Barış, Huzur, Denge için Hepinize Çağrı

Barn owlsSevgili Bilge Baykuşlar, İster istemez yine Salı günü yayınlamış olduğum konulara geri dönüyoruz: Birlikte yaşamak! (Sizlere Baykuş dediğimde durumun ciddi olduğunu anlıyorsunuz sanırım. 🙂 )

Şu anda artık işlemeyen eski paradigmanın ufalanıp dağılmasına şahit oluyoruz. Burada bütün etkili enerjileri saymayacağım. (Bunları üçüncü bir yazıyla tekrarlamanın bir anlamı yok. Geriye dönüp okumak isterseniz bağlantıları burada: Yeni Ay Yengeç’te: 7 katlı pasta, ıssız bir ada, boksörler ringde ve fevkalade bir şölen – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu ve Yaşadığımız Dönem Üzerine Düşünceler (Temmuz 2015) – Birlikte Yaşamak )

Dün gece Güneş ve Merkür, koşarak Yengeç’ten çıktılar ve birlikte Aslan’a, 1. dereceye girdiler (saat 22.13 de), Sabian sembolü ise “Duygusal stres altında bir adamın kan beynine hücum ediyor”. Bu kadar çok savaş ve şiddetten bahsedilmesi bir tesadüf değil.

Eris noktası (ya da Uranüs’ün bulunduğu “boksör” derecesi) benim adına %1 dediğim topluluk tarafından yüzlerce yıl kötüye kullanılmış bir enerji, aslında Eris Kutsal Dişi enerjiyi içinde barındırır ve inanılmaz güçlüdür. Artık yeni 5D astrolojik dönemdeyiz ve astrolojik etkiler tamamen değişti. Şu anda gördüğünüz durum sadece bu enerjiyi amacından başka şeylere yönlendirme çabasından başka bir şey değil. Ama ters tepecek. Bütün bu şiddet, kullanılma, tahrik edilme işe yaramayacak ve bizler de tarih boyunca öğrendiklerimizi bu sefer uygulayacağız.

Uranüs öyle bir yumruk atıyor ki, tüm enerjik alan değişime giriyor. Bugün Mars Uranüs’le birlikte çalışacak ve “tekrar doğruya, adalete geçiş, yeniden düzenleme ve uyumlama” enerjisini aktive edecek. Hedef ise yeniden akıl sağlığına ve dengeye dönüş.

Bütün bu enerjiler bizi yükselterek, bizim için çok daha iyi olan yeni durum, yeni ortamlara götürüyor. Bu enerjiyi çölden gelen çok sıcak rüzgar gibi düşünebilirsiniz. İçimizdeki çılgını, deliyi ortaya çıkartabilir.

Önümüzdeki günlerde (özellikle dört gün içinde) MERKEZDE, DENGEDE kalmak, bunu önce kendimiz sonra da diğerleri için yapmak çok önemli. Sabır, kabullenmek, objektif olmak ve berrak bir şekilde düşünmek diğer anahtar kelimeler.

Şu anda hayatınız dağılıyor gibi gelse de bu geçici, korkunun sizi kilitlemesine izin vermeyin, yukardaki anahtarları kullanın ve yolunuza dimdik devam edin. Bütün bunların sonunda sihirli değişimlerle karşılaşacaksınız.

Arkadaşlar, Haziran ayında sizi DENGE çalışmasına çağırmıştım. Bunu tekrarlıyorum. Michael (Baş melek Mikail) bizi Şubat ayında BARIŞ ve HUZUR çalışmasına çağırmıştı, bunu da tekrarlıyorum. Bunlar sadece bir haftalık, birkaç günlük çağrılar değildi. Ben bu ülkede bulunuyor olmamızın, siz Bilge Baykuşların her birinin şamanik, galaktik, melek geçmişi olmasının, kesinlikle tesadüf olmadığına inanıyorum. Bu bölgenin, Gaia’nın sizlere ihtiyacı var.

İşte bütün bu sebeplerden dolayı, her akşam saat 22.00 de sizleri toplu meditasyon ve enerji çalışmasına çağırıyorum.

Eğer o saatte meşgulseniz daha erken ya da geç bir zamanda bu topluluğa katılma niyetiyle çalışmanızı yapabilirsiniz. Bu çalışmayı en azından 23 Eylül’deki Sonbahar Ekinoksuna kadar her gün yapmayı teklif ediyorum. Hem sizin hayatınız, hem de çevreniz çok olumlu etkilenecek. Bu bölge ve Gaia da bundan fazla fazla faydalanacak. Gücünüzü, gücümüzü küçümsemezsek, neler yaratabileceğimize inanamayacaksınız.

Michael’ın Nefesi, Mor Alev Enerjisi ve Denge Çalışması bir arada:

Energy flow and groundingArkadaşlar, bu çalışmada dört ayrı enerjiyi birleştiriyoruz: Kalbinizden geçen sevginiz, Gaia’nın dengesi, değişim ve dönüşüm için Mor Alev ve barış ve huzur için Michael’ın nefesi. İlk etapta karışık gelebilir. Bunu dert etmeyin. İkinci veya üçüncüde kendi sıralamanızı, kendi yönteminizi bile yaratmış şekilde bütün bu enerjileri bir araya getirip harikalar yaratacaksınız.

Önemli olan niyetiniz. Ancak niyetiniz olumlu olmalı, örnek verirsem, “kendinize ya da bir bölgeye huzur, sağlık, denge getirmek” iyi bir niyettir. Ama “savaş ya da açlık olmasın” demek aksi etki yaratır, çünkü bu kelimelerde savaş ya da açlık korkusunun enerjisi hala bulunmaktadır.

 • Öncelikle kendi dengenizden başlayın. Bunu her gün yapabilirsiniz. Ayağa kalkın ve hafif ayaklarınız açıkken dikkatinizi kendinize verin. Bedeninizi tarayın, dengesizlikleri fark edin. Dengesizlikler her zaman yeterince sevilmemekten kaynaklanır. O noktalara derin nefesler eşliğinde sevginizi gönderin, gerekiyorsa kendinizden bu konuda özür dileyin ve dengesizliklerin sebebini şükranla salıverdiğinizi ilan edin. (Sebepler üzerinde çok düşünmenize gerek yok, hatta sebepleri bilmenize bile gerek yok.) Mor Alev enerjisinin ışığı ile kendinizi yıkayın. Enerjinin, yani koşulsuz Mor Alev sevgisinin baştan aşağıya ve aşağıdan yukarıya sürekli geçerek sizi her an daha da dengeli kıldığını hissedin.
 • Şimdi topraklanın. Yani, ayak tabanlarınızdan yerin altına doğru kocaman kökler saldığınızı ve kendinizi sıkı sıkı bu dünyaya bağladığınızı gözünüzde canlandırın. Dünyaya ve onun ruhu Gaia’ya teşekkür edin. O da size tüm gücüyle cevap verecek, o köklerden doğru sizi besleyecek ve sizi daha da dengeli kılacaktır. (Bu özellikle şu anda vertigo rahatsızlığı geçiren arkadaşlara da öneriliyor.) Bu işlem toplam beş dakika gibi bir sürede tamamlanabilir.
 • triflame zoomMichael’ı çağırın. Tam önünüzde duracaktır. Nefesiyle içinizdeki çatışmaları, huzursuzluğu, anlaşmazlıkları silip süpürmesini rica edin. Size önden doğru üflemeye başlayacak. Onun mavi nefesinin kalbinizdeki üçlü alevinizi iyice canlandırdığını görün. (Üçlü alev temsili resmini ekliyorum, bu hepimizde var olan Yaratan Kıvılcımıdır.) Önden doğru gelen bu ılık ve yumuşak esinti bütün bir enerji alanınızdaki savaşları, ego çatışmalarını temizleyecek. Önden girip ve sırtınızdan çıkacak, ve bütün dünyada esmeye devam edecek. Birden fazla nefes isteyebilirsiniz. Michael’ın sevgi ve bu çalışmaya katıldığınız için şükranlarını hissedin.
 • Sonra, aklınıza hemen bir yer, bir bölge, bir durum gelecektir. Sizin dengeyi getirmeniz gereken yer orasıdır. Bu yer kocaman bir bölge olabileceği gibi, belki de sadece bir bina ya da ailedir. Büyüklük ya da küçüklüğün önemi yok. Bunlar sadece bizim kullandığımız etiketler. Şimdi, bir nefeste, Gaia’nın size verdiği dengeyi, Mor Alev enerjisini ve Michael’ın içinizden geçen nefesini o yer, durum ya da şeyle paylaşın. Niyetiniz sadece denge, barış ve huzur sağlamak olsun, araya başka niyetler katmayın.
 • Unutmayın, bu tarz enerji çalışmalarında sürekli olarak Yaratan’dan gelen enerjileri paylaşıyorsunuz, bu enerjiler sizden geçiyor ama hepimize ait. O yüzden verirken alın, yani size gönderilen sevgiyi kabul edin. Böyle çalışmalarda mutlaka, ama mutlaka, bütün bir evrenin ışık varlıkları sizlerle ve size yardımcı oluyor. Yaratan, melekler, Galaktikler ve tüm ustalar arkanızda ve sonunda büyük bir şükran duygusunun size geldiğini fark edeceksiniz. Tüm varlıklar size teşekkür ediyor olacak.
 • Kendinizi kocaman bir çapa ya da kanca gibi düşünün. Kaygan zemini sabitlediniz, dengesizliği denge ile değiştirdiniz ve ışığınız odaklandığınız şeyi aydınlattı. Bunun yanında Michael’ın nefesini kolektifle paylaştınız, huzur yola çıktı. Şimdi zihin gözünüzle yeniden bakın o yere ve denge, sevgi, huzur geldiğinde nasıl netleştiğini ve umutla dolduğunu görün. Kendinize kocaman sarılın, kendinizi tebrik edin ve gününüze devam edin.
 • Bu çalışma sırasında istediğiniz usta, melek ya da yüksek benliğinizden yardım isteyebilirsiniz. Birkaç arkadaş bir arada bu çalışmayı yapabilirsiniz.
 • Gün boyu aklınıza geldikçe bir nefeste Michael’ı çağırıp onun nefesinin içinizden geçirerek tüm insanlıkla paylaşabilirsiniz.

Her akşam saat 22.00 de buluşmak üzere, çok teşekkürler!

©Mor Alev 2015

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

8 comments

 1. Sevgili mor alev, biliyorum ısrarla aynı şeyi soruyorum ama “5D astroloik dönemle birlikte astrolojik etkilerin tamamen değişmesi” yorumundan ne anlamamız gerektiği noktası bir türlü netleşmiyor bende.Yengeçteki gezegen birikiminin özellikle marsla diğer ve planetlerle yaptığı gergin açılar,aynı alandaki güçlü yeniay ,gerilemeler vs. ile birlikte gerçekten de hem kişisel olarak aile ve evimizi temsil eden alanlarda hem de ülkecek iç güvenliğimiz ve sınırlarımızla ilgili konularda bariz çatışmalar günyüzüne çıktı.Kapandı sanılan duygusal yaralar yeniden açıldı,çevremde de kendimde de gözlemlediğim kadarıyla geçmişin aslında pek de geçmemiş olduğu tatsız bir şekilde kendini yeniden hatırlattı.Bu durumda eski astrolojik etkiler geçerliliğini koruyormuş gibi görünüyor benim olduğum ve baktığım yerden.Örneğin satürn gerilemesinin etkileri maddi alandaki atlattım sandığım sorunları yeniden hayatıma taşımasıyla çok net hissettirdi kendisini bana,aynı şekilde venüs gerilemesi yakın ilişkilerle ilgili derin sorgulamaları ve geçmiş hesaplaşmalarını başlattı bile şimdiden.6. ve 7. evimden geçen uranüs iş ve ilişki düzenimi altüst ederken bir yandan, diğer on yıl beraber yaşadığım köpeğimi kaybetmenin acısını yaşattı.Bu acının üzerine hiç ihtimal vermezken yakın zamanda üstelik iki tane birden kedi yavrusu sahiplenmeme vesile oldu.Yine on küsür yıllık ilişkim bitme aşamasında şu anda.özellikle kardeşlerimle ilgiliyaşadığım sorunlar da satürnün 3.evdeki yaya geçmesiyle kendini göstermeye başlamış şöyle bir incelemeye kalktığımda astrolojik verileri.Bu liste böyle uzayıp gidiyor ve ben hayatımın gezegenlerin ve yıldızların kontrolündeymiş gibi görünmesinden çok rahatsızım artık.Aynı şekilde toplumsal olaylar ve acıların da.Kaçırdığım bir nüans var biliyorum ve senin de 5d astrolojisi değişiminden bahsederken kastının bu noktayla ilgili olduğunu hissediyorum.Kendimi doğru ifade edebilmek adına uzattım biraz ama, daha somuta uyarlamama yardımcı olacak bir açıklaman olabilir mi 5D astrolojisinden ne anlamam, ve hayatıma nasıl dahil edebileceğim hususunda…Çok teşekkürler,sevgiler…

  Beğen

  1. Sevgili Semiha, köpeğinizi kaybetmenize çok üzüldüm. Ev hayvanlarımız en yakın dostlarımız ve destekçilerimiz. Size bu konuda sabır diliyorum. Minik yavru kediler ise meraklı birer sevgi ve enerji topu gibi gelir bana, size onlarla mutlu bir birliktelik dilerim. Bu üzücü olay dışında yazdıklarınızı aşağıda bölüm bölüm cevaplamaya çalışacağım. Umarım yardımcı olabilirim.
   Bu biraz acı reçete gibi gelebilir ama burada açık, net ve direkt olmalı, kısa yazınızın bana düşündürdüklerini sizinle paylaşmalıyım. Detayları bilmediğim ve sizi kişisel olarak tanımadığım için her yazdığım doğru olmayabilir, bunu bir beyin fırtınası ya da spekülasyon olarak kabul etmenizi rica ederim. Ancak, siz yazdığınız ve sorduğunuza göre, cevap vermek zorundayım.
   Bu yazının tamamında sanki şu anda yaşamakta olduğunuz her şeyin astrolojinin size kötü bir oyunuymuş gibi gördüğünüzü anlıyorum. Bu doğru değil. 2015 sorumluluğu üzerimize alma senesi, bunu en az 5-6 defa yazdım. Yani, olanlarda kendi katkımızı da görmeliyiz. Değişim içten dışa geliştiği için bunu kabul etmek zor bir şey olabilir ama bir defa sorumluluğumuzu idrak ettiğimizde, çözüm odaklı olmaya başlarız ve sorunları bir bir çözüme doğru götürürüz.
   Satürn’ün Akrep’e yeniden girmesi ve geri yolculuğunun iş hayatınıza/bereketine olumsuz etkisi bana hemen “derinlerde yatan bir özdeğer sorunu” diyor. Kendi değerimizi kendimiz belirleriz, yani bereketimiz buna bağlıdır. Daha önce yazmıştım, yine yazıyorum, bitmemiş temizliği bitirmek üzere Satürn bu kısa yolculuğu yapıyor. Kendinize ne kadar değer verdiğinizi sorun, cevabı bulduğunuzda ki mutlaka bir özeleştiri ile cevap gelecektir, o eleştirinin ne kadar gerçek olduğuna bakın. Büyük ihtimalle öğrenilmiş bir değersizlikle karşılaşacaksınız ve bu hiçbir zaman gerçek değildir. Onu teşekkürlerle salıverin.
   Uranüs uyanışın, aydınlanmanın gezegenidir. İlişki düzeniniz sizin değiminizle alt-üst olurken neler öğreniyorsunuz? Hangi tavır, davranış kalıbı, kısır döngü, yanlış inanışı bırakmalısınız?
   Kardeşlerinizle yaşadığınız sorunlarda, tüm tarafların uzlaşma, anlayış ve şefkati öğrenme şansı var. Kendinizi inanılmaz şekilde geliştirebilirsiniz. Aile fertlerimizi biz seçiyoruz, onlar bizim iç dünyamıza aynalık ederken, aynısını biz de onlar için yapıyoruz. Bunu lütfen yabana atmayın, bu fırsatı kullanın.
   Ülkede olan olaylar hakkında hiçbir sorumluluk taşımıyor muyuz? En azından son 20 yıldır, eğitim, öğretim, sanat, teknoloji, hukuk, adalet, eşitlik, onurlu yaşamak, dürüst olmak gibi temel konularda ne kadar çalıştık, bu konulara ne değer verdik? Bu ülkenin insanları ne kadar prensipli? Yüzdeye vurursanız, bu ülkede yaşayanların ne kadarı bilinçli bir şekilde ilerlememiz için çalışıyor? Yardım derneklerinde gönüllü sayısı nedir? Bu soruları o kadar çok uzatabilirim ki… Toplum bilinci ve sevgisi hakkında neler söyleyebiliriz? Bütün bu konularda uyanmaya çağrılıyoruz, olanları sadece astrolojinin bir sapması olarak görmek, kaybettiğimiz kişilere ve doğaya büyük haksızlık etmek olur. Biz bu ülkeye ne verdik ki, ne geri istiyoruz? Şimdi sorumluluğu üzerimize alma vakti.
   3D düşünce yapısı, halının altına süpürdüğümüz ve görmezden geldiğimiz sorunlar, yanlış inanışlar ve kalıplarla 5D yi yaşayamayız. Kendinizi bir evden çok daha yeni, ileri teknolojili, bambaşka bir yaşam süreceğiniz eve taşınıyormuş gibi düşünün. Her şey ama her şey farklı. Eski evi temizleyip eşyalarınızı elemeden, bir sonraki evde kullanmayacağınız şeyleri salıvermeden o eve taşınamazsınız. Belki yeni evde gazlı ocak kullanılmayacak, belki bu ev sıcak, o yüzden eski battaniyeler, kalın giysiler gitmek zorunda, eski evdeki alışkanlıklarınızı bırakmalı, kendinizi yeni eve hazırlamalısınız. İşte tüm enerjiler, sadece astroloji değil, bizi yıllardır buna hazırlıyor.
   Sizin gibi transitler yaşayan çok kişi var ve deneyimleri sizden çok farklı olabilir. Aranızdaki fark ne olabilir? Korkuya tutunmamak? Temizliğini daha önceki geçişlerde yapmış olmak? Evet, size umut vermek istiyorum ama bütün bunlara sizin katkınız da olmalı. Dışımızda bir şey biz üzgün, sefil, mahvolmuş şekilde yaşayalım diye çeşitli kurnazlıklarla oyunlar oynamıyor. Kendimize verdiğimiz özsevgi, özsaygı, özdeğerle, yaptığımız seçimlerle kendi gerçeğimizi kendimiz yaratıyoruz. Bu konularda çalışmak üzere blogda çok çeşitli bilgiler yer alıyor. Blogdan başka kaynaklara da yönelebilirsiniz. Kendinizi olumlu enerjide nasıl tutarsınız? Şu anda bu konuda çalışmanız çok daha önemli. 5D yi siz hazır olduğunuzda yaşayacaksınız. Şu anda ağzınızdan çıkan kelimeler, zihninizden geçirdiğiniz düşünceler çok önemli. Aklınıza gelen başınıza geliyor. Aklınıza güzel şeyler gelmesi önemli.
   Kişiselden kolektife doğru gidersek, 5D astrolojik etkiyle var olan enerjilerin negatif şekilde kullanılmasının artık imkansızlığından bahsediyorum. Bu yeni enerjilerde yüzerken, bence çok daha fazlasını öğreneceğiz. Ben de onları hissederek ve sezgilerimle kelimelere dökebileceğim noktaya gelmeye çalışıyorum.
   Sevgilerimle, size mutluluk dolu 5D günler diliyorum.

   Beğen

   1. Sevgili Mor alev,”yakınmalarıma” verdiğin bu ayrıntılı ve destekleyici yanıt için çok teşekkür ederim.Astrolojinin ya da herhangi bir dışsal kaynağın değil ama korku ve endişelerimin, teoride gerçekliğine yürekten inandığım ruhani bilgileri hayatıma adapte etmeme engel olduğunu birkez daha hatırlattığın için. Klasik astrolojik yorumlar bu korkuları büyütmeme hatta belki de hiç yoktan varetmeme sebeb oluyor bunun farkındayım ama takip etmekten de endişelenmekten de kendimi alamıyorum henüz maalesef.

    Rehberliğin gerçekten umutlarımı canlandırdı;özdeğer,özsevgi, güven ve korku problemleri geride bırakmakta çok zorlandığım,adeta içime kök salmış problemler gerçekten de..3D’den 5D’ye geçişi ev değişikliğiyle anlatmanız tam da stresli bir taşınma aşaması yaşadığım şu günlerde benim için ayrıca anlamlı ve ilginç bir eşzamanlılık oldu.

    Yeni bir ev,yeni bir şehir,yeni bir iş,insan ve hayvan yeni can dostlar ve umarım””yeni bir beni bekliyor o zaman:))Tüm iyi dilekleriniz ve içimi ve yolumu aydınlatan ışığınız
    için çok ama çok teşekkürler…(Bu arada mecburi gibi görünen ev ve şehir değişikliğimin tam olarak 4.evimde ve güney aydüğümü derecemde gerçekleşecek kova dolunayı gününe denk gelmesi de tökezlediğim her alanda dönüşüm fırsatının geldiğini işaret ediyor galiba benim için…değerlendirmeyi bilirsem tabii,gönül dolusu sevgiler…

    Beğen

 2. Harika Mor Alev,toplu Yapacağımız bir meditasyon düşüncem vardı.Tam da kalbime değdin.Sevgilerrr😄❤️

  Beğen

 3. Reblogged this on Mor Alev and commented:

  Sevgili Dostlar, Blog yeniden hayata döndü! Bunu siz bütün gücünüzle yarattınız. Çok teşekkürler! Ayrıca, arka planda büyük mücadele veren WordPress ekibine de teşekkürler gidiyor. Geçen sefer, engelleme 10 gün kadar sürmüştü. Bu sefer onun yarısı kadar sürdü. Demek ki, hepimiz enerjimizi kullanmayı, onunla yaratmayı bu sefer daha iyi öğrenmiş haldeyiz.
  Ama işimiz bitmedi. Her akşam Barış, Huzur, Denge için bir araya gelmeye devam edelim. Bu gidişatı değiştirecek güç bizde var! Aşağıda orijinal çağrıyı yeniden yayınlıyorum. Dünyada bizim gibi çalışan yüzlerce hatta binlerce ışık işçisi grubuna enerjimizi ekleyelim. Hepinize en derin sevgilerimi ve şükranlarımı yolluyorum.
  Mor Alev

  Beğen

 4. Selam sevgili Mor Alev, güzel yazını yeni okudum, her akşam 10da ben de katılmaya niyet ediyorum, umarım ülkemizde oynanan ırkçılık soslu oyunlar en kısa zamanda bu coğrafyadan sevgiyle uzaklaşır. Barış ve huzur dolu günleri hak ediyoruz. Bu Çalışmaya Katılan tüm ruhları aşkla kucaklıyorum ve teşekkür ediyorum. Iyi geceler.

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.