Melekler: Gözler önüne serilmeye başlayan büyük düzen

Ponthus under sunlights by philippe MANGUINSevgili Dostlarımız, sizleri çok seviyoruz

Her şeyde evrene doğru genişleyen çok daha büyük bir düzen bulunmakta. Tüm şeylerde, tüm hareketlerde, tüm olaylarda, o anda göremezseniz bile bir amaç var. Yaşadığınız her dakikada sadece kalbinize güvenebilseniz, hayatınız için yavaş yavaş gözler önüne serilmekte olan çok güzel ve büyük planı da fark edeceksiniz.

Sevgililer, hayatlarınızda önünüzdeki köşeden sonrasını göremediğiniz zamanlar var, bir sorunu nasıl çözeceğinizi bilmediğiniz ya da sonucu sizin istemiş olduğunuz gibi olmayan zamanlar var. Cesur olun! Siz anlamadığınız zamanda, Tanrı bilir. Siz amaç göremediğinizde, Tanrı görür. İç rehberliğinizi neden dinlediğinizi bilmediğinizde, O bilir.

Hayatınız şu anda gerçekleşiyor. Sizi şu anda en mutlu hissettiren, size şu anda doğru gelen, sizinle şu anda aynı titreşimde olan seçimleri yapın. Şu anda size doğru gelen seçimi onurlandırın, emin olun ki o seçim sizi daha büyük geleceğinize doğru götürüyor, her seferinde bir adımla.

Bir meşe palamudu, yeryüzünden onlarca metre yükselip kendisi gibi binlerce palamut üretebileceğini tüm derinliği ile kavrayamaz. Yapraklarının arasında esen rüzgarı, ona ev diyen kuşların şakımasını hayal edemez. İçinde ve altında oluşacak muhteşem hayatı önceden göremez, ama büyür. Her gün bir adım gelişir, daha büyük bir düzenin ve görkemin ortaya çıkacağına güvenir. Siz de öyle yapabilirsiniz, her gün biraz daha gelişmeyi seçebilirsiniz. Eğer kalbinizi dinleyip ona güvenirseniz, oradaki arzuları desteklemek üzere aklınızı kullanırsanız, siz de kendinizi çok daha iyi tanıyıp, ne kadar büyük ve güzel olduğunuzu görebilirsiniz.

Sizleri kutsuyoruz, sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. www.VisionsofHeaven.com

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. Günaydın sevgililer,
  Yine sabahıma huzur oldunuz, an a dönebilmeme yardımcı oldunuz, gözlerimde sevgi damlacıkları oldunuz.
  Tüm varoluşa şükrediyorum.
  Yürekten teşekkürler

  Beğen

 2. Merhaba,
  Yeni çakra sistemi ile ilgili yazınızı bir kez okudum ama şimdi sitede bulamıyorum.Yardım eder misiniz.Sevgilerimle Asuman Su

  Beğen

  1. Bu konuda iki yazım var. İkisini de sol sütunda bağlantısı bulunan “ücretsiz melek enerjileri” sayfasında bulabilirsiniz. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.