Suat Güzey’in Seslendirdiği Sevgi Seli Meditasyonu

Arkadaşlar, dostum Suat Güzey bizler için Sevgi Seli meditasyonunu seslendirmiş ve biraz önce gönderdi. Özellikle, bugünkü İngilizce meditasyona katılamayanlar ya da Sevgi Seli üzerinde çalışmak isteyenler için mükemmel bir alternatif. Suat’ın kusursuz vurgulaması ve sakin sesiyle harika bir çalışma yapabilir, 12-12 enerjisini en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Suat, sana çok teşekkürler!

 

 

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

  1. harika meditasyon çok uzun olduğu için aklımda tutamıyordum. Böyle iyi oldu zaten 11-11 dede yapanamıştım bari şimdi yapayım.

    Beğen

    1. Sevgili Ceylan, Elbette. Bu blogu uzun süredir okuyanlar neredeyse bir senedir çok sık bu meditasyonu yaptığımızı bilir. İlgili bilgiler sol sütunda konular başlığı altında Sevgi Seli kategorisinde.

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.