Eylül enerjileri ile neler oldu? – Konsey (Mesaj 47)

Abigail De La Cruz - Akin to an eagleÇok şey olacağı söylenen Ekinoks ve Süper Dolunaydan sonra kısa bir zaman geçti. Tebrikler! Atlattınız! Nasıl olduysa, Dünya’nın sonu gelmedi gibi görünüyor. Ve her nasılsa, tam olarak ne olduğunu açıklayamasanız bile, yine de bir şeyin farklı olduğunu hissediyorsunuz. Evet, haklısınız. Bir şey farklı! Ve müsaade ederseniz, biz size bunu açıklayacağız.

Olan şey şudur; Sizler, bir başka yüksek frekanslı alana daha adım attınız. Bu sizi etkiliyor ve titreşiminizi yükseltmenize yardımcı oluyor. Böylece, “olabileceğiniz en yüksek varlık” halinize biraz daha dönüşüyorsunuz. Aslında bu işlem bir süreden beri sürüyor. Bildiğiniz gibi bu Evren, döngüler ve dalgalar şeklinde genişler. Ve siz de şimdilik, bir üst “platoya” (düzlük/yayla) çıkmış oldunuz.

Şimdi izin verirseniz eğer, kendinizin kim olduğunu bir kez daha araştırmanızı, ya da hali hazırda araştırıyorsanız buna devam etmenizi önereceğiz. Ne(ler) yapmayı seviyorsunuz? Size neşe ve mutluluk veren ne(ler)dir? Bu soruları kendinize sormanızı rica ediyoruz. Çünkü bunların cevabını bulduğunuz zaman, onların size bahşedilen yetenekleriniz olduğunu gün geçtikçe daha iyi anlamış olacaksınız.

Bazı insanlar, sahip olduklarının farkında bile olmadıkları yeteneklerini keşfetmiş olmaktan dolayı şaşkınlık yaşıyor. Hâlbuki siz bu Dünya’da, birçok ömür geçirdiniz. Pek çok beceriler kazandınız ve birçok yetenekler geliştirdiniz. Bu birikimi, bir “alet kutusu” olarak düşünün. Ve şimdi de o kutudan, ihtiyacınız olan aletleri kullanmaya yöneliyorsunuz.

Bu yeteneklerinizi en doğru bir biçimde kullanmanız için, size şunu tavsiye ediyoruz; Öncelikle bulunduğunuz yerde yardımcı olabileceğiniz imkânları araştırın. Sonra da bu konuda kendinizi nasıl hissettiğinize bir bakın. Eğer, “Ah, Şunu yapabilseydim harika olurdu” duygusu içinizi kaplıyorsa, o zaman onu yapmayı deneyin. Ortaya çıkacak olan sonuç, size bile sürpriz olabilir.

Belki bu deneyim, şu an uğraştığınız bir şeyle ilgili ileriye doğru dev bir adım atmanızı sağlayacaktır. Tabii ki bu, harika olur. Belki de yaşamınızın yüz seksen derece değişeceğini bile düşünüyorsunuzdur. Şayet bu size kendinizi iyi hissettiriyorsa, o halde devam edin. Ancak sizi memnun etmeyen şeylerin içine sürüklenmenize izin vermeyin.

Duygularınız, şu an bulunduğunuz yere bir amaç için gelirken yanınızda getirdiğiniz “rehberlik sisteminizdir.” Onlar size yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Onları kullanın (onlardan faydalanın).

Bu yeni enerjileri, bir “sıçrama tahtası” olarak düşünün. Üzerinde birkaç kere sıçrayın ve sonra da uçun. Duygularınız sizi, nereye gitmeniz için yönlendiriyor? Şayet gideceğiniz yeri göremiyorsanız, bizden göstermemizi isteyin. Ama o zaman, ortaya çıkan sahnenin içine kararlı bir şekilde adım atmaya hazır olun. Çünkü siz çoğu kez, size sağlanan bir şeyi sonradan beğenmiyor, eleştiriyorsunuz. Oysa “Akışta kalın” demek, akışta kalın demektir. Nereye gittiğinizi anlamaya çalışmak, demek değildir.

Akışta kalmak demek, sizin göremediğiniz köşelerin ve tepelerin ardını görebilen içinizdeki yüksek bilginin, size rehberlik etmesine (yönlendirmesine) hazır olmak demektir. Ve bu rehberlik, siz onun sesini duyuncaya kadar, hisler ve eşzamanlıklar şeklinde olacaktır. Hislerinizin ve eşzamanlılıkların giderek arttığını fark edeceksiniz. Böylelikle aramızdaki iletişim de daha net olmaya başlayacaktır. Bu yeteneğinizde, büyük bir gelişme meydana gelecektir. Kendinize karşı sabırlı olun.

Hazır “döngü ve dalgalardan” bahsetmişken, bu enerji akışının sona ermeyeceğini, tam tersi hem yoğunluk hem de frekans olarak artmaya devam edeceğini söylememize izin verin. Ancak bu frekanslardan kişisel olarak çok fazla etkilenmeyin (bunalmayın) diye, biz onları her zaman daha “ılımlı” olacak şekilde ayarlıyoruz. Ve bunu böyle yapmaya da devam edeceğiz. Fakat Yüksek Benliğinizin de (Öz Benliğinizin) bir “program akışı” olduğunu anlamalısınız. Yüksek Özünüz kendi programı doğrultusunda ilerlemek istediğinden dolayı, zaman zaman biraz stres yaşayabilirsiniz. Peki bununla nasıl başa çıkabilirsiniz? Her zamanki gibi kollarınızı açmanızı ve davet ettiğiniz şeyi şükranla kabul etmenizi öneriyoruz. Bu şekilde davranırsanız eğer, herhangi bir rahatsızlık duygusunu daima en az seviyede hissettiğinizi görmüş olacaksınız.

Artık, hayalinizdeki Yeni Dünya’nızda yaşamayı düşünmenin zamanı gelmiştir. Onu siz inşa ediyorsunuz. Başlangıçta da söylediğimiz gibi, sizi kutluyoruz. Tebrikler!

Bu mesaj için Ron Head ve Konsey’e ve çevirisi için Mor Alev Dostuna çok teşekkür ederiz. (https://oraclesandhealers.wordpress.com/)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. Sevgili Mor Alev yaşadıklarımı bundan daha güzel anlatan sözler olamazdı sanırım.Heyecandan gözlerim yaşardı! Sevgili Ron Head’e, Konsey’e, çevirisi için Mor Alev Dostuna ve size çook çok teşekkür ederim. Beni biraz daha cesaretlendirdiniz. Kasmaya, sıkmaya gerek olmadığını bir kez daha farketiğim için mutluyum, ne olacak, nasıl olacak diye beni kemiren düşünceleri salıveriyorum ve akışına bırakıyorum, Kollarımı kocamaaaaan açtım davet ettiğim değişimleri, bana açılacak kapıları şükranla kabul ediyorum, hazırım,milyonlarca kez teşekkür ederim…

    Beğen

  2. Sevgili Mor Alev,

    Ben sahiden ne istediğimi ya da neyin bana keyif vereceğini bilmiyorum ya da göremiyorum, hissedemiyorum.

    Sevgiler.:))

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.