Sananda: Anne Sevgisi

Unknown art and artistArkadaşlar, hangimiz anne sevgisinin şifasını inkar edebilir? Bu mesaj Sananda yani, İsa (Yeshua)’nın Yüksek Benliğinden geliyor. Bu sayede sadece Sananda’nın yeryüzündeki çeşitli hayatlarına şahit olmakla kalmıyoruz, aynı zamanda onun anneleriyle olan ilişkisini de öğreniyoruz.

Anlıyoruz ki, annelerin sevgisi onlar artık boyut değiştirmiş de olsalar hep yanımızda ve hep bize destek. Eğer sevgili anneniz artık bu boyutta fiziksel yaşamını sürdürmüyorsa, bunu hatırlayın ve onun sizi hiç yalnız bırakmadığını, bırakmayacağını bilin.

Bazen annelerimiz sağlıklarını kaybetmiş oluyorlar, bazen bazı ruhi sıkıntılar yaşıyor ve bizlere yeryüzü sevgisini tam olarak veremiyorlar, o zaman annenizin Yüksek Benliğine seslenin ve onun sevgisini ve desteğini kabul edin. Bu hem yeryüzünde anneniz ile aranızda olan ilişkiyi sağlamlaştıracak, arada bir yumuşaklık sağlayacak, hem de ruhunuzu şifalandıracaktır.

Bu dünyaya anlaşmalar yaparak geldiğimizi hatırlayın. Hayatımızı planlarken, aile fertlerimizi, oynanacak rolleri ve alınacak dersleri hep beraber seçiyoruz. Ailemiz almamız gereken derslerin bir çoğunu bize yansıtmakla görevli. O yüzden zaman zaman anlaşmazlıklar, suçlamalar ve affedilme ihtiyacı olduğu bir gerçek. Bu hafta sonunu konuyla ilgili düşünerek ve bütün pişmanlıkları, öfke ve hayal kırıklığını salıvererek geçirmenizi hem kendinizi, hem de aile fertlerinizi affetmenizi öneririm. Anne sevgisinin şifası bunu sizin için çok kolay hale getirecektir.

Yukarıda bahsettiğim aile her zaman biyolojik ailemiz olmayabilir. Bazen annemiz bizi fiziksel olarak doğuran kadın değildir. Bu onu daha az anne yapmaz. Bu onu çoğu zaman bu yaşantımız için mükemmel anne yapar.

Aranızda anne olanlarınız ise ne kadar önemli bir görevi üstlendiğini zaten biliyorlar. Yeni dünyanın yeni prototip insanlarını sizler yetiştiriyorsunuz. Sizlere çok teşekkür ederiz.

Bir de burada değinmemiz gereken iki büyük anne var ki… Her ikisi de her an bizim yanımızda. Biri Gaia, yani Toprak Anne, yani dünyanın ruhu ve Baş Melek, ve ne zaman ihtiyacınız olsa sizi kucaklayan, sizi seven, sizi dengeleyen muhteşem varlık. Diğeri ise Kutsal Anne, yani bütün annelerin annesi, hepimizin annesi. Kutsal Anne bundan on gün kadar önce Sevgi Selinin üçüncü ve en büyük dalgasıyla bizi yıkamaya hazırlandığını ilan etti. Yine hepimizi kucağına çağırdı. Bu konuda daha sonra detaylı olarak yazacağım. Gaia ve Kutsal Anne’ye şükranlarımızı gönderiyorum.

Bu hafta sonu Kutsal Feminen (Dişi ya da Kadın) enerjiyle sevgi ve merhamette kalın. Ve biyolojik ya da ruh ailenizle harika bir zaman geçirin dostlar. Şimdi Sananda’yı dinleyelim.

Bu mesaj için Bob Fickes’e, Sananda’ya ve çeviri için Mor Alev Dostuna çok teşekkürler. (bob-fickes.com)

Değerli Sevgililer! Ben Sananda!

Hepinizi, Sevgi ve Şükranla selamlıyorum. Bu yılın enerjisini başarıyla değiştirdiniz. Kalplerinizi açarak, tüm Gezegene Sevgi enerjisi gönderdiniz. Böylece, bu yıl sizi epey etkileyebilecek olan zorlu Karma enerjisini erittiniz. Sevgi enerjinizin ışınları sayesinde, bu yıl Huzurlu ve Mutlu bir sene olacak. Sevgi dolu kalplerinizle, Toprak Ana’nın derinliklerine kadar dokunabildiniz. Ve artık Toprak Ana, geçmiş zamanlara göre çok daha huzurlu. Buna sevinebilirsiniz!

Toprak Ana, her daim sizin yanınızda! Sevgi dolu bir anne gibi, sizi Sevgi ve Işık ile gözetiyor, koruyor ve her hareketinizde size yardımcı oluyor. Kalplerinizi açtığınız zaman, işte böyle güzellikler meydana gelir. Hepiniz O’nun çocuklarısınız.

Çocuklar mutlu olduğunda, anneler de mutlu olur. Siz annenize karşı Sevgi dolu iseniz, anneniz de şükranla size daha fazla Sevgi verir. Siz kendinizi iyi hissederseniz, anneniz de kendisini iyi hisseder. Bir annenin kalbi, her zaman çocuğunun kalbi ile bir atar.

Ben “Yükselmiş Üstat İsa” olarak doğduğum zaman, Meryem Annem çok mutlu oldu. İsa olarak yaşarken, O beni her gün Sevgi dolu kozmik kollarıyla sarmaladı. Benim başarım, tamamen Meryem Annemin beni destekleyen Sevgi’si sayesinde olmuştur.

Efendi Buddha olarak doğduğumda da, yaşamım boyunca beni kozmik kollarında tutan annem, Salisima Kosapa oldu. Her ne kadar Buddha olarak doğduktan kısa bir süre sonra bu hayattan göçüp gittiyse de, yine de tüm yaşamım boyunca o beni hep Cennetten gözetti. Onun desteği ve Sevgi’si sayesinde, hayatımın her adımı çok daha fazla amaç içerdi. Bu fiziksel Dünya’da onunla bir daha hiç karşılaşmamış olsam da, yaşamım boyunca onun ilahi mevcudiyetini her gün hissedebiliyordum. Buddha olarak yaşadığım ömrümün son demlerinde, Cennetteki anneme şükranlarımı sundum ve öğrencilerime, “annelerini daima yaşayan her varlıktan çok daha fazla onurlandırmalarını (sevip, saymalarını)” öğütledim. Anne Sevgisi ile her şeyi başarabilirsiniz.

Dünyevi anneniz, buradaki Karması ile boğuşuyor olsa bile, onun Cennetteki ruhu sizi gözetmeye devam etmektedir. Annenizin iki bilinç seviyesi olduğunu biliyor muydunuz? O, hem sizin bu Dünya’da gördüğünüz annenizdir, hem de Cennette sizi gözetmeye devam eden, göremediğiniz annenizdir. Kalbinizi açtığınızda, ruhunuz Cennetteki enerjilerle birleşir ve iki Dünya arasındaki kapı açık kalır. Bu sayede, Cennetteki annenizde sizi koruyup gözetmeye devam eder.

Bugün sizlerle birlikte, bize bahşedilen Sevgi için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Anne Sevgisi ve Toprak Ana’nın Sevgisi için, teşekkürler…

Toprak Ana mutlu olduğunda, O’nun tüm insan evlatlarıyla birlikte, bitkiler, hayvanlar, okyanuslar, denizler ve karalar da mutlu olur. Doğa’da yaşayan tüm Doğa Tanrıları, Melekler ve Periler de mutlu olur. Sizler de onları Sevginiz ile onurlandırın ki, onlar da sizi onurlandırsınlar.

Yeryüzündeki tüm canlılar için Barış ve Hüsnüniyet (iyi niyet) diliyorum! Değerli Işık ve Sevgi çocuklarım, Yaratan sizi korusun! Tüm Kalbimle sizlere teşekkür ediyorum! BEN Sananda.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/