Karanlığı ışık saçmak için kullanın – Baş Melek Uriel

Pigeon Point Lighthouse, CaliforniaKendinizi uyumlayabilceğiniz ve özümseyebileceğiniz enerjilerin açıları hızla genişliyor ve farkındalığınız büyüdükçe, pek çok değişik çeşitteki enerjiyi görebiliyor ve hissedebiliyorsunuz. Bu sizi aklı karışmış, ne yapacağını bilmez halde hissettirebilir. Çünkü sadece ışık ve yüksek titreşimleri, yüksek sonuçları görmeyi bekleyebilirsiniz. Oysa, aranızda her gün daha da fazla kişi sizlerin adına karanlık, korku, kötülük ve zalimlik dediği şeylerin farkına varıyor. Neden sadece ışığı görmüyorsunuz ve neden sadece en yüksek titreşimleri hissetmiyorsunuz? Çünkü karanlık, ışığınızı çoğaltmanız için tanımanız gereken şeydir, dünyayı ne kadar aydınlatmanız gerektiğini anlamanız için bir göstergedir, işte bu yüzden hem aydınlığı hem de karanlığı görmek ihtiyacındasınız.

Her enerjik genişlemeyle, farkındalığınız da perspektifinizi tüm yönlere doğru genişletir, yani sadece önünüzdekileri görürken, şimdi önünüzdekilerin de, çevresindeki şeylerin de farkındasınız. Çok daha büyük bir netlikle ve çok daha az kısıtlamayla görüyor ve biliyorsunuz. Bu düzeydeki bir farkındalığı sadece önyargı olmadan ve muhakeme yeteneğinizle elde edersiniz. Dünyanın ve insanlığın karanlık yönünü size acı vermesi için görmüyorsunuz. Bunu görüyorsunuz, çünkü böylece ışığınızı artırabilirsiniz ve nereyi aydınlatacağınızı bilirsiniz.

Burası 3D zıtlık frekansı olduğundan, her ağır/düşük frekansın bir hafif/yüksek eşi vardır. Örneğin, üzüntünün hafif/yüksek frekansı coşkudur, gözyaşları kahkahaya döner, acı özgürlük olur. Ama frekansın ağırlığı ve hafifliğini farkına varamazsanız, niyetinizi nereye yönlendireceğinizi, ışığınızı nasıl saçacağınızı ve ne kadar ışık gerektiğini bilemezsiniz. Kaynağın temsilcileri ve İlahi Işığın Kıvılcımları olarak, her birinizin ışık için bir amacı ve görevi var. Bu görevi yapabilmek içinse ışığınızı nereye en parlak haliyle göndermeniz gerektiğini bilmelisiniz.

En karanlık enerjiler, kendilerinin en aydınlık, en yüksek hallerine dönüştürülmeleri zamanı geldiğinde görülmelerine izin verirler. Bu enerjik açılar yok edilmezler, Yükseliş ve Evrimleşmenin bir parçası olarak kendilerinin çok daha hafif/aydınlık yönlerine doğru dönüştürülürler. Her şey şu anda yükseliyor, yani her şeyin ışığa ihtiyacı var. Üzülmenize ya da acıya yol açan bir şey gördüğünüzde, bilin ki bu, karanlığın aydınlık haline gelmesinde yardımcı olmak üzere, sizin ışığınızla aydınlatmanız gereken yeri ve ne kadar parlak şekilde aydınlatmanız gerektiğini gösteren bir işarettir.

Aydınlığın daha da fazla aydınlatılmaya ihtiyacı yoktur. Ağır/düşük frekansların yarattığı karanlığın ışığa ihtiyacı var. Bir ışık varlığı olduğunuzun farkına vardıkça, frekansınızı yükseltirsiniz, ama aynı zamanda ışığınıza ihtiyaç duyan yerlerin de daha fazla farkında olursunuz. Korku, perişanlık, umutsuzluk, acı, zalimlik, güçsüzlük, kontrol, hükmedilme ve şefkat eksikliği olan yerlere ışığınızı en parlak haliyle yöneltin. Dünya için bir ışık kaynağı olun ve karanlığı da nereye, nasıl en etkili, sevecen, geniş, niyetlerle bezenmiş ve amaçla dolu şekilde ışık göndereceğinizi belirten bir rehber gibi kullanın. İşte cenneti dünyaya böyle getirirsiniz… Ve böylece Yükseliş süreci yeni döngülere, yeni potansiyellere ve yeni neşe, coşku, sevgi, huzur, barış ve bolluk kaynaklarına yönelir.

Bu mesaja kanallık yapan Jennifer Hoffman’a ve Baş Melek Uriel’e çok teşekkürler. (http://enlighteninglife.com) Mor Alev tarafından çevrilmiştir.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright©2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. Cok guzel bir yazi
  o kadar anlamli kii…fakat…o ışığı nasil yonlendiricez karanlik yonlerimize ?

  Beğen

  1. Sevgili Melinda, bu konuda çok yazı yayınladım. İsterseniz arşivlere bir bakın. Ama kısaca ve en sade haliyle verirsem.. Kendi karanlığımız sadece ilgi ve sevgi arayan yönlerimizdir. Onları sevin, verdikleri dersler için teşekkür edin. koşulsuz sevgi ve mor alev enerjisi ile dönüştürün. İşte bu kadar. Karanlık bile artık o kadar zorlu değil. Sevgilerimle

   Beğen

 2. Reblogged this on Mor Alev and commented:

  Arkadaşlar, bazen – şu anda aklıma Soma maden faciası, ya da geçen Şubat ayında Özgecan’ın bizi uyandırması geliyor- acı çok yakınımızdayken, yani Honduras ya da Libya’da değilken, kelimeler yetersiz kalıyor. Oysa, hepimiz BİRiz. Şu anda sizi neyin rahatlatacağını bilemiyorum ama belki bir kaç hafta önce yayınladığım ve bugün çok güçlü gelen Baş Melek Uriel’in mesajı bizlere yol gösterir. Benim Mor Alev olarak bundan fazla söyleyeceğim söz yok. Sevgilerim ve umarım evrenin şefkati hepimizle birlikte şu anda….

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.