Gerçek mucizeler ve gerçek mucize yaratanlar sizlersiniz – Konsey (Mesaj 27)

Discover Yourself - ilovedoodleDeğişim. Şu zamanda tam ortasında bulunduğunuz değişimi inceleyelim.

Gezegenin sistemlerindeki devasa değişimi medyanın büyük çapta kapsamaması neredeyse akıl almaz, değil mi? Böyle büyük boyuttaki bir şey hakkında bir şekilde tartışma ve konuşmalar beklemez miydiniz? Böyle bir değişim, basketbol turnuvasından ya da realite televizyon şovundan daha az mı önemlidir?

Dünyanızın bütün mali yapısı kökten değiştiriliyor. Bu şeyleri takip etseniz de etmeseniz de, çok yakında bunu duyacaksınız. Ve günlük hayatınızı etkileyecek olan sonuçlar devasa olacak. Sadece bu bile, herkesi heyecanlandırmaya yetmeli. Ama yeniden söylüyoruz ki, bilincinizdeki, frekansınızdaki değişiklikler gerçek mucizelerdir. Kendi dışınızda gördüğünüz her şey illüzyondur. Hepsinin, ne kadar gerçek görünürse görünsün, kaderi değişimdir, kaderi bir gün varoluşunu sona erdirmektir. Neden?

Çünkü siz değişeceksiniz. Çünkü siz gelişeceksiniz. Siz yaratmaya devam edeceksiniz. Gerçek doğanız, her zaman daha fazlasına ve daha iyisine ulaşmak için çabalamayı içerir. Ve her zaman başaracaksınız. Her zaman başardınız.

Şimdi, bununla ilgili gerçek çok yakında inkar edilemez şekilde gözler önüne serilince, kendi içinize bakıp gerçekten kim olduğunuzu görmek ve bu yeni anlayışları kendi hayatınıza uygulamak isteyebilirsiniz. Gerçek mucizeler ve gerçek mucize yaratanlar sizlersiniz. Yaşadığınız hayatı gerçekte kimin yarattığını anladığınızda, kendi hayatlarınızda arzuladığınız değişiklikleri yapmak üzere zaten kendinize ait olan beceriyi geri alırsınız.

Bazen, şartların kurbanı olmak daha rahat ve kullanışlı gelir. Ama başarının getirdiği heyecanın yanında, tozlu ve tatsızdır. Kim olduğunuzu bulun. Kendi kahramanınız olun. Sizlerin ego benliğinden değil, ama içinde Yaratanınızın Kıvılcımını taşıdığını bilmenin getirdiği histen bahsediyoruz.

Size saygısızlık edildiğinde, içinize bakın ve tepki veren sizi görün. Yeni bir şey öğrendiğinde, neşeyle havalara uçan sizi bulun. Mutlu bir çocuk ya da sevecen bir hayvan gördüğünde eriyen sizi bulun. Kalbinizin derinliklerinde yaşayan sizi bulun. O benliğinizin yüzeye çıkarak, hareketleriniz ve duygularınızda her defasında biraz daha fazla yaşamasına izin verin. Düşüncelerinize, egonuzun tehlikede olmadığını, ancak yönetimde olması gerekmediğini de söyleyin. Bu yeni ve genişleyen benliğinize, size yeni bir hayat kurma şansı tanıyın. Geçmişte defalarca söylemiş olduğumuz gibi, kendinizi hayrete düşürün.

Ayrıca size dedik ki, bu zamanda sizi korkutmaya çalışacaklardır. Gökyüzü tepenize düşmüyor. Yeni savaşlar hiçbir şeyi çözümlemeyecek. Dünyanın sonu gelmiyor. Etrafınızdakilere bakın, televizyonlarınıza değil.

Bu kısa mesaj, alıştığınız mesajlardan biraz farklı, ama daha önce çok sık bahsetmiş olduğumuz, hızla art arda genişleyen değişimler zamanına giriş yaptınız. Uzun bekleme dönemi sona erdi. Hani daha önce bahsettiğimiz eyeriniz var ya, ona sıkı tutunun! Tebrikler.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (https://oraclesandhealers.wordpress.com/)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

  1. teşekkürler.. düşmeden yürümeye hatta uçmaya çalıştığımız bu dönemde bize verdiğiniz güce ve desteğe çok teşekkürler..

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.