Kim olduğunuzla gururlu ve davranışlarınızda alçak gönüllü olun. Sizin zamanınız şimdi – Baş Melek Michael (Mikail)

Sevgili Dostlar, 2013 yılında yayınlanan bu mesajı Ron Head yeniden yayınlamaya yönlendirildi. Biz de onu takip ediyoruz. Bu mesajlar kesinlikle zamansız ve ilk günkü güzelliği ve tazeliği ile tekrar tekrar okunuyor. Ron ve Michael’a teşekkürler…

Mor Alev

0c02fc7e46fcde2b7fd96ca7ef5f118eRon Head tarafından 11 Ağustos 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Michael Yaratanla birlikte ve Yaratan için bildiriyor:

Kendi ilahi doğanızı kabul etmenin artık vakti geldi. Bunu yapmak sizin için hem gittikçe artan bir önem taşıyacak hem de çok daha kolay olacak. Ancak bunu egonuzun doğasındaki istenmeyen özelliklerinin artmasıyla karıştırmayın. Bu zekânızla anlaşılacak değil, kalbinizde hissedilecek bir şey. Ve orada hissettiğinizde tarafınızdan kabul edilmeli, takdir edilmelidir.

Doğanızla ilgili yanlış kavramlara inanmak, küçük oynamak zamanı artık geçmiştir ve bunlar artık sizin yararınıza değildir. Aslında bunlar asla sizin yararınıza değildi, ama Dünyanın sizin en iyi yeteneklerinize ve en iyi benliğinize en az sizin kadar ihtiyacı var. Bunu size söylemek büyük ihtimalle kalbinizde tortuları kalmış ürkme, çekinme, korku ve şüpheyi uyandıracaktır. Onların gözünün içine bakın ve sizi geçmişteki mücadelelerden korudukları için teşekkür edin; onları cesaret, kendine güven ve kendine inanç olarak yeniden doğmuş şekilde eve geri gönderin.

Gerçekten kim olduğunuzu anladığınızda gelen…

View original post 293 kelime daha