Yıldızlardan Gelen Ailemiz – Bölüm 3/3

logan zillmer photographyBirinci bölüm için buraya, ikinci bölüm için buraya tıklayınız. Bugün sonuncusunu yayınladığım yazı dizisi için Steve Beckow’a çok teşekkürler. (goldenageofgaia.com)

Işığın Galaktik Federasyonu (GFL) kimlerden oluşuyor?

Bir koruyucu ve keşif federasyonu olan Işığın Galaktik Federasyonuna odaklanalım.

“Ben Sirius’tan SaLuSa ve sizinle olan bağlantılar söz konusu olduğunda ben ve arkadaşlarım (Mor Alev: Aynı zamanda yoldaş anlamına gelen bir kelime kullanmış) Galaktik Federasyonu temsil ediyoruz.” (1) Bu başlangıcın, bu sunuşun kaç sene beni heyecanlandırdığını bilmiyorum. Diğer yıldız sistemlerinden gelenlerin bize anlatmak istediklerini, bizim bilmemizi istediklerini dinleyebilen az sayıda kişiden biri olma onurunu yaşıyordum.

Burada çok gizli bilgilere nail olmak için güvenlik kontrolünden geçmek yok. Tehlike yok. Söylenen her şeyi çok boyutlu bir duvardaki kozmik bir sinek gibi dinledim.

SaLuSa ve iş arkadaşları, bu federasyonun doğası ve misyonu hakkındaki baş şahitlerimiz.

Yeryüzü çevresindeki GFL varlığı Ashtar’ın dediğine göre “milyonlarca gemiden oluşuyor, bazıları tam olarak gezegenin üzerinde olmasa da, çok yakınında döngülerine devam ediyorlar.” (2)

SaLuSa, GFL’in “şu anda hayal edemeyeceğiniz büyüklükte olduğunu ve milyonlarca personeli barındırdığını söylüyor. Evet, hepsi yükselmiş varlıklar ve öyle olmasalar bize katılmalarına izin verilmezdi.” (3)

Diyor ki, federasyon “sıklıkla binlerce yıldır bir arada bulunan birliklerden oluşuyor. Bu yüzden geçmiş tarihinizden bahsedildiğinde bizler de deneyimlerimize dayanarak konuşabiliyoruz. Unutmayın, bizler sizin gibi yaşlanmıyoruz ve bir bedenden diğerine geçmek bizler için yeni bir takım elbise giymek gibi.” (4)

SaLuSa, GFL’in “diğer galaktik gruplarla işbirliği içinde olduğunu, çünkü Işığa ait olanların birlikte çalıştığını” söylüyor. “Bu Galakside bizler en büyük tek grubuz ve kendimizi galaksideki huzur ve barışın devamına adadık.” (5)

“Venüslüler, Arkturuslular, Pleiadesliler ve Andromedalılar… bizimle birlikte hizmet ediyorlar ve pek çokları dünya ile eski kontratları sebebiyle bağlılar. Diğerleri de var elbette, ama hepsi de bizimle bağlantılı değil.”(6) ve devam ediyor:

“Işığın Galaktik federasyonu ile yan yana çalışan pek çok farklı türden varlık olduğunu göreceksiniz. Hepimizin paylaşabileceği, diğer dünya dışı varlıkların getirdiği bilgi ve farklılıkları seviyoruz. Paylaşmak burada yaptığımız her şeyi özetleyen bir kelime ve bunu da bütünün hayrına yapıyoruz.” (7)

Federasyon üyeleri (çalışanları) “çoktan yükselmiş varlıklar ve Işığa hizmet ediyorlar”. (8) Bir başka zamanda SaLuSa, bunu tekrar ediyor: “Ben…, sizlerin şunu bilmenizi isterim ki, Işığın Galaktik Federasyonunun üyeleri olarak bizler aydınlanmış varlıklarız ve sizinle olan ilişkimizin temelinde size karşı olan sevgimiz yatıyor.” (9)

Görevleri “insanoğluna bakmak, yükseltmek ve yükseliş süreci yolculuğunun güvenli geçmesini sağlamak.” (10)

“Anlayacaksınız ki, Galaktik Federasyon yağmacı bir grup uzay varlığı değildir. Genç medeniyetlerin dış müdahaleler olmadan evrimleşmesi için Evrende asayişi sağlamak için organize olduk.” (11)

SaLuSa “ileri teknolojiye” sahip olduklarını söylerken açıklıyor: “Biz teknolojilerimizi halkları güçsüz kılmak için kullanmıyoruz ama kendimizi korumak için kullanıyoruz. Galaktik Federasyon medeniyetler arası huzur ve işbirliğini destekleyen barışçıl bir organizasyondur.” (12)

Başka bir yerde şunları anlatıyor:

“Işığın Galaktik Federasyonu hiçbir şekilde askeri bir kuruluş değildir, fakat Evrende kendimizi korumamız gereken güçler de vardır. Bunlar çoğunlukla Reptilian grupların karanlık olanlarıdır ancak derhal şunu da ekliyoruz ki, barışçıl olan diğerleri de vardır. (yani karanlık olmayan Reptilian medeniyetler de vardır.)”(13)

“Geçmişte medeniyetlerin uzay varlıkları tarafından saldırıldıkları hatta yok edildikleri bile olmuştur, ama bu saldırılar kesinlikle federasyonumuzla alakalı değildir.”(14)

Binlerce yıldır bizleri yağmacılardan korudular, koruyorlar.

“Kendi evreninizde yer alan ileri medeniyetler, diğer gezegenleri ele geçirmeye defalarca teşebbüs etmişlerdir, ancak sizler bizim tarafımızdan korundunuz, çünkü Dünya karantina altındadır ve onların ulaşabileceği sınırların dışındadır. Öyle olmasa, bir işgali ve köleleştirilmeyi engelleyecek bir beceri ve güce sahip olamazdınız. Düşük titreşimdeki hayatlar, türlü şekillerde tehlikelerle doluydu, bu yüzden çok çabuk nasıl hayatta kalacağınızı öğrendiniz.” (15)

Bazen durumlar iyiden iyiye kötüymüş gibi görünse de, GFL ve diğer federasyonlar tarih boyunca bizi kolladılar, Mira diyor ki:

“Bazen bunaltıcı bile görünse, bizler vaz geçmiyoruz. Dünyanın hayatta kalması için değişimler gerekli. Sizler toparlanıp, gelişeceksiniz ve gezegeninizdeki her şey büyük ölçüde düzelmiş olacak.”

“Bizim tarafımızda, filolarımız gezegeninizin çevresinde tetikte bekliyor. Bu sürece diğer yıldız sistemlerinden de pek çok temsilci kendini adıyor. Tam ve sürekli olarak size odaklanmış durumdayız.” (16)

SaLuSa ekliyor, “Uzay gemileri donanması sizlerin baskıcılardan kurtuluşunuzu ve esenlik ve mutluluğunuz için devasa sevgi getiriyor.” (17) Ker-on buna şöyle devam ediyor:

“Bir zamanlar bizlerle bağlantıya geçmek korkutucu bir düşünceydi, özellikle karanlık güçlerin bizleri şeytani, sizleri ve yeryüzünü yönetmeye aç göstermesinden dolayı. Ne kadar ironiktir ki, bizleri yapmakla suçladıkları şeyi aslında dünyayı yönetmek için kendileri yapmaktadır.” (18)

Pleiadesli Mira, GFL’in “yeryüzü ve insanlıkla çok güçlü bağları” olduğunu söylüyor. “Bizlerin bir arada çok uzun bir tarihi var.” (19)

Venüslü Ker-on da ekliyor, “Galaktik federasyon olarak bizlerin evrimleşmenizi takip etme sorumluluğumuz bulunmakta.”(20)

“Bu zamanda, sizler bizim odak noktamızsınız, uzun süredir ele aldığımız en hayati görevimizsiniz. Yükseliş sürecinin bütününde, çok büyük önem taşıyan temel olayın bir parçasısınız. Burada bulunmamızın sebebi her şeyin plana uygun gitmesi ve tamamlanmasıdır.”(21)

Yükselişimize yardımcı olmanın yanında, SaLuSa “Tabiat Anayı eski haline getirmeye yardımcı olma görevinin de” onlara verildiğini söylüyor. (22)

BİR olduğumuzu şöyle açıklıyor:

“Hepimizi BİR olarak düşünmeye başlayın. Çünkü gerçekte bizler sizden farklı değiliz ve sadece sizden biraz daha ileri bir seviyedeyiz. Biz de sizin le aynı arzuları taşıyoruz ve biz de etrafımızdaki evrenlerde gerçeği ve bilgiyi arıyoruz. Yaratan hepimize keyfini çıkarmamız için ölümsüz yaşam, görkemli ve sonsuz yaratımlar verdi. Evrimleşme asla bitmiyor ve biz de diğerlerine hizmet ediyoruz, çünkü onlar da bizim öğrenmiş olduklarımızdan faydalanabilirler.” (23)

Büyük çoğunlukla, SaLuSa’ya göre GFL “gemilerimizin çoğunu bir görünmezlik perdesinin arkasında tutuyoruz.”

Pleiades medeniyetinden Adamu galaktiklerin görünmeden nasıl çalıştıklarını şöyle anlatıyor:

“Bakın, bizler varoluşun farklı enerji yoğunluklarında (farklı boyutlarda) çalışabiliyoruz ve kendimizi sizin dışınızdaki yoğunluklarda tutuyoruz ki böylece gözlemlenmeyelim. Bu çok önemli. Çünkü müdahale etmeme kuralları gereğince kendimizi halklara onlar istemediği ya da gelişimize hazır olmadıkları sürece tanıtmıyoruz.” (25)

“Yükseliş sadece işin başlangıcı. Daha sonra yükselişle birlikte değişen yaşamınıza hızla geçmeniz için yapılacak çok şey var.” diyor SaLuSa. (26) Mira da “Perde kalktığında tekrar bir araya geleceğiz” diyor. “ve tekrar birleşmemizin fırsatları kendiliğinden ortaya çıkacak.” (27)

SaLuSa ekliyor:

“Biz sizlerin gelecekte olacağı şeyiz, yükselmiş, büyük evreninizin devasalığında seyahat özgürlüğü olan Kozmik Varlıklar. Sizler zaten Galaktik Federasyonun üyelerisiniz. Ve organizasyonumuz aracılığıyla diğerlerine hizmet etmeyi isteyebilirsiniz. Yaratan’ın verdiği görevleri yerine getirmek üzere çalışan diğer federasyonlar ve konseyler de var, Kalbinizi takip etmek üzere sahip olduğunuz fırsatlar sonsuz.” (28)

“Sizleri eşit ortaklar olarak ne kadar çabuk bize katılmaya davet edebilirsek, bizi diğer galaksilere ve evrenlere götürecek bir sonraki yolculuğumuza o kadar çabuk başlayabiliriz. Sanki hiç sonu gelmiyormuş gibi görünüyorlar, çünkü bizlerin bakış açısından yaratımın sonu yok.” (29)

“Önünüzdeki sayısız fırsatı görebiliyor musunuz? Çünkü yaşayabileceğiniz maceraların hiçbir sınırı yok.” (30)

Bizler yüksek bilincin birazını bile tatmadan bunun çok azını belki düşünebilir, hayal edebiliriz. Ama bilincimizi yükseltir yükseltmez bir anda, bir flaş çakmış gibi olasılıkları göreceğiz.

Bu yüzden, galaktik medeniyetler ve onların federasyonları milyonlarca gemiyle dünyanın etrafında toplandılar ki dünya ve üzerinde yaşayanlar beşinci boyuta yükselebilsinler.

Bizleri, nüfusumuzu azaltıp, üçüncü dünya savaşı çıkararak köleleştirmeyi amaçlayan kendi hükümetlerimizden koruyorlar. Üçüncü ve dördüncü boyutlardan gelen yağmacı medeniyetlerden koruyorlar. Ve bizleri kendimizden, gezegeni öldürecek termonükleer bombalar patlatmaktan, atmosfere seyreltilmiş uranyum saçmaktan koruyorlar.

Ve şimdi, daha yüksek bilince yükselmemize ve böylece Kaynağa olan yolculuklarındaki diğer medeniyetlere yardımcı olmak için uzay yolcusu federasyonlarda onlara katılmamıza yardım ediyorlar.

Dipnotlar:

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak, ruhunuzun potansiyelini tam anlamıyla hayata geçirmek ve  ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 20156 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. Bir süredir sizden mesaj alamıyorum.Yanlışlıkla abonelikten çıkmış olabilirim.. Aboneliğimi nasıl yenileyebilirim??

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.