Melekler: Yeryüzünde hayat bir armağandır

Sevgili Dostlarımız, sizleri çok seviyoruz

Gözlerinizde ışıltı ve kalplerinizde memnuniyet olmasına izin verin! Hayattasınız! Yeryüzünde yaşam bir armağan, bir lütuf, farkındalığınızda gelişmek ve sevgiyle birbirinize bağlanmak için bir fırsattır. Gezegenin kendisi mucizevi bir varlık, muhteşem ve sevecen bir ruh ve her iyi annenin yaptığı gibi, derslerinizi öğrenmeye, seçimlerinizi yapmaya ve sevginin farkındalığını öğrenmenize izin veriyor.

Bu hafta sizleri Tabiat Ana’ya teşekkür etmeye çağırıyoruz – üzerinde yaşadığınız gezegenin ruhuna. O gerçekten de bir ruhun beden bulmuş hali. O, sizin onun üzerinde yürüdüğünüzü hissediyor. Birbirinizle iyi anlaştığınızda duruma bayılıyor. Sizlerin takdirini, sevgisini ve hatta endişelerinizi hissediyor. Kurtulmak istediğiniz enerjileri mutlulukla kabul ediyor ve insan bedeninizi devam ettirecek hayat sunan enerjilerini veriyor.

Sevgililer, gezegeniniz sizleri çok seviyor. Bu hafta tabiatta ayakta durmaya ya da oturmaya biraz vakit ayırın. Ayaklarınızın onun toprağına derinlere kadar kök saldığını hissedin, sadece hayal gücünüzü kullanarak bile olsa. Onun enerjisinin ayak tabanlarınızdan yukarıya, omurganızdan doğru çıktığını, ruhunuzu beslediğini ve bedeninize hayatınızı olumlayan enerjilerini verdiğini hissedin. Onun ruhuna bağlanmak için zaman tanıyın ve size verdikleri için teşekkür edin. Sonra bir nefes alın ve onun sevgisinin kalbinize geri döndüğünü hissedin. Onun sevgisini nefesinizle içinize çekin ve kendi sevginizi dışarıya verin.

Onunla böyle bağlantıya geçmeye devam edin. Sevgililer, yeryüzünün bu zamanda sizin sevginize, çevrecilikten, aktivizmden, araştırma ve bilimden daha fazla ihtiyacı var… Bütün bu şeyler harika ve onun fiziksel formuna devasa yardımları oluyor. Ama siz, sevgililer, onun üzerinde yaşayanlar, onun güzel kalbini sevginizle desteklersiniz. Ve karşılığında, daha önce hiç deneyimlemediğiniz gibi bir kucaklamayla karşılaşırsınız, çünkü o da sizi çok seviyor.

Sizleri kutsuyoruz, sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. www.VisionsofHeaven.com

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

  1. Sevgili Mor Alev ; Bir yılı aşkın süredir yazılarızı takip ediyorum ve size çok teşekkür ediyorum.İçinden geçtiğim zamanda türlü türlü ruh hallerimi fark etmeme vesile yazılarınız..iyi ki varsınız..Emeğinize ,yüreğinize yürekten teşekkürler.Sevgim ve saygımla beraber

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.