Yaz Gündönümünde Güneş Patlamaları

summer-solstice-sunrise-at-the-stonehenge 2015Sevgili Dostlar, Yaz Gündönümü ile ilgili bilgileri ve Güneş’ten gelen Kutsal Erkek enerjisini yazarken 21 Haziran’da Güneş’ten patlamalarla ekstra enerji gelip gelmeyeceğini merak ediyordum. Güneş beni yanıltmadı. 7 büyük patlamayla bizlere ekstra enerji enjekte etti. Bunlardan dördü M sınıfı ve biri özellikle TKA, yani Taç Kütle Atılımı içeriyordu. Önümüzdeki günlerde bütün bu patlamalar bize oldukça fazla enerji gönderecek. Bununla beraber bir G3 manyetik fırtına uyarısı da verildi.

Bu enerji bizler için Güneş’ten gelen büyük hediyeler ama ilk etapta yorgun ve hatta zaman zaman aklınız karışmış hissedebilirsiniz. Bu hafta içi belki daha yumuşak ve yavaş yaşamak (eğer fırsatınız varsa) yerinde olacaktır.

Yukarıda eklediğim resim dün sabah Stonehenge’de çekildi, güneşin doğuşunu bekleyen ve Yaz Gündönümünü kutlayan kişileri görebilirsiniz. (Telif hakkı Stonehengetrips’e ait). Aşağıda ise dünkü TKA’nın görüntüsünü veriyorum. Eğer tam bilgilerini öğrenebilirsem ilgili Sabian Sembollerini de sizlere ileteceğim.

©Mor Alev 2015

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

4 comments

 1. Bunlar nasıl enerjiler iyi mi? Bizde niye haberlerde çıkmıyor bunlar?

  Beğen

  1. Elbette pozitif enerjiler… Sevgili Simge, Güneş’ten geliyor dendi zaten, Yaz Gündönümü yazımı okuduysanız, Güneşin Kutsal Erkek enerji girişine yardımcı olduğunu da okumuşsunuzdur. Bu blog zıtlık/polarite/iyilik-kötülük kavramları dışında varlığını sürdürüyor. Bilim/Astronomi sitelerini takip ederseniz bu haberleri görebilirsiniz. Sevgilerimle

   Beğen

 2. Sevgili Mor Alev,
  Dün sabah saatlerinde enerjik uyanmama ve güne başlamama rağmen öğlen saati itibariyle kolumu kaldıramayacak derecede ağırlaştım ve neredeyse üzerimde bin kilo vardı ve akşamüstü dayanamayıp koltukta uyuyakalmışım. BU süreçte gördüğüm rüyalar da oldukça ilginçti, bu enerji girişi ve patlamalar böyle şeyler, yorgunluk hissi gibi şeyler yapar mı? Normal midir ve buna ilişkin önereceğin enerji çalışması var mı?
  Şimdiden teşekkür ederim.

  Sevgiler,
  m.a

  Beğen

  1. Sevgili MA, yorgunlar kulübüne hoş geldiniz! Aslında yorgunluğun birinci sebebi bahar aylarında geçtiğimiz aşırı değişim enerjisi. Etkileri hala sürüyor ve daha ne kadar sürecek bilmiyorum ama bana herkes aynı şikayetle geliyor. Bu konuştuklarımızı ne zaman bilimsel olarak kanıtlayabileceğiz bilmiyorum ama hücresel yapımızda büyük bir değişimden geçtiğimizden eminim, geçen gün hekim bir arkadaşla çalışıyorduk ve yine aynı bilgiler geldi. Çok bol su için, hücresel sıvımızın yapısında büyük değişimler var. Bunun yanında güneş patlamaları hep yorgunluk yapar ama o enerji henüz dünyaya çarpmadı, sanırım bugün-yarın girecek atmosfere. Ayrıca Hilarion bu konuda yazdı Pazar günü. Mesajı çevirir çevirmez yayınlayacağım. Benim önerim nefes-su-ihtiyaç oldukça uyumak. Uyku bedenimizde çok şeyi yerli yerine koyuyor ve şu anda yapabileceğimiz en doğru şey. Ben artık ağır bir şeyi ucundan minicik bile yediğimde bedenim anında negatif tepki veriyor, o yüzden beslenmeme de çok dikkat ediyorum, elimden geldiğince hafif, hazmı kolay şeyler yiyorum. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.