Günün Enerjisi – Jüpiter-Venüs-Mars ve benliğimizle dünyamıza bir sevgi şarkısı

Mars-Venus-Jupiter, Santa Fe 22-10-2015Sevgili Dostlar,

iki sabahtır, daha hava aydınlanmadan gözlerim göklerde. Dün sabah mucizevi şekilde bulutlar aralandığında o güzel üçlüyü gördüm. Bu sabah fotoğraf makinesiyle donanmış şekilde yeniden aynı güzelliği görmek için hazırlandım, ne yazık ki makinenin gücü yandaki gibi net bir çekim yapmama izin vermedi. Ama yine de bulutlar aralanıp güney doğuya baktığımda o üçlü oradaydı ve harikaydı.

Jüpiter, Mars ve Venüs’ten bahsediyorum. Bu sabah Venüs Jüpiter’e iyice yanaşmıştı. Bu gökyüzü varlıklarının üzerimizdeki etkisi zaman zaman gerçek dışı gibi geliyor ama aslında gerçeğin ta kendisi! Bu birleşmenin etkileri için Cuma günü yayınladığım mesaja bakabilirsiniz.

Mars-Venus-Jupiter- MercuryUmarım, bu hafta sonu Mars etkisiyle salıvermeniz gerekenler su üzerine çıktığında çok oyalanmayıp teşekkürlerle kendinizi ve diğerlerini affettiniz ve sonra da kendi değerinize layık olumlu şeylere odaklandınız. Şimdi de haftaya kendimize, evrene ve çoktandır “seni seviyorum” demeyi unuttuğumuz kişilere sunabileceğimiz eski bir sevgi şarkısıyla başlayalım, ne dersiniz?

Not: Bu görüntüyü daha bir kaç gün yakalayabilirsiniz, belki de geriye gitmeyen saatlerin bize bir hediyesi oldu bu durum, çünkü saat 06.00-06.30 civarı onlar pırıl pırıl gökyüzünde. Yandaki fotoğraf bundan dört gün önce çekilmiş. Grafik ise Merkür’ü bile görebileceğimizi söylüyor.

Hepinize harika bir Pazartesi ve harika bir hafta diliyorum.

©Mor Alev 2015

İkinci Bir Not: Sizlere geçen gün yazmıştım, bugün kendimi tekrarlıyorum. Biriken mesajlarınıza elimden geldiğince çabuk cevap vermeye çalışıyorum ama nasıl oluyorsa, henüz sayıyı bir türlü yüzün altına düşüremedim. Sadece şunu bilmenizi istiyorum: O mesajların her biri çok değerli ve okunuyorlar, hepsine layık oldukları cevapları vermeye çalışıyorum, ama gecikiyorum, bunu da biliyorum. Biraz daha sabır rica ediyorum. Ve bekleyen kişilerden de özür diliyorum. Durum elde olmayan sebeplerden kaynaklandı ve toparlamaya çalışıyorum. Sevgilerimle…

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

5 comments

  1. Ben bolluk bilinci çalışmasına karar verdiğim de daha önceden fark edip bu mor alev de nedir yahu deyip es geçtiğim sitede buldum kendimi bir nevi önyargı yüzleşmesinden sonra bolluk başlığı altındaki bütün yazılarınızı okudum ve etkili deneyimler yaşadım burada tatmin olmak kişiye has bir durumdur o ara biraz yazılarınıza ara verdiğinizi gördüm çünkü 8 saat doyumsuz bir okuma keyfinden sonra bir kaç güncel yazınızıda görmek istedim siz buraya bir hazine bırakıyorsunuz umarım herkes zamanın da değerlendirir ve bu hazineden zenginliklerini genişletirler evrensel yasaların en güzellerinden biri olan Titreşim yasası burada çok güzel kendini göstermekte çünkü bu frekansta titreyen insanlar ve varlıklar hepiniz tek tek çok güzelsiniz bütün ü ve birbirlerimiz arasında olan bağı huzurlu bir haleti ruhiye ile seviyorum bu yazıdan gelen ilham kıvılcımıyla akanlardı.. Sevgi ve sonsuz ışığın koruyuculuğuna çözüm buluculuğuna sihrine varlık bilincine emanet olun güzel canlar.. gökte ne varsa yerde de o yerde ne varsa göktede o var 🙂

    Beğen

  2. Çok teşekkür ederim, ben de bu sabah gördüm, pırıl pırıl parlıyorlardı 🙂

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.