Gerçek Dünya – KELEBEK AY’I

WP_20150527_09_51_29_ProSevgili Dostlar, Mor Alev Dostunun bizim için çevirdiği bu mesaj iki gündür yayınlanmayı bekliyor. Bahar ve yaz havasının artık tamamen gelmiş olmasından dolayı, yeryüzü elementalleri, yani hava, su, ateş ve toprak varlıklarının dört ve beşinci boyuttaki temsilcileri tam hızla kendilerini bizlere yeniden hatırlatıyorlar. Buna periler, slyphler, gnomelar gibi isimler verdiğimiz çok çeşitli Gaia doğa varlıkları dâhil. Onlar doğal düzenin dengesi için çalışırken, içimize çektiğimiz havada, sokakta yürürken aldığımız yasemin kokusunda, içtiğimiz suda, yüzdüğümüz denizdeler… (Aslında daha pek çok yerdeler ama burada saymaya sayfalar yetmez.) Dün çok ilginç, önceden planlanmamış kısa bir seans sırasında özellikle toprak ve su hakkında bir sürü bilgi aktı. Tekrar tekrar, doğduğumuz yer, cinsiyetimiz ya da ırkımız dolayısıyla ayrımcılık yapmanın ne kadar saçma olduğunu gördük. Hepimiz bu dünyanın her yerinde, her şekilde yaşadık ve hepimiz bu dört elementle oluşturulmuş, Gaia’nın hediyesi insanoğlu elbiseleri içinde yaşıyoruz ve yaşam sonsuz.

Doğal yaşam, elementler ve Gaia üzerine yaptığımız bu çalışma üzerine bu sabah erkenden kalktığımızda ellerimizde kahvelerle henüz hafif uykulu bir halde dururken, tam önümüzde, gözlerimizden asla kaçmayacak şekilde, toprakta tek başına bir dört yapraklı yonca duruyordu! Bunu doğru şeyleri yaptığımıza dair ve bu toprağı, bu gökyüzünü, denizleri, akarsuları ve ateşi çok sevdiğimiz için bize ufak bir şükran işareti olarak algıladım. Bugünkü fotoğraf son derece amatörce ama yoncamızı koparmaya kıyamadık, onun yerine resmini çektik. Şimdi şansın hepinize dokunması için onu yayınlıyorum.

Bence bu işaret de geldikten sonra, artık Kelebek Ayı (Butterfly Moon) isimli periden gelen mesajı yayınlamanın tam zamanı. Hepimiz Gaia için çalışalım, o bizleri asla cevapsız bırakmıyor. Her zaman yanımızda ve içimizde. Duyduğunuz sevginin katlarcasını emin olun o size verecektir.

Ayrıca, bu mesaj “Kürelerin Müziği” ile ilan edilmiş olan yeni enerjileri yeniden onaylarcasına Dünya’nın ritmik kalıbından ve titreşiminden bahsediyor. Sizlere özellikle topraklanmanızı ve bu sırada Dünyayı ve onun ruhu Gaia’yı hissetmenizi öneririm.

Bu çeviri için Mor Alev Dostuna, kanallık yapan Natalie Glasson’a ve Kelebek Ay’ına çok teşekkürler. (www.omna.org)

Periler Âleminden gelen derin bir sevgi dalgası, varlığınızı sarmalıyor. Ve tüm varlığınızı, Periler Âleminin ilahi titreşimleri ve nimetleriyle dolduruyor. Benim ünvanım, Kelebek Ay’ı.

Periler Âlemi adına, “elçilik” görevi yapıyorum. Ve hem Yeryüzündeki, hem de Yaratan’ın tüm evrenlerindeki varlıklara, Periler Âleminin bilgeliğini iletiyorum.

Periler Âlemi benden, “Toprak Ana’nın şifalanması, gerçek kimliğinin ve enerjisinin hatırlanması” konusuyla ilgili bir mesaj iletmemi rica ediyor.

Bu mesaj ve rehberlik, hem Periler Âleminin, hem de benim sevgilerimle sizlere “güçlü bir bilinç akışı” şeklinde ulaşıyor.

Şu an sizi sarmaladığım bu sevgi dolu “bilince” şayet siz direkt olarak bağlanırsanız, hem kendiniz için hem de Yeryüzü için kullanabileceğiniz “derin bir bilgelik” almış olursunuz. Doğrudan aldığınız bu bilgelik, “Periler Âleminin ilahi rehberliğine” dikkatinizi çekerek benim size şu dakika aktarmaya çalıştığım bilgelikten, çok daha derindir.

Periler Âlemi, sizlere şunu hatırlatmak istiyor; “Hiçbir şey göründüğü gibi değildir!” Kendinizin ve özellikle de Toprak Ana’nın mustarip olduğu acı, keder, ıstırap veya şifalanması gereken daha ne gibi duygular varsa, onların hepsini salıvermenizi istiyorlar.

“Hiçbir şeyin doğru, güzel, iyi olmadığı ve yeniden yapılanması gerektiğine” dair düşüncelerden kurtulmanızı istiyorlar. Bu tür düşünceler, insanlık bilinci tarafından nesiller boyunca yaratılmış olan yanlış bir İllüzyondur. Ve bu düşünce kalıbı, sadece zihniniz tarafından beslenerek güçlenmiş ve “tezahür ettirme” yeteneğiniz sayesinde de dış dünyanızda somutlaşmıştır.

Şayet kendinize, “hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını” (özellikle de şu anki gerçekliğinizde) hatırlatırsanız, o zaman kendinizin “daha genişlemiş bir bilince” ulaşmasına izin vermiş olursunuz. Böylece, doğru olduğunu sandığınız gerçekliğinizi yaratmak için güçlü bir enerji yüklediğiniz “İllüzyon gerçekliğinden” uzaklaşırsınız.

Genişlemiş bir bilinçle ve yaşadığınız gerçeklikte doğruymuş gibi görünen şeyleri salıverme yeteneğinizle, (3.Boyuttaki) insan bilincinin ötesine geçerek, İllüzyondan doğma değil de, esas gerçeklerden doğma bir düşünce formu olan “Yaratan bilincine” ulaşırsınız.

Periler Âlemi, size şunu da hatırlatmak istiyor; “Yeryüzünü ve gerçekliğinizi nasıl algılarsanız, Dünya’yı da o şekilde deneyimlersiniz.” Örneğin; Dünya’nın batacağını ve insanlığın yok olacağını düşünürseniz sadece bu durumun aynısını yaratmış olursunuz.

Oysa üzerinde yaşadığınız Dünya, asla zarar veya hasar görmemiştir. Aslında sizler ve tüm insanlık, sadece gerçek Dünya’nın enerjisel bir “kalıbını” (kopyasını) deneyimliyorsunuz. Ve bu kalıbı, canınız istediği gibi işleyip, şekillendiriyorsunuz. Yani bir İllüzyon “yaratıyorsunuz!” Ancak sizin gerçek olarak adlandırdığınız Dünya’ya kavuşmanız, bu gerçek Dünya’nın titreşimiyle aynı olan bir “enerji kalıbı/ kopyası” yarattığınızda mümkün olacaktır.

Bu durum birçok yönden, “sonuca ulaşmanız için çözmeniz gereken bir bulmaca veya ardında ne olduğunu görmeniz için kilidini açmanız gereken bir kapıya” benzer.

Şayet “sağlıklı, güçlü ve dengeli” olan gerçek Dünya’nın titreşimini yakalayabilirseniz ve şu an üzerinde yaşadığınız Dünya’nın enerjisel kalıbını değiştirerek, gerçek Dünya’nın titreşimiyle aynı seviyeye getirebilirseniz, o zaman Yeryüzü de şifalanmış olacaktır.

Esasında Yeryüzü, yani Toprak Ana (fiziksel olarak)“şifalanmış” falan olmayacaktır. Buna ihtiyacı yoktur, zira o zaten her zaman sağlıklıdır. Burada bahsettiğimiz “şifalanma” olayı, sadece sizin Toprak Ana’ya bakış açınızda gerçekleşecektir. Sizin “son derece güçlü ve gördüklerinizi tamamen gerçekmiş gibi kılan” bakış açınız, Yaratanın gerçekliği ile ve böylece de Yeryüzünün gerçekliği ile uyumlu olduğunda, Toprak Ana da sizin “gözünüzde” şifalanmış görünecektir.

Toprak Ana’nın gerçek ruhu (Gaia) ve üzerinde yaşadığınız fiziksel Dünya, sizin kalp çakranızda ve ruhunuzda varlığını sürdürmektedir. Kalp çakranızda ve ruhunuzda var olan Dünya, sizin dışarıda algıladığınız Dünya’dan çok daha gerçekçidir.

Dışsal gerçekliğinizde farklı bir görüntü sergilense de, Varlığınızın içine “inanç ve güven” niteliklerini gerçek anlamda “nakşetmenin” zamanıdır artık. Periler Âlemi sizi bu konuda teşvik ediyor ve bir ricada bulunuyor;

“Dikkatinizi, aklınızdan kalbinize ve ruhunuza çevirin. Yaratan’ın evrenindeki gerçek Dünya’yı ve Toprak Ana’yı gerçekten görebilmek, hissedebilmek ve idrak edebilmek için, bizlerden yardım isteyin.”  

Böylece, sağlıklı, muhteşem ve kutsal mucizelerle dolu olan gerçek Dünya’yı, görmüş, hissetmiş ve algılamış olursunuz. Dünya’nın ve Toprak Ana’nın gerçekliğini keşfetmek için kendinize zaman ayırın. Böylelikle her şeye, “gerçek bakış açısından bakmayı” alışkanlık haline getirdiğinizi hissedeceksiniz.

Yeryüzünün bu “gerçek versiyonunu” (gerçek Dünya’yı) ne kadar fazla keşfederseniz, onun titreşimlerine ve enerjisine de o kadar fazla bağlanırsınız. Bu titreşimleri ve enerjiyi bütün varlığınıza, hayatınıza ve tüm insanlık bilincine aktarırsanız, herkesin deneyimlemesi için esas gerçekliği de yansıtmış ve ortaya çıkarmış olursunuz.

Tüm varlığınız gerçek Yeryüzünün titreşimiyle titreştiğinde, hayatınızda ihtiyacınız olan her şeyin size kolay ve eksiksiz akmasını ve yerli yerine oturmasını sağlamış olursunuz. Aslında bunun gerçekleşme nedeni şudur; Istırap çektiğiniz, mücadele ettiğiniz veya hayal kırıklığı yaşadığınız “yaşamsal döngülerden” sıyrılacağınız için, İllüzyondan da kurtulmuş olacaksınız. Zira İllüzyon “çözüldükten” sonra ortada sadece gerçek, yani sizi, hayatınızı ve Yeryüzünü şifalandıran, bolluk ve bereket bahşeden Yaratan’ın gerçeği kalacaktır.

Üzerinde yaşadığınız Yeryüzünün, sanki kalp çakranızdaki ve ruhunuzdaki gerçek Yeryüzüyle bağlantı kurduğunuz anda (Meditasyon sırasında) “şifalanmaya başladığını” hayal edin ve tüm ayrıntıları hissetmeye çalışın.

Aslında zaten Dünya sağlıklı bir durumdadır. Sadece siz ve tüm insanlık bunu henüz hatırlamıyor ya da henüz algılamıyorsunuz. Çünkü dışınızdaki Dünya, kalbinizin ve ruhunuzun içindeki Dünya’dan daha gerçekçiymiş gibi göründüğü için, İllüzyona inanmak istiyorsunuz.

Kalbinizdeki Dünya’nın güzelliğini ve sağlıklı olduğunu gerçekten görmenize, hissetmenize, idrak etmenize izin vermeniz, şu gerçeğe inanmanız için de sizi cesaretlendirecektir:

Varlığınızın içindeki Dünya’yı yansıtmak adına, Yeryüzünün enerji kalıbını şekillendirmek ve değiştirmek için ne kadar çok çabalarsanız, gerçek Dünya’yı da o kadar net hatırlamaya başlarsınız.

Periler Âlemi, Varlığınızın içindeki Dünya’ya bağlanarak, gerçek Dünya’nın titreşimlerini hücrelerinize, hayatınıza ve üzerinde yaşadığınız Yeryüzünün enerji kalıbına “yerleştirebilmeniz” için, kendinize göre bir “teknik” geliştirmenizi istiyorlar.

Bunun için, kalbinizdeki ve ruhunuzdaki gerçek Dünya’nın enerjisel ritmine kulak vermelisiniz. Onun oluşturduğu ve titreştiği bu “ritmik kalıpları” duymaya, hissetmeye ve algılamaya çalışmalısınız.

Her varlığın ve ruhun, enerjisel bir “ritmik kalıbı” vardır. Zira bu kalıp, Yaratan enerjisini içinde “biriktirip” dışarıda tezahür olmasını sağlar. İster geçmiş- şimdiki- gelecek zamanda olsun, ister içsel düzeyde olsun, varlığınızın bütün suretlerinin, (çok az bile olsa) birbirinden farklı enerjisel ritmik kalıpları vardır.

Bu enerjisel ritmik kalıplarınız, ruhunuzu ve gerçekliğinizi tanımlar. Bundan dolayı ruhunuzun “ritmik kalıbı”, her bedenlendiğinizde sadece biraz değişir. Bu durum Dünya için de geçerlidir. Şu an üzerinde yaşadığınız (illüzyon olan) Dünya’nın ritmik titreşimlerine bağlandığınızda, sanki çıkardığı müzikte “bir notaya basılmıyormuş, bir nota atlanıyormuş” gibi hafif bir dengesizlik sezebilirsiniz.

Oysa kalbinizin ve ruhunuzun içindeki (gerçek) Dünya’nın ritmik titreşimlerine ulaşarak bu titreşimleri dış Dünya’ya yaydığınızda, işte o zaman sizin “şifalanma” olarak algıladığınız olay yaratılmış olacaktır. Bunun anlamı basitçe şudur; Dışınızdaki Dünya’nın, içinizdeki gerçek Dünya ile aynı Rezonansta titreşmesini sağlamışsınız demektir.

Periler Âlemi, içinizdeki Dünya ile sıkça bağlantı kurmanızı diliyorlar. Sizleri sarmalaması ve size yardımcı olması için, kendi enerjilerini kullanmanızı istiyorlar. Tüm varlığınızın, gerçek Dünya’nın enerjisel ritmik titreşimi ile aynı Rezonansta titreşmesini dilemenizi ve buna niyet etmenizi arzu ediyorlar.

Belki bu ritmik enerjiyi, hafif bir “titreşim” olarak hissedebilirsiniz. Belki ritmik bir müzik olarak duyabilirsiniz. Periler Âlemi, tüm bedeninizin içinden akan bu kutsal enerjinin ritmine uygun olarak, ayaklarınızla veya ellerinizle toprağa vurarak tempo tutmanızı öneriyorlar.

Belki de bu kutsal enerjik titreşimi, sesinizi kullanarak tasvir edebilirsiniz. Yeryüzünün gerçekliğini tasvir etmek için hangi yöntemi kullanırsanız kullanın, bilin ki Periler Âlemi sizi bu konuda desteklemektedir.

Yarattığınız en ufak ritmik bir titreşim bile, güçlü bir “yankı” uyandırması için, Periler Âlemi tarafından büyütülecektir. Bu yankı, sizin mevcut fiziksel Dünya’nızın tamamını kaplayacak ve tüm olumsuz enerjisel titreşimlere dokunarak onları dönüştürecektir.

Ayrıca yarattığınız bu ritmik titreşimler, birçok kişinin kalplerine de ulaşacaktır. Böylece bu kişiler, şu anki Dünya ile ilgili yaratılmış olan İllüzyona inanmak yerine, gerçek Dünya ile bağlantı kurmaya ve dolayısıyla gerçek Dünya’yı yaratmaya teşvik edilmiş olacaklardır.

Bu dönem, hepiniz için güçlü bir “hatırlama sürecidir.” Ne kadar fazla hatırlarsanız, gerçek Dünya’yı, yani “Sevgi çağını” (hem kendiniz hem de tüm insanlık için), o kadar hızlı yaratmış olacaksınız.

Siz ve sizin gibi ruhlar, Yeryüzünü düşünüp ona şifa, ışık ve sevgi gönderdiğinizde, aslında şunu gerçekleştirmiş oluyorsunuz; Yeryüzünün gerçek titreşimleriyle yani, varlığınızın içindeki Dünya’nın asıl gerçekliği ile bağlantı kurmuş oluyorsunuz.

Dünya’nın şifalanması ve dönüşmesi için çaba sarf etmeniz, hayati önem taşımaktadır. Çünkü bu tutumunuz, varlığınızın içindeki Dünya’nın gerçekliğini büyüterek, sadece kendiniz için değil, aynı zamanda tüm insanlığın yararına, Yaratan’ın gerçekliğini hatırlamanızı sağlayacaktır.

Yeryüzünün her suretinin ve her canlısının yararına göstermiş olduğunuz bu çabalarınız, Periler Âlemi tarafından takdir görüyor ve şükranla kabul ediliyor. Ayrıca kendileri, sizlere her zaman yardım ve destek sağlamak için hazır olduklarını bilmenizi istiyorlar.

Periler Âleminden şükranlar.

Kelebek Ay’ı

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2015  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. yonca yapraklarının kalp biçiminde olduklarını yeni farkettim. ve 4 yapraklı yoncanın nasıl bir tamamlanmışlık duygusu verdiğini, sanki 4. boyutun habercisi :))

    Beğen

  2. kızımın telefonla çektiği biri karda biri yağmurda iki videonun yavaşlatılmış halinde görünen kanatlı uçan varlıklar var.. ışık şeklindeler ve aynı filmlerdeki küçük perilere benziyorlar..harika bir şey…

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.