2016 da en olumlu yaratımlara doğru…

New Year Clock2015 deki desteğiniz ve sevgileriniz için çok teşekkürler! En mutlu şekilde anı yaşamanızı, kalbinizde sevgiyi hissetmenizi diliyorum. 

Dünkü yazıma bıraktığınız harika yorumlar ve hikayeleriniz içinse ayrıca teşekkür ederim. Arkadaşlar, eğer okumadıysanız, lütfen 2015 den 2016’ya geçerken… – Yorumlarınızı bekliyorum! yazısının yorumlar bölümüne bir bakın. Umut dolu, güçlü, sıcacık ve hiç olmadığı kadar açık kalpli insan hikayeleri göreceksiniz.

Sevgilerimle, Mor Alev

Haydi şimdi bu klasikle dans edelim!

Ya da bu Police-Sting klasiğiyle…

Ve şimdi biraz durulup Aretha Franklin’i dinleyelim. 2016 da görüşürüz!

 

8 comments

 1. Tesekkurler, Mor Alev, 2016 gorusmek uzere… sevgiyle, isikla, neseyle en olumlu yratimlara doguru…:)))

  Beğen

 2. Sevgili Mor Alev,
  Güzel dileklerin..sevgi dolu kalbin, Yolumuza yoldaş olduğun için asıl biz çok teşekkür ederiz. Yolun açık olsun her daim. Rabbime sonsuz şükürler olsun. İyi ki varsınız….Bütünün en yüksek hayrına ol’sun tüm yaşayacaklarımız… En derin sevgi ve saygılarımla yürekten kucaklıyorum sizi. En sevilene Emanet olun…:)

  Beğen

 3. Sizinde yeniyılınız kutlu olsun. Desteğiniz sevginiz emeğiniz için teşekkür ederim. Yeniyılda ve daima sevgiyle kalın.

  iPad’imden gönderildi

  Beğen

 4. Sevgili Mor Alev
  Size mutlu huzurlu sağlık ve neşe içine yeni bir yıl diliyorum.Her şey için teşekkürler.
  Sonsuz Sevgilerimle..

  Beğen

 5. bu yıl ve nice yılllar rehberliğiniz ışığınızla olma dileğiyle

  Beğen

 6. Sevgili Mor Alev,teşekkür ve minnetlerimle size en güzel günleri ,hepimize de bu yıl en çok kendimizi sevip değer vermemizi,kendimizi mutlu ederek bu duygularımızı yaymamızı diliyorum.Yolumuzu aydınlatan ışığınızı bu yıl da bekliyor olacağım.Sevgilerimle..

  Beğen

 7. Esas size candan teşekkürler yolumuza ışık olduğunuz için 🙂 hayırlara vesile olacak mutluluk ve sağlık dolu yeni bir yıl dileklerimle ❤

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.