Barış, Huzur, Denge için Hepinize Çağrı

Sevgili Dostlar, Blog yeniden hayata döndü! Bunu siz bütün gücünüzle yarattınız. Çok teşekkürler! Ayrıca, arka planda büyük mücadele veren WordPress ekibine de teşekkürler gidiyor. Geçen sefer, engelleme 10 gün kadar sürmüştü. Bu sefer onun yarısı kadar sürdü. Demek ki, hepimiz enerjimizi kullanmayı, onunla yaratmayı bu sefer daha iyi öğrenmiş haldeyiz.

Ama işimiz bitmedi. Her akşam Barış, Huzur, Denge için bir araya gelmeye devam edelim. Bu gidişatı değiştirecek güç bizde var! Aşağıda orijinal çağrıyı yeniden yayınlıyorum. Dünyada bizim gibi çalışan yüzlerce hatta binlerce ışık işçisi grubuna enerjimizi ekleyelim. Hepinize en derin sevgilerimi ve şükranlarımı yolluyorum.

Mor Alev

Mor Alev

Barn owlsSevgili Bilge Baykuşlar, İster istemez yine Salı günü yayınlamış olduğum konulara geri dönüyoruz: Birlikte yaşamak! (Sizlere Baykuş dediğimde durumun ciddi olduğunu anlıyorsunuz sanırım. 🙂 )

Şu anda artık işlemeyen eski paradigmanın ufalanıp dağılmasına şahit oluyoruz. Burada bütün etkili enerjileri saymayacağım. (Bunları üçüncü bir yazıyla tekrarlamanın bir anlamı yok. Geriye dönüp okumak isterseniz bağlantıları burada: Yeni Ay Yengeç’te: 7 katlı pasta, ıssız bir ada, boksörler ringde ve fevkalade bir şölen – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu ve Yaşadığımız Dönem Üzerine Düşünceler (Temmuz 2015) – Birlikte Yaşamak )

Dün gece Güneş ve Merkür, koşarak Yengeç’ten çıktılar ve birlikte Aslan’a, 1. dereceye girdiler (saat 22.13 de), Sabian sembolü ise “Duygusal stres altında bir adamın kan beynine hücum ediyor”. Bu kadar çok savaş ve şiddetten bahsedilmesi bir tesadüf değil.

Eris noktası (ya da Uranüs’ün bulunduğu “boksör” derecesi) benim adına %1 dediğim topluluk tarafından yüzlerce yıl kötüye kullanılmış bir enerji, aslında Eris Kutsal Dişi enerjiyi içinde…

View original post 947 kelime daha

9 comments

 1. Sevgili mor alev bu kesinti olayında emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum gayretimiz sevgimiz birlikte hareket etmemiz dualarımız gerçekten işe yaradı hepimiz iyiki varız iyiki varsınız çok şükür

  Beğen

  1. Ben teşekkür ederim sevgili Sabriye. Sanki bu defa gerçekten blog amacına ulaştı ve bir birliktelik bilinci yaşadık. Belki de bunun yaşanması gerekliydi. Ben bloğun aracıyım ve size onun adına sevgilerimi yolluyorum.

   Beğen

 2. Merhaba.
  Akşam saat 22:00 daki toplu çalışmada rica etsem Lanetlenmiş topraklar denilen Barış Sürecinin Uğramadığı İlçe: Lice’ ye barış enerjisi gönderebilir miyiz çok çok çok güçlü şekilde acilen ihtiyaç var? Çok Teşekkürler

  Beğen

  1. Haklısınız. Ama herkes içinden gelen yere enerji gönderecek. Sayenizde dikkatler Lice’ye çekildi. Umarım oraya barış ve denge getirebiliriz. Ben kendi adıma 2013 de olduğu gibi Lice’ye odaklanacağım. Sevgiler ve teşekkürler

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.