Bir hata yaptım

Featured Image -- 22137Yeryüzü alemindeki varlığınız süresince, kasıtsız olarak birbirinizi incittiğiniz zamanlar olacaktır. Bazılarınız, sanki bu durum olmamış gibi davranarak ortaya çıkan olumsuz duyguları bir kenara itebilir. Bazılarınız, bu bilgi önünüze getirilse bile, kendi isteklerini gerçekleştirebilmek için diğerlerini incitmeye devam edebilir.

Ruhunuzun gelişmesi için, bir hatayı yapıldığı zamanda itiraf etmek en iyisidir. Durumun gerçekliğini tamamen sahiplenmek, size ve diğer kişiye olayı özümsemek ve ortaya çıkan olumsuz duyguları salıvermek için zaman tanır. Hatırlayın, hata yaptığınızı söylemekte bir sorun yok. Dürüstlük her zaman en değerli varlıklarınızdan biri olmuştur ve olacaktır. – Yaratan

The Creator Writings

In the course of your Earth-plane existence, there will be times when you inadvertently hurt another.  Some of you may continue on, pushing aside whatever negative feeling has come up, and act as if the incident never occurred.  Some of you may keep hurting others, even after the knowledge has been brought to your attention, to further your own agenda. 

View original post 66 kelime daha