İçinizdeki Sessizlik – Baş Melek Zadkiel ve Lady Amethyst

Violet candle“Bizler, toplu olarak bu gerçekliğin bir parçası olmayı reddediyoruz. Bunun bizim toplumumuzda, medeniyetimizde, gerçekliğimizde yeri yok. Onun için bütün ilgili kişilere, yerlere, varlıklara, olayların olduğu coğrafyalara, travma geçiren halka, kalbimize Yaratan’dan doğru akmakta olan ve asla bitmeyen Koşulsuz Sevgimizi ve Mor Alev enerjisini gönderiyoruz. Şefkatimiz sizlerle. Şu anda hissedemeseniz de seviliyorsunuz. BİZ sizi kayıtsız şartsız seviyoruz. BİZ aylardır, aslına bakarsanız, binlerce yıldır, Gaia’nın neredeyse her köşesinde akmakta olan gözyaşlarınızı siliyoruz. Yalnız değilsiniz ve bu gerçeklik kabul edilemez! Bu üç boyutlu deney bitti. Ve hepimiz bir sonraki aşamaya hazırız! Yan Mor Alev ve dönüştür! Yan Mor Alev!”

Sevgili Dostlar, bu sarsıntılı dönemde yukarıdaki dua ve çağrıyı neredeyse hiç vaz geçilmeyen sloganımız haline getirmekte büyük fayda olduğuna inanıyorum. Büyük, çok büyük bir arınmanın ve değişimin içindeyiz. Burada korkuya yer yok! Koşulsuz Sevgiye ve cesarete kalbinizde yer açın. Büyük resme odaklanın. Şimdi, Mor Alev enerjisinin Baş Meleği Zadkiel’i dinleyelim.

Bu mesajı çeviren Mor Alev Dostuna, kanallık yapan Linda Robinson’a  ve Zadkiel ile Lady Amethyst’e çok teşekkürler. (http://personalpathwaysoflight.com/)

Selamlar Değerli Sevgililer,

Ben Başmelek Zadkiel, Kutsal Lady Amethyst ile birlikte huzurlarınızdayız. Melekler Âleminden birçok Işık varlığı ve Hathorlar da bize katılmış bulunmaktalar. Bugün sizlerle, “içinizdeki sessizlik” hakkında söyleşmek istiyoruz. (Mor Alev: Diğer bir deyişle meditasyon hakkında)

Yükseliş yolunda ilerleyebilmeniz için, sizlere birçok fırsatlar sunulmaktadır. Yeryüzüne ulaşan her enerji dalgası, keşfedilmek üzere yeni olanakları ve yardımcı olacak fırsatları beraberinde getiriyor.

Bu enerji dalgaları ve içlerinde barındırdıkları olanaklar, zaman zaman çok sık arayla Yeryüzüne inebilir. Hatta bir sonraki enerji dalgası gelmeden, bir öncekini özümsemeye bile vaktiniz yokmuş gibi hissedebilirsiniz. Eğer böyle bir şey hissederseniz, içinizdeki sessizliğe dönerek seçeneklerinizi (neler yapabileceğinizi) gözden geçirmeyi düşünebilirsiniz.

Büyük bilgelerin ve öğretmenlerin çoğu, kendi seçeneklerini gözden geçirmek istediklerinde ya da önemli bir görev ile karşı karşıya kaldıklarında, genellikle inzivaya çekilirler. Gerek Yaratanla, gerekse Yüksek Âlemlerdeki rehberleri ve öğretmenleriyle iletişim kurmak için kalabalıktan uzaklaşıp, sessizliğe bürünürler. Bu süreç içerisinde rehberlik alır, sonra da enerjilerini ve niyetlerini önlerindeki o önemli göreve yoğunlaştırırlar.

Bugünkü toplumsal şartlarda uzunca bir süre inzivaya çekilme imkânı, herkes için mümkün değildir. Bunun yerine parkta veya doğada bir gezinti ya da sahil kenarında bir yürüyüş yapabilirsiniz. Ya da sevdiğiniz sakin bir yerde biraz zaman geçirebilirsiniz. Huzurlu bir ortamda birkaç dakika geçirmek, zihninizin netleşmesine ve bu sayede yeni bir anlayış kazanmanıza yardımcı olacaktır.

İçsel sessizliğe uyumlanmanın bir başka yolu da, her gün bir süreliğine sessiz kalmayı rutin hale getirmektir. (Mor Alev: Yani düzenli meditasyon yapmak) Bunun için zamanınızın olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak bu uygulamayı rutin hale getirdikçe, bu sayede eriştiğiniz ‘netlik ve anlayış’ durumundan dolayı kendinize ilave zaman bile kazanmış olduğunuzu görebilirsiniz. Günde bir veya iki kez sadece birkaç dakikalığına sessiz kalmak, mükemmel sonuçlar doğuracaktır.

Hangi teknik sizinle aynı Rezonansta titreşiyorsa (size uygunsa), onu uygulayabilirsiniz. Bunlardan bazıları nefesinize odaklanma (nefes çalışması), size uygun olan bir Mantra’yı tekrarlama veya ilahi bir varlığın resmini yapma gibi teknikler olabilir. (Örn. Melekler, tek boynuzlu atlar, doğa perileri gibi spiritüel resimler.) Burada önemli olan tek şey, sizi mutlu eden ve uygulamayı sabırsızlıkla beklediğiniz bir tekniği seçmenizdir.

Bu uygulamalar sırasında sevdiğiniz bir yerde, bir koltukta ya da bir sandalyede oturma imkânınız varsa eğer, o zaman enerjiniz kısa sürede yükselmeye başlayacak ve daha fazla dinginlik kazanmanıza yardımcı olacaktır. Şayet dikkatinizi hiç zorlamadan seçmiş olduğunuz uygulamaya verirseniz, sükûnetiniz de giderek artacaktır. Bu ‘sükûnet halinin’ kendine özgü dingin bir enerjisi vardır. Bu enerji sayesinde bedeniniz, zihniniz ve ruhunuz rahatlar ve böylece huzur ve sessizlik içinde kalırsınız.

Sükûnet içerisinde kaldıkça, düşüncelerinizde bir duraklama ya da bir boşluk meydana geldiğini fark edebilirsiniz. Bu duraklama ya da boşluk anı, yeni bir anlayış kazanmanız ve ilahi rehberlerinizle iletişime geçmeniz için zihninizde bir alan yaratır.

İçsel sessizliğinizin derinliklerine doğru ilerledikçe, bir başka enerji âlemine geçiş yaptığınızı hissedebilirsiniz. Bu an, boşluklar arasındaki boşluğa doğru hareket ettiğiniz andır. Bu an, bireysel varlığınızdan, zihninizden ve bedeninizden çok daha fazlası olduğunuzu idrak ettiğiniz andır. O sırada, sizden çok daha büyük olan bir şeyin bir parçası olduğunuzu fark etmeye başlarsınız. Ve bu sayede, yaratılmış olan her şeyin Bir/Bütün olduğunu idrak etmiş olursunuz.

Böyle bir duruma erişip zihinsel netlik kazandığınızda, her şeyi çok daha avantajlı bir noktadan görürsünüz. Yükseliş yolculuğunuzla ilgili almayı düşündüğünüz her karara, çok daha geniş bir perspektiften bakarsınız. Düşüncelerinizin ve davranışlarınızın bütünü nasıl etkilediğinin farkına varırsınız. Birliği gerçek anlamda hissedersiniz. Ve bu durum sizi, herkesin en yüksek hayrını dilemeye ve gözetmeye yönlendirir.

Büyük bir huzur ve sükûnet hali içindeyken, aslında uzun zamandan beri aradığınız şeyin bu duygu olduğunu hissedersiniz. Ayrıca, ne zaman isterseniz bu noktaya geri dönebileceğinizi de bilirsiniz.

İçinizdeki sessizliğe ne kadar sık çekilirseniz, eriştiğiniz sükûnet hali de o kadar çok güçlenecektir (uzun sürecektir.) Böylece günlük işlerinizi çok daha rahat ve hevesle tamamlama imkânınız olacaktır.   Sonunda bu ‘içsel sükûnet hali’, aynen bilgisayar başında oturma alışkanlığı gibi, sizin için bir alışkanlık haline gelecektir. Yani sizin doğal ve normal haliniz olacaktır.  

Ayrıca günlük yaşantınız boyunca etrafınızda bulunan herkes, sizin bu “içsel sükûnet halinizden” faydalanacaktır. Çünkü sizin huzur ve dinginlik titreşiminiz dalga dalga yayılarak, o kişilerin Aura’sına yerleşecektir.

Değerli Sevgililer, içsel sessizliğinize uyumlandığınızdan dolayı çok mutluyuz. Bizler, sizin için buradayız ve kulağınıza Sevgi, Barış ve Huzur dolu dileklerimizi fısıldıyoruz. Bilin ki çok seviliyorsunuz.

Bizler, Başmelek Zadkiel ve Kutsal Lady Amethyst olarak, sizleri Sevgi ile sarmalıyoruz. Ve öyle oldu.

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. Merhaba,
  Sessizlik ve dinginligin gücü bu kadar naif ve tam haliyle anlatılabilirdi…kendi sözcüklerini hissettim sanki ve sevgi…
  Tesekkurler,takipteyim 🙂
  Filiz

  Liked by 1 kişi

  1. Merhaba sevgili Moralev, önerebileceğiniz meditasyon kayıtları var mıdır? İmgelemede zorlanmıyorum ama sesle yönlendirilerek yaptığımda ilk etabı atlatmam çok daha kolay oluyor. Türkçe ya da İngilizce olabilir. Kadın sesinin çok daha etkili olacağını hissediyorum. Önerileriniz olursa çok yardımcı olursunuz. Sevgiler çokça,

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.