2000 yıldan beri ilk defa: Sihirli bir dönem – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

star of bethlehemSevgili Okuyucularım, bu hafta sanırım çok çeşitli kaynaklarda şu anda yavaş yavaş hizalanmakta olan Venüs-Jüpiter birleşmesini okudunuz. Bu birleşme özellikle “özel!” çünkü bu sayede gökyüzündeki en büyük yıldızı gördüğümüzü sanacağız. Aslında iki gezegenin bir araya gelip güneşin ışığını birlikte yansıtmasına şahit olacağız. Bu birleşmenin ve gökyüzünde ayın dışında böyle büyük bir ışıltının en son 2000 yıl kadar önce gerçekleştiği tahmin ediyor. Bu, İsa’nın doğum efsanesindeki parlayan Bethlehem Yıldızı olabilir mi? Belki. Burada ilgili National Geographic makalesini bulabilirsiniz. Bu akşam ve yarın bu birleşmeyi kaçırmayın, sonra yine yıllarca böyle bir güzelliği görmek için beklememiz gerekecek. Gözünüzü batıya çevirin.

dove energyGökyüzü bu kadar güzel olunca, Zodyak’ın etkileri de çok güzel oluyor. Venüs-Jüpiter birleşmesinin tam saati 1 Temmuz saat 09.33 de. Bu birleşme üzerimizde yol gösterici bir fener gibi parlayacak. Sabian sembolü “Bir posta güvercini görevini tamamlıyor.”

Güvercin sadece barış ve huzurun değil, aynı zamanda derin sevginin sembolüdür. Hindu inanışında güvercin ruhun sınırsız sevme kapasitesini, eski Yunan-Roma mitolojisinde aşkın kutsallığını, Yahudi geleneklerine göre ise yeni anne olmuş kadının saflığını temsil ederdi.

Gideceğimiz yön, hislerimiz, sezgilerimiz, bilgiler, inançlar ve değerlendirmeler hakkında tam netlik geliyor. Uzun süredir bulanık olan ruh ve zihinlere berrak muhakeme ve ışıldayan bilgiler akıyor. Bize rehberlik edecek bilgilere ulaşıyoruz.

Jüpiter işin içine girdiğinde, enerji büyür, genişler. Jüpiter zihnimizi de esnetip genişletmemize yardımcı olur. Gelen bilgiler, olaylar çok daha büyük ve ileri aşamada olacak. Jüpiter’in şans gezegeni olduğunu da unutmayalım.

Venüs ise, sevdiğimiz, değer verdiğimiz şeylere enerji katıyor. Yani kalbinizdeki ne ise, o çok daha yüksek oktavlara taşınıyor.

Bu birleşme ise Uranüs’le açıda. Uranüs’ün hedefi her zaman bizleri en yüksek hayrımıza olacak şekilde değiştirmek, uyumlamak ve hizalamaktır. Dolunaya doğru hazırlanırken, kalbinizdekilere önem verin ve bilin ki eğer güvenirseniz sihir orada. Muhteşem günler!

©Mor Alev 2015

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

3 comments

  1. Gozlerim yashardi, cok guzel, binlercekez teshekkurler Sevgili Mor Alev, sonsuz shukurler olsun butun Isik Varliklara, Evrene, Gezegenlere, Sevgili Gaiaya, Yaradana, Bizi destekleyen ve seven Herkese ve Hersheye…….sonsuz teshekkurler

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.