Günün Enerjisi – Açık Kalp ve Açık Zihin

lady scorpioBu sabaha karşı saat 01.30’da Mars ve Plüton tam kare açı yaptı. Bugün, enerjiler son derece erkeksi, bu da biraz negatif itmeyle çatışmaya dönebileceğini gösteriyor. Ama, bildiğiniz gibi her zaman astrolojik enerjilerin iki yüzü vardır.

Bugün, Bilge Baykuş modunda kalırsanız, saldırganlık ve öfke enerjisini çok kolay iletişim, yoldaşlık ve bilgeliğe çevirebilirsiniz.

Mars ve Plüton, biri Akrep burcunun eski, diğeri yeni yöneticisi… Bugün Akrep iş başında. Akrep derinlere iner, araştırır ve bazen de sokar. Ben Akrep enerjisini altına bakılmadık taş bırakmadığı için çok severim. Kendimiz ve çevremiz hakkında çok isabetli hislere bu sayede ulaşırız. “Bilgi” yerine “his” kelimesini kullandım çünkü, bu açı bizi bir şeylerin tam olarak gerçek gibi görünmediği, zorlukla anlayabileceğimiz, tam olarak adını koyamadığımız yerlere götürebilir. Biraz aklınız havada hissedebilirsiniz. O zaman teslimiyete geçin ve dinleyin. Çünkü ilham o tam adlandıramadığınız yerde ve ilham yaratıcılığa yol açar. Bu şansı kullanın. Bu belki işinizde ya da evinizde yapmanız gereken her şeyi mükemmel ve zamanında halletmeniz için en işlevsel enerji olmayabilir, ama bu enerjinin verdiği ilham ve yaratıcılıkla dünyaları değiştirebilirsiniz!

Peki, bunu başarmak için ne gerekiyor? Açık bir kalp ve yeniliğe açık bir zihin! Başka bir şeye ihtiyacınız yok.

Olasılıklara ve fırsatlara açık kalple yaklaşın. Bütün fırsatlar önce sanki pek de fırsat değilmiş gibi görünür, “yeni” olan bizleri ürkütür. Oysa ki, kare açılar her zaman olayların değiştiği, yeni bir yöne gittiği zamanlardır.

Bugün, eski ataerkil enerjileri de göreceğiz, yani kontrol edilmek, düşüncelerimizin ve algılarımızın bir başkası ya da medya tarafından yönetilmeye, hislerimizin değiştirilmeye çalışılması gibi durumlarla karşılaşabiliriz. Bunlar eskinin son çığlıklarıdır. Kulak asmayın, yönetilmeye izin vermeyin. Tartışmaya da girmeyin Bilge Baykuşlar.

Arka planda Evren sürekli bizimle konuşuyor, onu dinleyin. Belki vapurda giderken yan koltuktaki konuşmalar, belki meditasyonunuz sırasında gelen bilgiler, etrafınızda görebileceğiniz semboller ve belki de eşzamanlı “tesadüfler”, size ilham, fırsat ve yaratıcılık şansı sunuyor.

Michael’ın enerji temizliği ve korunma çağrısı hala geçerli. Lütfen unutmayın.

Benden cevap bekleyen arkadaşlara kısa bir not:

Son zamanlarda bana gönderilen bazı mesajlarda email adreslerini yorum kutusuna yanlış yazan birkaç arkadaş var. Benden cevap bekleyen arkadaşlar, bilin ki size yazıyorum ama emal adresinizin yanlış olduğuna dair hata mesajı alıyorum. Ayrıca, yine benden cevap bekleyen arkadaşların moralev@outlook.com adresini adres defterine eklemelerini ve gönderdiğim cevapların “Junk”, “Spam” ya da “Gereksiz” dosyasına sistem tarafından otomatikman atılıp atılmadığını kontrol etmelerini rica ediyorum.

©Mor Alev 2015

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

3 comments

 1. Ben size bir şey sormak istiyorum, gün içerisindeki zaman algısınin çok hızlı değiştiği kesitler ne anlama gelir? Yani normal algıda 2 saat gibi algıladığımız 2 saati, bazen 2 dk. hatta 2sn gibi algılıyorum , sanki o zaman aralığı bir yere gidiyor,uçup buharlaşıyor gibi? Şimdiden teşekkür ederim, size yüreğimin en derinlerinden gelen sevgimi ve aşkımı gönderiyorum, bizlere ne zamandır o kadar büyük bir iyilik yapıyorsunuz ki bu yazılarla anlatmak, ödemek mümkün değil.Her zaman ışık içinde olun, sevgiler.

  Beğen

  1. Sevgili Temay, aslında çizgisel zaman olmadığı konusunda çok konuştuk. Bilinciniz geliştikçe bugün yayınladığım Arkturusluların mesajında olduğu gibi sadece bulunduğumuz anı deneyimlemeye başlıyoruz. Ve sizi tebrik ederim, bunu deneyimlediğinize göre gelişiminiz harika gidiyor!
   Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.