Ne yararım olabilir? – Kendi gücümüzü tanıyıp hissetmek üzerine bir örnek

Anela by Dietrich VarezSevgili Dostlar,

Bugün sizlerle daha önce birkaç sefer kişisel olarak çalıştığım değerli bir okur dostumuz ve gerçek bir ışık işçisi ya da benim sözlerimle çok Bilge bir Baykuş’tan 🙂 gelen bir mesajı paylaşmak istiyorum. Bu örneğin, hepimizin aklından geçebilecek, “Acaba benim olayları değiştirebilecek gücüm var mı? Acaba gerçekten faydam oluyor mu, yoksa kendimi mi kandırıyorum?” şüphelerine ve bunun yanında “Neden denge meditasyonunu ya da Sevgi Selini deneyeyim, ben ufacık bir kum tanesi gibiyim” gibi kendimizi küçük gördüğümüz durumlara cevap olacağını ve sizleri cesaretlendireceğine inanıyorum. Bu düşünceler, yıllar önce benim de aklımdan geçerdi, bana o günleri hatırlattı. Nasıl aştığımı tam olarak hatırlamıyorum, kararlılık bence birinci şart, bundan eminim, ama onun yanında fikrimce aşağıdaki gibi hislerimizin büyük etkisi oluyor. Kalbimiz bizi her zaman doğru yönlendiriyor.

Paylaşmama izin verdiği için bu çok özel Bilge Baykuş’a hepimiz adına çok teşekkür ediyorum.

“Selam Mor Alev, nasılsın?

Bir şey paylaşmak istiyorum. Az önce Kutsal Anne Sevgi Seli meditasyonunu ve hemen arkasından denge çalışmasını yaptım. Daha önceden (geçen sene) Sevgi Seli meditasyonu yaptığımda ayakta durmakta güçlük çekerdim, dengemi bulamazdım, bu sefer ilginç bir şekilde sanki yere yapıştırmışlar gibi sallanmadım bile.

Bir de denge çalışması sırasında direkt Bangladeş sözcüğü geldi içime ve oraya denge enerjisi gönderdim, çok mutlu oldum. Buna benzer, Dünyaya şifa enerjisi verme gibi durumlarda kendimi hep küçümsüyordum. Yani ego beni hep bunları yapmaktan alıkoymaya çalışıyordu. “Bugüne kadar anca kendine hayrın oldu, onda da ne kadar uğraştın kaç yıldır, iki dakika dünyaya şifa göndermekle kime ne faydan dokunacak anca karıncaya gibi” yaklaşımlarla motivasyonumu ve inancımı yerle bir ediyordu. Bu sefer egoma yenilmedim ve yaptım, Bangladeş gelince de çok sevindim inancım arttı.

Paylaştığın bilgiler için tekrar tekrar teşekkürler”

Arkadaşlar, hepinizi bu çalışmalara davet ediyorum. Sadece geniş anlamda dünyaya değil, kendinize ve sevdiklerinize de bu çalışmalarla faydanız olacağına inanıyorum.

©Mor Alev 2015

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com