanmış olan her şeyin sizin için açığa çıkacağını söylemiştik. Ve bu her gün, her saat oluyor. Aceleyle bir defa daha ekliyoruz, şimdi bile tamamlanmış olmaktan çok uzak.

Aynı zamanda dedik ki, inşa edeceğiniz yeni dünya için bu bir ihtiyaçtır. Bu, bundan önce pek çok defa oldu ve işte şimdi siz de bu noktadasınız. Bir defa daha yeni bir dünya kurulacak.

Etrafınıza bakarsanız, umutsuzluğa, korkuya düşmeye izin vermeniz çok kolay olabilir. Çünkü devrilmiş olanların enkazından şimdiden yapılandırdığınız harika şeyler size söylenmiyor. Fakat sevgili ailemiz, bunlar oldukça fazla. Ve onlar sadece çoğalacak – öyle bir seviyeye gelecek ki inşasına karar verdiğiniz yeni dünyaya dönüşecek.

Sizi çevreleyen durumları gözlemlerken, eskiye dair ne varsa ifşa olurken, yeniye dair neleri getirdiğine dikkat edin. Oluşturmaya başladığı birlikteliği görün. Etrafınızdaki kişilerin gücünü, sağlamlığını görün. Gelişmekte olan kararlılığı görün. Sevginin, bir olmanın, olduğunuz kişinin – hepinizin gücünün idrak edilişinin filizlenmeye başladığını görün.

Her birinizden bundaki payınıza katkıda bulunmanızı rica ediyoruz. Nerede olursanız olun, şartlarınız ne olursa olsun bunu yapabileceğinizi bilin. Eğer yapabilirseniz, mümkün oldukça, etrafınızdakilere yardım elini uzatın. Bulunduğunuz yerde yalnız durduğunuzu algılarsanız, kalbinize uzanın, hissettiğiniz kişilerle bağlantıya geçin, bizimle bağlanın ve yükselecek herkesi yukarıya çekmeyi niyet edin. İhtiyacı olan, kabul edecek olan herkese sevgi ve yardımlarınızı gönderin. Kesinlikle şundan emin olun; Sevgi, ışık, şifa, coşkuya dair her düşünce, her kelime, her hissiniz, insanlığın birliğinin tamamını yükseltmektedir.

Bir başkasını gördüğünüzde, onları gerçekten oldukları gibi görün. Hepinizin olduğu gibi, onların da ilahi varoluşun bir başka yüzü olduğunu görün. Onlar kendilerini nasıl görürlerse görsünler, temsil ettikleri ne olursa olsun, olabileceklerinin en iyisi olmaları üzere fırsatlarını onlar için açık tutun. Şu anda onlara ulaşmanız mümkün olmayabilir, ancak görebilseler de göremeseler de gerçekte oldukları varlığı bildiğinizi göstermeniz emin olun mümkündür. Eğer onlara kim olduklarını gösteremezseniz, kendinizin kim olduğunu gösterin. Bir noktada, er ya da geç, kendilerinin de oldukları gerçek kişi olabileceklerini bilecekler. Bu bir yol göstericinin yaptığı iştir.

Ve yine kesinlikle emin olun ki, şu anda nerede olursanız olun, ne yapıyor olursanız olun, ihtiyaç duyulan şey budur. Eğer başkası yapabilseydi, o yapardı. Ve böylece, hayatınızı bildiğiniz en iyi şekilde yaşayın. Minnette kalın. Sevgide kalın. Coşkuda kalın. Bu dünyayı her zaman olabileceğini düşündüğünüz haline doğru değiştiriyorsunuz.

Her düşüncede, her histe, her nefeste sizlerle olduğumuzu bilin. Biz sizlerden ayrı değiliz, aynı sizlerin birbirinizden ayrı olmadığınız gibi. Bunu en derin haliyle bileceksiniz.

Öyle de oldu.

Konsey ve Ron Head’e her zamanki gibi kucak dolusu teşekkürlerimizi iletiyoruz. (ronahead.com) Mor Alev tarafından çevrilmiştir.

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Sevgili Moralev kalpten teşekkürlerimi sevgi yolluyorum sana 🙂 bazen neden? neden? soruları yankılanıyor ve cevap çoğunlukla senin sayende geliyor… ”Ve yine kesinlikle emin olun ki, şu anda nerede olursanız olun, ne yapıyor olursanız olun, ihtiyaç duyulan şey budur. Eğer başkası yapabilseydi, o yapardı. Ve böylece, hayatınızı bildiğiniz en iyi şekilde yaşayın. Minnette kalın. Sevgide kalın. Coşkuda kalın. Bu dünyayı her zaman olabileceğini düşündüğünüz haline doğru değiştiriyorsunuz..’ yaşamımı değiştirmek konusunda başarılı olamıyormuyum acaba olmak istediğim yer burasımı yapmak istediğim iş bu mu dediğim günlerden geçerken mesajım açık ve net yine geldi.. ellerine kalbine sağlık.. iyiki varsın… sevgiler… ♥

  Liked by 2 people

 2. Çok çok güzeldi Sevgili Mor Alev. O kadar duygulandım ki okurken. Her zaman ki gibi. Yazıyı okuduktan sonra peşine yardıma ihtiyacı olan birinin kapıyı çalıp gelmesi muhteşemdi. Yaşadıklarının ne olduğunun bilincinde olmayan insanlara destek olmak çok güzel bir duygu. Sonsuz teşekkürler..Rabbime ve Size. Sevgimdesiniz.

  Liked by 1 kişi

 3. Merhaba mor alev yazilarinizi takip ediyorum ben devamlı olarak birilerine yardım ediyorum yolda bile mutlaka biri benden bir yardım ister resmen bu insanlari çekiyorum bazen çok yogun yaşıyorum gencligimden beri bir sifaci olmak istedim o yüzdendir diye düşünüyorum bu durumu sizinle paylaşmak istedim sevgiyle kalmaniz dileğiyle. ..sevgiler. .

  Beğen

 4. Yazilariniz çok güzel tesadüf denk geldim saatlerdir okuyorum karşıma çıktığıniz için allaha şükürler olsun

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.