Cennetten Mektuplar #5056 – Sevgi’nin Yaptığı İşte Budur!

Geçen yıl yayınladığım bu mektup birden bire yine karşıma çıktı. Bize gerçek ve koşulsuz sevgiyi hatırlatmak istiyorlar sanırım…

Mor Alev

Rafal OlbinskiBu mesaj Mor Alev Dostu tarafından çevrilmiştir, kendisine ve Gloria Wendroff’a çok teşekkür ederiz. Orijinalini http://heavenletters.org/ da bulabilirsiniz.

Tanrı dedi ki;

Tüm hayatınız boyunca aradığınız şey, kendi kalbinizin içindeki Sevgi’dir. Ama maalesef biraz rotanızdan şaştınız. Başkalarının size vereceği Sevgi’yi aradığınızı sandınız. Tüm Dünya’nın sizi sevmesine ihtiyacınız olduğunu düşündünüz. Hâlbuki bunca zaman boyunca yana yakıla aradığınız Sevgi, aslında kendi Sevgi’nizdi (Özsevgi).

Kendinize Sevgi’nin türlü türlü şartlarını ve standartlarını dayattınız, öyle değil mi? Oysa siz Benim için yeterince iyisiniz. Siz de kendinizi yeterince iyi bulamaz mısınız? Artık (daha iyi, daha güzel, daha zeki vs.) olmak istemeyi bırakın. Olduğunuzdan başkası olmanıza gerek yok! Şu anki halinizle, siz benim en değerlimsiniz, sevdiğimsiniz. Nasıl göründüğünüz önemli değil. Ne kadar kusursuz ya da kusurlu olduğunuz önemli değil. Önemli olan, sizin kendinizi sevmenizdir. Nasıl olursanız olun, her hâlükârda kendinizi sevin. Ancak ondan sonra başkalarını, oldukları gibi sevebilirsiniz.

Siz bu Dünya’ya, hata bulmak için bedenlenmediniz. Sevgi’ye can vermek…

View original post 604 kelime daha

2 comments

  1. Sevgili mor alev biten bir ilişki için melek çalışması neler yapabilirim yardım eder misiniz?

    Beğen

    1. Salıverin, bağışlayın, teşekkür edin. Bugünkü yazıda verilen yöntem de faydalı olacaktır. Bunun yanı sıra ücretsiz melek enerjileri sayfasında da bir sürü salıverme yöntemi bulabilirsiniz. Sevgilerimle

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.