Arkturuslular’dan Bahar Ekinoksu, Tutulma Dönemi, Uranüs-Plüton Kare Açısı ve Yaşamakta olduğumuz enerji girişi ile ilgili bilgiler (Bölüm1/2)

Twelve Apostles Marine National Park, Great Ocean Road, AustraliaArkadaşlar, Arkturuslular şu anda yaşamakta olduğumuz enerji girişiyle ilgili son derece aydınlatıcı bilgiler veriyorlar. Hatırlarsanız, geçen Nisan’daki Büyük Kare Açı döneminde de bize çok yardımcı olmuşlardı.

Çalışmalarım sırasında, ziyaretçilerimin %70 kadarının Galaktik kökenli, yani Yıldız Tohumu olduğunu keşfediyoruz. Bunların çoğunluğunu da Sirius ve Arkturuslular oluşturuyor. Ben okuyucularımın da bu yüzdede bir dağılımı olduğuna ve aranızda çok sayıda bilge Arkturuslular bulunduğuna inanıyorum. Bu mesajlar özellikle taşıdığı enerjiyle sizleri sadece bilgilendirmiyor, size aktif olarak güncelleme yapıyor, frekansınızı yükseltiyor.

“Bana çevirinin de frekansı olur mu?” diyebilirsiniz. Ben ve Mor Alev Dostu bu çevirileri yaparken, mesajın kaynağına tamamen bağlanıyoruz. Örneğin, ben Kutsal Anne gibi devasa bir enerjinin mesajı üzerinde çalışırken, vücut ısım yükseliyor ve yüzüm, boynum, ellerim tamamen kızarıyor. Arkturuslular’ın mesajlarını okurken, çevirirken ve yazarken hep derinden gelen bir uğultu gibi tarif edebileceğim hissedilebilir bir titreşim yükselmesini bütün hücrelerimde hissediyorum. Ve bu enerji çevirilerle size aktarılıyor. Sizler şu anda bunu hissetmeyebilirsiniz, ama bu konudaki hassaslığınızı meditasyon ve nefes ile artırabilir ve mesajlara kodlanmış enerjileri farkındalığınıza alabilirsiniz. Ancak bu şart da değil, sadece sevgi ve şükranla okumak da kodlanmış enerjiyi almanıza yol açar. Bunları yazıyorum çünkü bence aşağıdaki mesajın enerjisi müthiş!

Mesajın içeriğine dönersek, evet değişim kapıda ve o kapıyı açmanızı bekliyor! Suzanne Lie’a ve Arkturuslular’a bu mesaj için çok teşekkürler. (multidimensions.com)

Bahar Ekinoksu

Bahar Ekinoksu adını verdiğiniz “zaman”, öncesi ve sonrasında, ki bu da bizim için “ŞİMDİ”nin bir parçasıdır, çok önemli bir aktivasyon var olma durumuna geçiyor. “ŞİMDİ” nin bu anında aktivasyon enerji alanının serbest bırakılmasının iki sebebi var.

Sebeplerden biri Bahar Ekinoksunun uzun süren kışın sonunu ve baharın başlangıcını simgelemesi ve insanların kendilerini olağan zamanlardan daha mutlu hissetmesidir. Kış mevsimi fazlasıyla eskimiş olanın ya da döngüsünün sonuna gelmiş olanın 3D (üç boyutlu) matriksten salıverildiği zamanı simgeler. Diğer yandan bahar doğum ve yeniden doğuş zamanıdır. Yeni hayvanlar doğar ve uzun kış boyunca uyumuş olan bitkiler bahar çiçeklerini verirler. (Mor Alev: Arkturuslular, burada sadece Kuzey Yarıküreden bahsediyorlar, oysa Güney’de Yaz yerini Sonbahara bırakıyor. Ancak ben “neden?” sorusunu sorduğumda aldığım cevap, Kuzey Yarıküredeki nüfusun genel algıda ve matrikste daha yüksek bir etkiye sahip olduğu yönündeydi.)

Bu Bahar Ekinoksu sırasında eski düşünce ve algılama şekillerinin mutlaka bırakılıp salıverilmesi gerekiyor çünkü bunlar yeni paradigmaya uymayacaklar. (Paradigma: Paylaşılan ortak değerler, anlayışlar ve kavramlar dizisi) 2015 Baharı yeni düşünce şekillerini getirecek ki, siz de böylece yüksek boyutları algılayabileceksiniz.

Elbette, düşünceleriniz algılarınızı etkiler, VE algılarınız düşüncelerinizi etkiler. Düşünceleriniz, “Tamam, ŞİMDİ bir sonraki evreye başlıyoruz” olduğunda, yeni mevsimde neleri keşfedeceğinize dair farkındalığınızı algılayabilecek şekilde etkiler. Bunu takiben, her gün daha fazla insan değişimi algıladığında, diğerlerinin de yeni umut ve arzularının gerçekleşmesine izin vermelerini sağlarlar.

İşte bu yüzden, Kış bitip de Bahar başladığında, bilincinize yeni düşünceler ve beklentilerin katılması için bir fırsattır. Bir defa yeni bir şey beklediğinizde, gerçekliğinize girecek yeni ve taze şeylerin işaretlerini aramaya başlarsınız. Böylece, koşulsuz sevgi ve Mor Alev enerjisi ile dolu enerji alanlarını getirmek için, Bahar ŞİMDİnin mükemmel anıdır.

Güneş Tutulması

Super earthBaharın başlangıcıyla birlikte, aynı ŞİMDİde bir de güneş tutulması gerçekleşiyor. Güneş Tutulması bir resetlemeyi (yeniden başlatma/sıfırlamayı) temsil eder. Hepiniz biliyorsunuz, bazen bilgisayarlarınızın kafası karışır ve sistemi yeniden başlatmak için onları kapatmak zorunda kalırsınız. Sonra yeniden başlatırsınız.

Güneşi bir tutulmayla resetlemek, ayı resetlemekten çok farklıdır. Ancak, sizlerin zaman kuşağınızda güneş ve ay tutulmaları birbirine yakındır. Güneş, erkek enerji, güneş enerjisi hâlihazırdaki enerji alanının daha yüksek frekansta bir enerji alanına geçişini temsil ediyor.

Ay tutulması, dişi enerji, güneş ve ay tutulması arasında yaşadığınız zamanın enerji alanlarını sizlere sunar ve enerjiyi emer. O “arada kalan” zamanda, enerjiyi bedeninize, bilincinize, algılarınıza ve günlük hayatınıza entegre etme şansınız olur.

Astrolojik Enerji Alanları

Gelmekte olan enerji alanına önemli bir etkisi olan diğer faktör ise, gökyüzünde Uranüs ve Plüton’un birbirlerinden 90⁰ ayrı kalarak devam ettirdikleri kare dansın en sonunda bitmesidir. Uranüs-Plüton karesini size en iyi şekilde açıklayabilmek için, her iki gezegene bireysel olarak bakacağız.

Plüton herhangi bir alanın aşırı ya da en uç noktada dönüşümünü temsil eder. “Aşırı” diyoruz, çünkü sıklıkla Plüton dönüşümüyle bir şeyler “ölmek” zorundadır. Bir başka deyişle, eski enerji alanlarının bazı bileşenleri tamamen salıverilmeli ve bir sonraki boyuta geçmelidir. Uranüs “bunu ŞİMDİ yap!” enerjisini simgeler.

Bu yüzden, belirli enerji şablonlarının salıverilmesi Kış döngüsünün bitimiyle, Bahar döngüsünün başlangıcında, güneş tutulmasındaki ŞİMDİde gerçekleşecektir.

Gezegenlerin bulunduğu burçlar:

Şimdi, bu gezegenlerin halen ikamet ettiği burçlara bakalım. Bir gezegenin bulunduğu burç, o gezegeni sürekli etkileyen “enerji alanı”dır.

Hem Plüton, hem de Uranüs bulundukları burcun döngüsünün tam ortasında bulunmaktalar. (30 derecelik burcun 15. derecesindeler) Plüton Oğlak’ta. Diğer şeylerin yanı sıra, Oğlak dünya hükümetlerini temsil eder. Plüton, dünya hükümetlerini dönüştürme sürecinin tam yarısında.

Uranüs, Koç’ta, o da diğer şeylerin yanı sıra, yeni başlangıçları, yeni doğuşları temsil eder. Uranüs, “yeni doğuş” sürecinin tam ortasında. Böylece, gezegenlerin bulunduğu burçlar diyor ki “Dünya hükümetlerinin dönüşümü ŞİMDİ gerçekleşiyor.”

Gezegenlerin Açıları:

Kare açı, yani 90⁰ ayrı olmak, potansiyel gücü temsil eder. Her açıyı nehirlere benzetebilirsiniz. Bir birleşme açısı ya da 10⁰ açı, iki nehrin yan yana akması gibidir. Bir üçgen açı ya da 120⁰ açı, iki nehrin birleşip en iyi şekilde tek bir nehir olması gibidir. 90⁰ kare açı ise, fazlasıyla bir şelale gibidir. Bir şelaleye doğru gitmekte olduğunuzu görmezden gelirseniz, kolaylıkla boğulabilirsiniz. Oysa şelalenin tam dibine bir baraj yaparsanız, büyük güç kazanırsınız.

Özetlersek, Uranüs gerçeklik hakkında YENİ düşünce ve algılama şekillerini başlatacak geçişi ŞİMDİ getirmeye hazır. Uranüs’ün enerjisi görmezden gelinemez. Çünkü siz hazır olsanız da, olmasanız da hayatınızı MUTLAKA etkileyecektir. Plüton’un enerjisi, diğer yandan, oldukça sessizdir ama bilincinizin en derin ve en yüksek hallerine girer ve hayat deneyimlerinizi ve tepkilerinizi dönüştürür.

Uranüs diyor ki; “Zaman ŞİMDİdir. Kişisel olarak seçme şansına sahip değilsiniz. Çok daha büyük bir sistemin parçasısınız ve büyük sistem ŞİMDİ dedi.” Plüton diyor ki; “Ben dünya hükümetlerini dönüştürmek için ŞİMDİ buradayım.”

Plüton ve Uranüs’ü 90⁰ arayla yerleştirdiğinizde, onlar diyor ki; “Dünya hükümetlerinde devasa dönüşümler ŞİMDİ gerçekleşiyor. Bu gerçeğin şu anda farkında değilseniz, değişim süreci tarafından dışlanabilirsiniz. Ancak, bu değişimi açık bir şekilde kucaklarsanız, içinizdeki güçle temasa geçebilirsiniz.”

Uranüs diyor ki, “Başka seçenek yok. Vakit ŞİMDİ”, ve Plüton diyor ki, “Dönüştürülemeyecek her şey salıverilmeli”.

İşte bütün bu eşzamanlı enerji alanlarının birleşmesi ile kişisel, idari, hükümetlere ait ve gezegensel bilincin yapısını dönüştürmek üzere kökten bir şekilde sistem yeniden başlatılmaktadır.

Arkadaşlar, bu mesajın yaşayacağımız kişisel değişim, bedenlerimiz ve zihnimizle ilgili bölümünü yarın yayınlayacağım. O bölüm de son derece ilginç bilgiler veriyor ve faydalı öneriler içeriyor.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir

Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. dönemi, bizim ruh halimizi yansıtan güzel bir yazı olmuş. içinde bulunduğumuz ve anlamlandıramadığımız durumu çok güzel aydınlatmış. bilinçlerimizinde aydınlanması dileğiyle. teşekkürler

  Beğen

 2. Sevgili Mor Alev,her zamanki gibi Yardıma koştun çok teşekkürler.Bireysel olarak sizinle çalışma yapmayı istiyorum ama yüz yüze gelebilme imkanım şuan için malesef yok😔 Başka bir öneriniz olur mu acaba? Tüm kalbimle Sevgiler,Emeğine sağlık….❤️

  Beğen

  1. Sevgili Özlem, bütün önerilerim her gün blogda yayınlanıyor. Meditasyon, nefes, enerji temizliği ve bir de fazla her şeye takmamak en iyisi. Anı yaşayın ve bu güzel günlere şükredin. Neresi güzel demeyin, şükrettikçe size daha da güzel gelmeye başlayacağını göreceksiniz.Sevgilerimle

   Beğen

   1. Sevgili Mor Alev,tüm önerilerinizi zaten uyguluyorum ve yazılarınızı çok severek ve her gün dört gözle bekleyerek takip ediyorum.Tüm yaşadıklarımı sevgiyle şükranla kabul ediyorum.Çünkü tüm yaşadıklarım beni öyle bir noktaya getirdi ki;artık çok başka ve farkındalıkla bakıyorum tüm olanlara.Bunda katkınız çok fazla teşekkürler.Sadece merak ettiğim Galaktik kökenli miyim?Bunu kalp meditasyonunda mı anlarım?Çünkü garip Şeyler yaşıyorum.Bu kadar işinizin Arasında bana yol gösterirseniz ne mutlu bana😊olmazsanız da canınız sağ olsun.Zaten yazılarınızla çok ilerlemeler kaydettim.Sevgiler❤️❤️❤️

    Beğen

    1. Sevgili Özlem, sorunuzun cevabını meditasyonlarınız sırasında alabilirsiniz ama aslında bunu öğrenmek için pek çok yöntem de olduğunu söylemeliyim. Bu arada, eklemeliyim ki hepimizin kökenlerinde ilahi olmak yatıyor, yani bazılarımız melek, bazılarımız ışık, bazılarımız galaktik, bazılarımız ise melez. Ve daha sayısız kombinasyonlar gördüm çalışmalarımda. Daha dün isminin “Sabaoth” (Güneş’in agnostik bilinç adı) olduğu konusunda ısrar eden, Güneş enerjisi ve bilincindan gelen bir kişi ile çalıştım. O yüzden kendinizi herhangi bir sonuca bağlamadan yüksek benliğinize bu soruyu sorun ve cevabınız gelecektir. Cevabı aldığınızda araya egoyu katmayın. Sadece sevgiyle kabul edin.

     Beğen

     1. Cevabınız için çok teşekkürler Mor Alev.Bana aslında ne Olduğum rüyamda söylendi ama insan bilinçli bir kişiden yardım almak istiyor çünkü soyut bir şey olduğu için emin olamıyor.Aslında Dediğiniz gibi en iyi cevabı öz benliğimiz verir.Sadece belli bir Yöntem kullanıyor musunuz diye Öğrenmek istedim.Bu Yüzden yüz yüze çalışma yapmak istedim.Verdiğiniz bilgiler çok değerli.Bu konuda bir mesaj alırsanız Yada bize yol göstermek isterlerse lütfen hemen paylaşın.Tekrar çok teşekkürler,Yürekten Sevgiler❤️❤️❤️

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.