Günün Enerjisi – Boşluğun arkasındaki yaratım gücünü kullanın

Contemporary Portraits by Dariusz ZawadzkiArkadaşlar, bugün ve bu hafta sonunun enerjisi ilginç. Bugün güneş burçlar arasında geçiş yaparken ay da Neptün’ün üzerinden geçecek. Biraz boşluk, hatta kaybolmuş gibi hissedebilirsiniz. Duygusal bir gün olacağı için önceden sizlere haber vermek istedim. Fakat gerçekte olan sadece bir enerji değişimi ve şifa ile yaratım fırsatı.

Arkanıza dönüp kaybettiklerinize bakmak, yaşamınızdaki beğenmediğiniz şeylere odaklanıp gereksiz hüzünler yaşamak eğiliminiz olabilir. Mars Chiron’la şu anda zıt açıda, Mars agresif ve Chiron ise şifa enerjisi getiriyor, bu da derin acıların, yaraların hissedilip şifalanması için büyük bir şans. Bazen salıvermek ve şifa saniyenin binde birinde verdiğiniz bir kararla gelebilir. Yeter ki spiralde aşağıya doğru inmek yerine kendinizi yukarıya çekmeyi seçin.

Bu üç-dört gün içinde anı yaşamaya dikkat edin. Çünkü, arka planda bugün ve bu hafta sonu Venüs Jüpiter’le tam birleşmeye doğru yol alırken istediğiniz her şeyi yaratma gücünüz var! Katlanmış Çekim Gücünü kullanalım ve hayalimizdeki dünyayı yaratmaya devam edelim. Olumluya odaklanın. Önümüzdeki hafta ise güzel bir dolunay olacak, o yüzden şimdiden ortamı çok daha net görebilir, durumları çok kolay çözebilirsiniz.

Mutlu bir Cuma günü diliyorum.

©Mor Alev 2015

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com