Yaklaşan olasılıklar için şimdiden heyecanlanın – Konsey (Mesaj 30)

Cliff Jumping, Negril, JamaicaBugün size, “ekstrem” (aşırı uç) olarak adlandırdığınız bazı spor dallarının görüntülerini içeren fotoğraflardan bir tanesini gösteriyoruz. Çoğunuz, “adrenalin patlaması” yaşamaktan keyif alıyor gibisiniz. Ve sizi kovaladığı için kaçmaya çalıştığınız “kılıç gibi keskin dişli” bir kaplan olmadığına göre, sizde bu adrenalin keyfini deneyimlemek için “yüksek yerlerden atlamak (bungee jumping) veya dağın tepesinden vadiye doğru hızla kaymak” gibi aktiviteleri seçiyorsunuz.

Aşağı atlayacağınız o kayanın ucunda, ya da vadiye doğru hızla kayacağınız o başlangıç noktasında durduğunuz anki konumunuz ne ise, insanoğlunun da evrimleşme aşamasının bu döneminde bulunduğu konum aynıdır. Aradaki tek fark; Şu anda deneyimlediğiniz çoğu şey, her zamanki gibi size “Hiçbir şey olmuyor, hiçbir şey hissetmiyorum” dedirtecek “yavaşlıkta” meydana geliyor olmasıdır. Daha önceki mesajlarımızda bundan da söz etmiştik.

Ama bu her zaman böyle kalmayacak. İşte biz de size “çığlık attıran” bir hız keyfini yaşatmak için, bazen sizi nefessiz bile bırakacak olan bir “değişimin başlangıcını” sunuyoruz. Unutmayın! Bunu siz istediniz. “Haydi, görelim bakalım!” cümlesi, sizin hep en sevdiğiniz deyimlerden biri olmuştur. Gelecekte bu deyimi, daha nadir ve temkinli kullanıyor olacaksınız. Fakat bunu söylerken sizi kesinlikle ürkütmek istemiyoruz. Aslında biz sadece, yaklaşan olasılıklar için şimdiden biraz heyecanlanmanızı istiyoruz, o kadar.

Bu değişimin hızını daha da etkili kılabilmek için, isterseniz elinizdeki “hızlandırıcı araçları” şimdiden kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu “araçlar” sizin hayal gücünüz, niyetiniz, odağınız, istek ve iradenizdir. Her zaman olduğu gibi, her şey bu “araçlarla” somutlaşır ve hız kazanır. (Mor Alev: Yani karar verin, niyet edin, araştırmanızı yapın ve ilk adımları atarak  değişimi  ya da yeni projenizi başlatın.)

Değişimin meydana geldiğini gördüğünüzde, başkaları aksini haykırsa bile, siz bu değişimin içindeki olumlu olasılıkları görmeyi alışkanlık edinin. Her zaman düşlemiş olduğunuz o “Yeni Dünya’yı” hiç aklınızdan çıkarmayın. Dünkü sizden daha fazlası olmayı arzuladığınız kişiden bile daha fazlası olun. Pişmanlıklarınızı ve kendinizi yargılama alışkanlığınızı bir kenara bırakın ve sadece sezgilerinize tutunun. Bu sizin gücünüzdür. Artık gücünüze sahip çıkın ve onu benimseyin.

Bir süreden beri kendinizi, kaybolmuş, boşlukta ya da “duraklamış” gibi hissettiğinizi biliyoruz. Kişisel “hız sürüşünüz” başlayıncaya kadar, kendinizi toparlayın ve değişime hazır olun. İyi bir izci gibi, hazırlıklı olun. Eğlence çok geçmeden başlayacak.

Ah! Peki, şimdiye kadar taşıdığınız bagajınıza (yükünüze) ne olacak? Hepsini burada bırakın!

Çeviriyi yapan Mor Alev Dostuna, Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (https://oraclesandhealers.wordpress.com/)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. çok seviyorum ben sizi ya ❤ ohh keyfim tavan yaptı. mutluyum mutluyuz mutlular. tenx moralev. iyi ki varsın

  Beğen

 2. Canım Mor Alev, yazılarınızda bahsettiğiniz bize doğru gelen enerji patlaması sanırım bu videoda mevcut… Görmenizi istedim 🙂

  Beğen

  1. Aslında daha videoya bakmadım ama gelen enerji üçüncü ve çok büyük, hatta devasa diyebileceğim, şimdiye kadar yaşadığımız en yoğun “Sevgi Seli” dalgası. İlki geçen sene Mart-Nisan civarı gelmişti, sonra 11-11 den Kış Gündönümüne kadar, bu büyük dalga da gelmeye hazırlanıyor. Tanrı’nın ve Kutsal Anne’nin tam kalbinden geliyor. Sanırım bize Haziran Yaz Gündönümü civarı ulaşacak. Şimdi hemen seyredeceğim. Çok teşekkürler.

   Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.