Karanlığı ışık saçmak için kullanın – Baş Melek Uriel

Arkadaşlar, bazen – şu anda aklıma Soma maden faciası, ya da geçen Şubat ayında Özgecan’ın bizi uyandırması geliyor- acı çok yakınımızdayken, yani Honduras ya da Libya’da değilken, kelimeler yetersiz kalıyor. Oysa, hepimiz BİRiz. Şu anda sizi neyin rahatlatacağını bilemiyorum ama belki bir kaç hafta önce yayınladığım ve bugün çok güçlü gelen Baş Melek Uriel’in mesajı bizlere yol gösterir. Benim Mor Alev olarak bundan fazla söyleyeceğim söz yok. Sevgilerim ve umarım evrenin şefkati hepimizle birlikte şu anda….

Mor Alev

Pigeon Point Lighthouse, CaliforniaKendinizi uyumlayabilceğiniz ve özümseyebileceğiniz enerjilerin açıları hızla genişliyor ve farkındalığınız büyüdükçe, pek çok değişik çeşitteki enerjiyi görebiliyor ve hissedebiliyorsunuz. Bu sizi aklı karışmış, ne yapacağını bilmez halde hissettirebilir. Çünkü sadece ışık ve yüksek titreşimleri, yüksek sonuçları görmeyi bekleyebilirsiniz. Oysa, aranızda her gün daha da fazla kişi sizlerin adına karanlık, korku, kötülük ve zalimlik dediği şeylerin farkına varıyor. Neden sadece ışığı görmüyorsunuz ve neden sadece en yüksek titreşimleri hissetmiyorsunuz? Çünkü karanlık, ışığınızı çoğaltmanız için tanımanız gereken şeydir, dünyayı ne kadar aydınlatmanız gerektiğini anlamanız için bir göstergedir, işte bu yüzden hem aydınlığı hem de karanlığı görmek ihtiyacındasınız.

Her enerjik genişlemeyle, farkındalığınız da perspektifinizi tüm yönlere doğru genişletir, yani sadece önünüzdekileri görürken, şimdi önünüzdekilerin de, çevresindeki şeylerin de farkındasınız. Çok daha büyük bir netlikle ve çok daha az kısıtlamayla görüyor ve biliyorsunuz. Bu düzeydeki bir farkındalığı sadece önyargı olmadan ve muhakeme yeteneğinizle elde edersiniz. Dünyanın ve insanlığın karanlık yönünü size acı vermesi için…

View original post 395 kelime daha