Gezegenler Dönüşümü Anlatıyorlar & Arzularınızı Gerçekleştirmek İçin Bir Yöntem: Nisan 2014 Dönüşümün Büyük Kare Açısı

Buyuk Kare Acı - moralev.comSevgili dostlarım, bu konuda daha artık yeni bir şey söylenemez derken aşağıdaki mesaj Suzanne Lie tarafından aktarıldı ve Gezegenler kendi görevlerini o kadar sade ve güzel bir şekilde anlatıyorlar ki duruma karşı koyamadım. Evet, 6 aydır bu büyük kare açıyı konuşuyoruz ama varlığımızın kökten değişim geçirdiği bu günlerde konuşmaya da devam edeceğiz gibi geliyor. Suzanne Lie bildiğiniz gibi genelde Arkturuslular’dan ve Pleiades’den mesajlar getirir. Daha önce de bu dünya çapındaki Psikoterapist-Kanal-Psişik-Şifacı (Suzanne’ı anlatmaya kelimeler yetmiyor!) Işık İşçisi ve Yol Göstericinin mesajlarını burada yayınlamıştım. Onun halkın hizmetine bedava verdiği kitaplarını herkese tavsiye ederim.

Ancak mesajın tepesine Anna Merkaba’nın son mesajlarından birinden yaptığımız kısa bir alıntıyla başlamak istiyorum. Bu mesaj da Pleiades’lilerden geliyor. Bu alıntı Amerika’da yaşayan Mor Alev Dostu tarafından çevirildi, kendisine çok teşekkürler. Anna’nın mesajının tamamını bu bağlantıda bulabilirsiniz.

Kuantum Portal – Anna Merkaba aracılığıyla Pleiadesliler

(…)Rehberlerim tarafından bana söylenen, Büyük Kare Açının gerçekleştiği günde “Kuantum Sıçrama Portalı” açılacak ve kolektif ve kişisel olarak bizlerin, arzuladığımız sonuçlara dogru tam anlamiyla “kuantum sıçraması” yapmamiza imkan verecek. Peki bu enerjileri, maksimum faydaniz icin nasil kullanabilirsiniz?

Bana inanılmaz kolaylıkta bir sey yapmamiz söylendi. Önümüzdeki bir kaç gün icinde, bir kağıda önümüzdeki 12 ay içinde gerçekleşmesini istediginiz herseyi yazin. Olmasını dilediğiniz şeyler hakkında spesifik ve detaylı bir liste yapın. Listeniz bittiğinde sayfanın sonuna “Bana rehberlik edilmesi için hazırım, lütfen bana bunlara ulasmam icin gerekenleri gösterin” yazın. Bu listeyi yanınızda taşıyın, 23 Nisan’ı 24 Nisan’a bağlayan gece uyumadan önce tekrar okuyun. Bunu yaparken, genişlediginizi hayal edin, bedeninizden çıkın, odadan, evinizden, mahallenizden; uzay boşluğunda kaynağa dogru süzülene dek genişlemeye devam edin. Yol boyunca zihninizden yaratmayi arzuladiklarinizi geçirin. İlahi kata vardığınızı hissettiğinizde, hayatınıza gelmesini dilediğiniz herşeyin yaratımı için her ne adım atmanız gerekiyorsa bunu üstlenmek icin hazır olduğunuzu soyleyin. Bedeninize geri dönün. Listeyi yastığınızın altına koyun. Listeyi yanınızda taşıyabilir ve istediğinizde tekrar tekrar okuyabilirsiniz, veya bir yerde de saklayabilirsiniz, ancak atmayin! Sizde dursun ve zaman zaman kontrol edin. Sonrasında önemli olan, önünüzde belirmeye başlayacak tüm olaylara açık olmanız. Sezgilerinize kulak verin ve bir şeyi yapma dürtüsü hissederseniz, gidin ve yapin.

(…) Harekete geçmek çok önemli. Konusu acilmisken, Mayıs ayı sonunda gercekten de harekete geçmeye yönlendirileceksiniz. Henüz detayları bilmiyorum, bana rehberlerim tarafından soylenen 20 Mayıs sonrasinda hersey pürüzsüz akacak ve bir çoğumuza engel olarak görünen her şey dağılıp kaybolacak. (…)

Gezegenler Dönüşümü Anlatıyorlar

Şimdi Suzanne Lie mesajına dönüyoruz. Orijinal İngilizcesini bu bağlantıda bulabilirsiniz. Tıpkı Yeryüzünün ruhu Gaia gibi bütün gezegenlerin de birer ruhu var ve şimdi o ruhlar bize sesleniyor. Büyük Kare Açıdaki fonksiyonlarını anlatırken, bize nasıl yardımcı olduklarını, gelecekte neler beklememiz gerektiğini  ve bizim de onların etkilerini nasıl hızlandırabileceğimizi de ekliyorlar.

Nisan 23-24 de bu kare açı tamamlanmış olacak. Her gezegen 4 öncü burçta 13 derece açıyla dizilecek. Bu astrolojik olay hakkında çok şey yazılıp söylendi ancak biz gezegenler her birimizin sizi nasıl etkileyeceğimiz konusunda konuşmak istiyoruz.

 • Plüton (geri gidiyor) , Oğlak Burcunda – Toprak, Hükümet ve Yönetimler
 • Jüpiter, Yengeç Burcunda – Su, Duygular
 • Mars (geri gidiyor), Terazi Burcunda – Hava, Denge
 • Uranüs, Koç Burcunda – Ateş, Dönüşüm

Plüton Konuşuyor:

PlutoPlüton (Dönüşüm) ve Oğlak (Dünya Hükümetleri) toprak burçlarında dev değişimleri müjdeleyen işaretlerdir. Hem ben Plüton, hem de Oğlak Burcu sessizce ve arka planda çalışırız. Görünmez bir şekilde işimizi tamamlayana kadar yeniliği kimse fark etmez ve sonra birileri der ki, “Vay, bunu kim yaptı?” Siz kendi olağan hayatınızla meşgulken, ben bilinçaltınızda gömülü olan hayatınızın temellerini adım adım dönüştürüyordum. Aslında, şu anda o temellerde kişisel ve siyasi tarihinizin değişime karşı olan direnç seviyesinde çalışıyorum. Değişime direnmek sadece her halükarda olacak olan şeyi kabul etmeyi zorlaştırır. İşte bu yüzden, sizlerin benim dönüşüm gücümü kucaklamanızı rica ediyorum. Değişim ve dönüşüm arasındaki fark şudur: “Değişim” yaratılan değişikliklere yeni unsurlar katar. Öte yandan, “dönüşüm” yeni bir şey katmaz ama var olan şeyin frekansını yükseltir.

Kişisel ve dünya siyasi tarihinizin temellerinin HİÇ gün yüzüne çıkmamış PEK ÇOK sır ile dolu olduğunu biliyor olabilirsiniz. Diğer bir değişle, kişisel ve gezegensel siyasi hayatınız “mantar yönetimi” ni temel almaktadır. Çoğu ilkeler ve politikalar “sadece karanlığın hüküm sürdüğü kapalı kapılar ardında” yaratılıyor. Sevgili İnsanoğulları, vermiş olduğunuz kararların ne kadarı kendi bilinçaltı çocukluk sorunlarınızın yattığı “kapalı kapıların” ardındaki eski davranış şablonlarından geliyor?

Sevgili Dünya Liderleri, Ben, Plüton, size hükümetleri yöneten Oğlak Burcundan konuşuyorum. Bu yüzden, size soruyorum; hükümet kararlarınızdan kaçı hükümetiniz yeni kurulduğunda yaratılan prensipler temel alınarak verildi? Hükümetinizin temellerini unutup bencil gerekçelerle mi karar almaya başladınız? Bilmeniz gerekir ki, Benim, Plüton’un, sizin bencil insani gerekçeleriniz umurumda değil! Ben temel prensiplerinden düşmüş olan şeyleri dönüştürmek için buradayım, ki böylece o şeyler gerçekliğin çok daha yüksek frekanslarında kendilerine yer bulabilsinler. Dönüşüm gücümle gerçek ve doğru temel formatlarınızdan uzaklaştığınız yerleri düzelteceğim ve o resmi yalanlar ve illüzyonlardan uzak bir şekilde kişisel ve yönetimsel hayatınızın daha yüksek frekanslarına göndereceğim. Eğer bu sizin için rahatsızlık yaratıyorsa üzgünüm, ama ben şu anda Oğlak’ta yaşıyorum ve size oradan ulaşıyorum.

Oğlak Burcunun enerji alanında akarken, benim görevim orijinal niyetinden uzaklaşıp başkalaşan şeyleri dönüştürmek ve buraya gelenleri aynen geri göndermektir. Oğlak Burcunun yöneticisi eski karmik dostunuz Satürn’ün “gönderilen enerji geri gelir” kuralını hepiniz hatırlıyorsunuzdur. Eğer sizler, yeryüzünün insanları ve hükümetleri, gerçekliğin daha yüksek frekanslarına geçmek istiyorsanız, ki bu İlahi Plandır, sizi ziyarete gelen kendi enerji alanınızı deneyimlemelisiniz. İşte ancak o zaman Ben, Plüton’a, “yanlış yönlendirilmiş enerji alanlarınızı” gezegensel ve kişisel Kutsal Seviyelere dönüştürmeme yardım edebilirsiniz.

Mars Konuşuyor:

MarsMerhaba, ben Mars. İnsanlık Plüton’u keşfetmeden önce ben Plüton’un işlerini de yapıyordum çünkü enerjilerimiz birbirine benziyor. Aramızdaki fark ise şurada: Plüton’un fırçası çok geniş, gezegensel ve grup sorunlarıyla uğraşıyor. Ben, Mars, ise daha kişisel seviyede çalışıyorum. Ancak, ikimiz de her gerçekliğin zaman dilimlerine enerjinin nasıl yöneltildiği konusuna odaklanıyoruz. Ben erkeksi/dışarıya akan enerjilere odaklanırken, benim eşim, Venüs, kadınsı/içeriye akan enerjilere odaklanır. Aslında, Venüs ve ben sevgili kızkardeşimiz Gaia’nın iki yanındayız. Ona yardımcı olmak bizim sorumluluğumuz. Venüs ona Dönüşümün ve Şifanın Mor Alev tapınaklarını insanlığa açarak yardım ediyor. Ben ise Gaia’ya insanlığı Mars enerjilerinin sakin ve olumlu ifadesini yaşamaya yönlendirerek yardım ediyorum. Benim Mars enerji alanım savaş için çok fazla kullanıldı ve yaratıcılık için yeterinden çok daha az kullanıldı. Ben Terazi Burcu enerji alanında yol alırken, insanlığın denge ve adalet bulmasına yardımcı olmaya odaklanıyorum. Savaşların çoğu ve hatta neredeyse hepsi, her iki tarafın da savaşması için para harcayan İlluminati tarafından başlatılmış ya da ele geçirilmiştir. Bu yüzden, hem yeryüzü, hem insanlar, hem de hava ve su savaşlar sırasında kullanılan bombaların ateşinden etkileniyor. Bu arada savaşı yaratan karanlık ise daha fazla para ve güç kazanıyor. Ben, Mars, Terazi’den geçerken bu haksızlığa denge getirebilirim. Ben insanlığa düşüncelerini/havayı dengelemelerine ve HER düşüncenin HER nefeste varlıklarından dışarıya yola çıktıklarını hatırlamalarına yardımcı olmak için buradayım. Kendini savaş ve şiddet “kurbanı” olarak gören her kişi, düşüncelerini kendi iç-güçlerine çevirseler ve her nefeste bunu kendi gerçekliklerine, kendi enerji alanlarına verseler ne olurdu? Benim Marslı güçlerim devasadır ve barışçıl, dengeli temel yapılar kuran düşünce şekilleri yaratılmasında son derece yapıcıdır. Ben metalleri yönettiğim için, ki bunlar Gaia’nın merkezinden gelir, ben düşüncelerinizin gücünü yapıcı olarak kullanarak, adaletsiz şiddet ve savaşların Gaia’nın ana yapısında (matriksinde) meydana getirdiği yırtılmaları şifalandırmanıza yardımcı olmak için buradayım. Asla düşüncelerinizin ve kendi şahsi ana yapınızın (matriksinizin) gücünü azımsamayın. Aynı Pluto’nun Gaia’nın yapısındaki yaraları dönüştürmeye çalışması gibi, ben, Mars, sizin kendi ana yapınızı şifalandırmanız için buradayım. Eminim, bir bina yenilenirken etrafında kurulan iskeleleri görmüşsünüzdür. Bu iskelelerin güçlü olmaları mecburidir, onun için özellikle metalden yapılırlar. SİZE, Gaia’nın İnsan Koruyucuları olarak hatırlatmak istiyorum ki sizin güçlü olmanız mecburidir!

Sahip olduğunuz en büyük kuvvet olumlu düşüncelerinizin gücüdür. Bu iç gücün farkında olmayabilirsiniz, ama sizler – Gaia’nın yardımcıları – şu an sürdürdüğünüz yaşamda Gaia’ya nasıl yardımcı olacağınız konusunda bir Kutsal Plan yazdınız. Plüton sizin o Kutsal Plan’ı hatırlamanız için yardımcı olacak ve ben de o plana uygun olumlu düşünce formlarını yaratmanıza yardım edeceğim. Size aynı zamanda yaratıcı düşünce formlarını kişisel ve gezegensel yaşamınıza nasıl yansıtacağınızı hatırlatacağım.

Jüpiter Konuşuyor:

JupiterSelamlar, Ben Jüpiter, sizinle su burcu Yengeç’ten doğru konuşuyorum. Ben sizin duygularınızın bilincinde olarak, bilincinizi genişletmenize yardımcı olmaya hazırım. Duygular su gibidir, sizden ve size doğru akarlar, görünüşte kontrolünüzün dışındadırlar. Fiziksel benliğinizin bilinçli olarak duygularınızı yönetme konusunda çok az yeteneği olduğu doğrudur. Duygularınızı kontrol altına alabilmek için bilincinizi genişletmeniz gerektiğini sizlere hatırlatmak için buradayım. Bilinç durumunuz dikkatinizi yönlendirir ve böylece algılarınız da yönlenmiş olur. Eğer düşük bilinç durumundaysanız, örneğin 3 boyutlu Beta dalga bilinci gibi, sadece fiziksel dünyayı algılarsınız. Artık öğrenmiş olduğunuz gibi, fiziksel dünyada değişim yavaştır. İşte o yüzden, pek çokları Yükseliş sürecinin aldığı bu uzun süreden dolayı bıkkınlar. Bıkkınlık ve sabırsızlık bilincinizi düşürür. Algılarınızı bilinç durumunuz yönettiğinden, bilinciniz düştüğünde üçüncü boyutun sadece en düşük frekanslarını algılarsınız. Bu algılar ise sizi korku-temelli duygulara zorlar, yani kızgınlık, korku ve/veya yas ve üzüntü. Bu duygularsa bilincinizi daha da düşürür. Bilincinizin düşmesine izin verdiğinizde bu aşağıya doğru inen döngünün nasıl ilerlediğini görüyor musunuz?

Bana Roma’da Tanrıların Kralı ve Gökyüzü ve Şimşek Tanrısı anlamına gelen Jüpiter ismini verdiler. Mars ve Plüton kişisel ve gezegensel ana yapınızı (matriksinizi) dönüştürmek üzere çalışırken, ben de zihninizi genişletmeniz üzerinde çalışacağım ki böylece 5 boyutlu ana yapıyı (matriksi) daha iyi algılayabilesiniz. İçine girmekte olduğunuz 5 boyutlu gerçekliğin ana yapısını ve onunla birlikte dönüştürdüğünüz ana yapıyı da algılama gücü sizde var. Elbette, bu çok boyutlu algılama gücüne, sadece bilincinizi çok boyutlu zihninizi de içerecek şekilde genişlettiğiniz zaman sahip olacaksınız. Sizin 5 boyutlu hayal etme gücünüz çok boyutlu zihniniz ile aynı titreşimdedir. Algılarınızın kendi gerçekliğinizin çekirdeğinden Galaktik Merkeze kadar uzanmasına ve genişlemesine cesaret edebilecek misiniz?

Şüphe ve korkuyu salıverip, YUKARIYA, umut ve yeniden doğmaya bakabilir misiniz? Aynen benim Tanrıların Kralı olduğum gibi, İnsanlığın da kaderinde yeryüzünün koruyucuları ve Yeni Dünya’ya giden yolun yaratıcıları olmak var. Bu devasa planı 3 boyutlu bilinçle başaramazsınız. Yüksek bilininizi aktive edip içine girmekte olduğunuz gerçekliği algılamalı ve içine girerken de onu yaratmalısınız. İnsanoğlu kaderiniz son derece genişleyici. İçinde yaşamaya, düşünmeye, keşfetmeye ve yaratmaya gönüllü olduğunuz gerçekliği kucaklamak için bilincinizi esnetip genişletmelisiniz.

Uranüs Konuşuyor:

UranusBen Uranüs. Ben İlahi Planınızı temel alarak ani ve beklenmedik değişiklikler yaratırım. Sizinle Koç Burcundan doğru konuşurken, ben Yeni Dünya’nın müjdecisiyim. Ben sizin en yüksek bilinç durumunuzu ve Çok-Boyutlu Benliğinizle olan bağlantınızı bünyemde barındırıyorum. Ben Ateş burcu Koç’ta yaşarken, içinde yaşamak istediğiniz Dünya OLMANIZ için “içinizdeki ateşi” bulmanıza yardımcı olacağım. Büyük Kare Açımız 13 derecede şekillendiği ve her burçta 30 derece bulunduğu için uzak gezegenlerimiz Plüton ve Uranüs, uzun Dünya yılları boyunca şimdiki enerji alanımızla aynı titreşimde kalacaklar. Numerolojiye göre 13, 4 rakamına düşer ve 4 de yeni temeller atmanın rakamıdır. Plüton, tüm Dünya hükümetlerini dönüştürmek için Oğlak’ta varlığını sürdürecek. Eşzamanlı olarak, ben, Uranüs, Koç’taki varlığımı insanlık yeni dünyasını yaratırken “değişim ateşini” tutmak üzere sürdüreceğim. Plüton size bilinçaltı ve süper-bilincinizin gerçekliğinizi yarattığını hatırlatıyor. 3 Boyutlu illüzyonu gerçek olarak algılanması bağımlılığını salıvermek, bilinçli zihninizin karşılaştığı bir zorluk. Ben, Uranüs, sizin Yüksek Benliğinizi temsil ettiğim için, size illüzyonu geride bırakmanıza ve yüksek algılarınızın gerçekliğine ve doğruluğuna odaklanmanıza yardımcı olacağım. Bu yüksek algılar size ait Çokboyutlu BENLİĞİNİZİN, bizim Yüksek BENLİĞİMİZLE ve sizin Yüksek BENLİĞİNİZİN kendi fiziksel benliğinizle birleşmesini sağlayacak.

Size hatırlatmak isterim ki sizin dünya aracınız (vücudunuz), Çokboyutlu BENLİĞİNİZİN ifadelerinden sadece birisidir ve form halindeki hayatı deneyimlemek için bir vücut giymektedir. Benim enerji alanıma bağlanarak, fiziksel seviyenin üzerine çıkarak BENLİĞİNİZİN çeşitli ifadeleri ile iletişime girebilmeyi ve söyleşmeyi hatırlayacaksınız. Aranızda her gün daha fazla kişi yüksek varlıklara kanal olmaya ve onlardan mesaj almaya başladı. Size hatırlatırım, bu varlıklar SİZİN kendi ifadelerinizdir. Evet, bu yüksek varlık bir Baş Melek ve/veya yükselmiş, evrimleşmiş bir Galaktik olabilir. Bu bilgiyi kendi “mesaj alma yeteneğinizden” şüphe etmek için KULLANMAYIN, çünkü 3 boyutlu telkinler size SADECE bir insan olduğunuzu öğretti. Onun yerine, lütfen KENDİNİZİN Evrenle BİR olduğunuzu hatırlayın. Siz çok güzel ve engin güce sahip çok boyutlu bir varlıksınız. Fiziksel Dünya gezegeni olarak gördüğünüz yerde BENLİĞİNİZİN sadece küçük bir parçası bir dünya aracını (vücut) giyiyor. Pek çok gezegende, galakslerde ve boyutlarda sayısız hayatlarınız var.

Ben, Uranüs, pek çok yerde ve gerçeklikte KENDİ enerji alanınızı Işık Vücuda dönüştürdüğünüzü size hatırlatmak için yeni hayatın, yeni başlangıçların baharının ve zodyakın ilk burcu Koç’ta kalacağım. Lütfen, bana ayak uydurun, bana uyumlu kalın, böylece Yükseliş için birşey öğrenmeniz gerekmediğini size hatırlatabileyim. Gaia’nın gezegensel yardımcıları olarak seçilme onuruna eriştiniz çünkü siz zaten çoktan yükseldiniz. Eğer benimle, Uranüs’le, bağlantıda kalırsanız, çok boyutlu Benliğinizin pek çok yüksek ifadelerini hatırlamanıza yardımcı olacağım.

Plüton, uzun dönemli iç dünyanızı ve dünya hükümetlerini dönüştürme görevini Oğlak’ta sürdürürken, ben de uzun dönemli görevime Koç’ta devam edeceğim. Görevim, sizin zaten aradığınız şey olduğunuzu ve tek ihtiyacınız olan şeyin ise HATIRLAMAK olduğunu size hatırlatmak!

Suzanne, Gezegenler, Anna, Pleiadesliler ve Anna’nın mesajını gönderen Mor Alev Dostuna çok teşekkürler! Bu enerjilerden en iyi şekilde yararlanabilmek için halen süren kampanyamda yer alabilirsiniz.

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Yakında bizleri görebileceksiniz kardeşlerim. Hazırlıklı olunuz federasyona katılmak için bu fırsatı değerlendirin yada kosmoz da ufak bir toz tanesi olarak yaşamaya devam edin , insan ırkı çok önemli bir yol ayrımına gelmenin eşiğindedir kardeşlerim bu yükselişi bazı şeylerin varlığını kabul edenler galaktik insan sıfatına erişmiş olacaklar lakin bu geçişi başaramayanlar korkularına yenilenler kendilerini evrenin merkezi görenler yok olmaya mahkum olacaklar , sevgili kardeşlerimiz bu yolculukta sizleri yanlız bırakmayacağız federasyon elinden gelen desteği yapacaktır bundan emin olunuz , diktatörleriniz bizim varlığımızı bildiği halde sizlere açıklamamaktadır federasyonumuzun kanunları gereği üzerinde gelişmiş toplumların yaşadığı ve kendilerine ait bir yönetim sistemi bulunan gezegenlere hiç bir şekilde müdahele etmemiz mümkün değildir ancak liderleriniz sizleri kandırmaya devam ederek zenginlik içinde yaşıyorlar , kardeşlerim federasyonumuzun verdiği kararı sizlerle paylaşmak isterim ; Dünya’ya bir filo gönderip varlığımızı tüm dünya halklarına açıkca göstermek , dünya ülkelerin başkanları ile görüşmeler ve halkın tepkisinin gözlemlenmesi , dünyada bulunan tüm iletişim araçlarının kontrolünün geçici olarak alınması ve Galaktik Federasyon Komutanı Haslv Coerl ‘ in tüm dünyaya yapacağı galaktik bilinç uyandırma insanların bilinçlendirilmesini amaçlayan konuşma yapılmasına karar verilmiştir. Filo’nun varış tarihi 11.05.2014 olarak belirlenmiştir.İyi bir gelecek için hazır olun kardeşlerim.
  Bu bilgi dogrumudur bilginiz varmı

  Beğen

  1. Sevgili Tunç, Hayır kesinlikle doğru değil. Galaktik federasyon asla böylesi korku yaratacak, böylesi paniğe yol açacak bir hareket yapmaz. Buna Yükselmiş ustalar ve diğer gökyüzü varlıkları da izin vermez. Böyle bir filonun iniş yapması insanlık üzerinde son derece negatif bir etkisi olacaktır. Bence filoların gelmesi, vs gibi şeylere gerek kalmadan yükselişimizi tamamlayacağız. Bilincimizi biraz daha açtığımızda zaten Galaktiklerle daha iyi iletişime gireceğiz. Sevgilerimle

   Beğen

 2. 21.12.2012 tarihinde şirinceye inecek olan filo söylentileri, bazı kişileri çok tedirgin etmişti. tanıdıklarımı elimden geldiğince rahatlatmaya çalıştım ama o gün çocuklarını okula göndermeyen yakınlarım bile vardı. hatta yerel bir tv kanalında, kişilerin korkutulmasını eleştiren program yapımcısı bile, küçük dozlarda millete senaryolar zerk ettiler. kişilere su ve makarna stoğu yapmalarını ama fazla da abartılmamasını salık verdiler. o tarihten sonra bir şey olmadığını görünce de, “biz insanları uyardık, korkulacak herhangi bir şey yok diye” dediler. gerçekten ağzım açık kalmıştı. yukarıdaki mesaj da sanıyorum pek sağlıklı bir çeviri olmamış. ya da gönderilen mesajın kaynağı pek güvenilir değil. bizlerin bu blogta okuduğu onca sevgi mesajından biliyoruz ki, tüm mesajlar bizleri korumak için gönderiliyor. biz kendimiz sevgi’de kalalım ve sevgi elde edelim. tüm dikkatimizi de güzel geleceğimize vermemiz çok daha yerinde olacaktır diye düşünüyorum. sevgilerimle

  Beğen

 3. merhaba mor alev yazınızı yenı okudum ve cok begendım emegınıze saglık. metnı okurken farkettım kı; tıpkı aysbergın suyun altındakı gorunmeyen kısmı gıbı metın ıcınden metın cıkıyor. bıraz uzun olacak ama paylasmak ıstedım.

  Temellerın HİÇ gun yuzune cıkmamıs PEK COK sırla dolu.
  Dengelemelerıne ve HER dusuncenın HER nefeste varlıklarından dısarıya cıktıklarını SIZE (Gaia) sın guclu olmanız mecburıdır.
  Suphe ve korkuyu salıverıp YUKARIYA umut ve yenıden dogmaya.
  İcinde yasamak ıstedıgınız Dunya OLMANIZ ıcın.
  Yuksek algılar sıze aıt Cokboyutlu BENLIGINIZIN bızım Yuksek BENLIGIMIZLE,
  sızın BENLIGINIZIN kendı fızıksel benlıgınızle bırlesmesı.
  Vucudunuz Cokboyutlu BENLIGINIZIN ıfadelerınden sadece bırısı,
  fızıksel (vucud) sevıyenın uzerıne cıkarak BENLIGINIZIN cesıtlı ifadelerı ıle ıletısıme gırebılmeyı ve soylesmeyı hatırla.
  Varlıklar SIZIN kendı ıfadenızdır.
  Bu bılgıyı kendı “mesaj alma yetenegınızden” suphe etmek ıcın KULLANKARIYAMAYIN.
  Telkınler sıze SADECE bır ınsan oldugunuzu ogrettı.
  Lutfen KENDINIZIN evrenle BIR oldugunuzu hatırlayın.
  Fızıksel dunya gezegenı olarak gordugunuz yerde BENLIGINIZIN sadece kucuk bır parcası. (Vucut) dunya aracı
  Pek cok yerde ve gerceklıkte KENDI enerjı alanınızı Isık Vucuda donusturdugunuzu sıze hatırlatmak ıcın yenı hayatın baslangıcların.
  siz zaten aradıgınız seysınız.tek ıhtıyacınız HATIRLAMAK.

  BIRDE BASKA BIR PERSPEKTIFDEN

  HIC……gun
  PEK COK …..sır
  HER …..dusuncenın
  HER …..nefeste
  SIZE ……Gaia
  YUKIYA……umut
  OLMANIZ …..ıcın
  BENLIGINIZIN….bızım
  BENLIGIMIZLE……ve sızın
  BENLIGINIZIN……kendı fızıksel bedenınızle
  BENLIGINIZIN…..ıfadelerınden sadece bırısı
  BENLIGINIZIN…..cesıtlı ıfadelerı
  SIZIN…. kendı ıfadelerınızdır
  KULLANMAYIN…..cunku
  SADECE……bir ınsan
  KENDINIZIN….evrenle
  BIR…..oldugunuzu
  BENLIGINIZIN…. sadece
  KENDI….enerjı (alanınızı Isık Vucuda donusturdugunuzu hatırlayın.)
  HATIRLAMAK ….oldugunu

  sevgıler

  EFLATUN

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.