Günün Enerjisi – Yükseliyor, yükseliyor, yükseliyor…

Hawaii @Julie Forrest Forrest ScharnbergArkadaşlar, Sanırım bu şimdiye kadar yaşadığımız en güçlü enerji girişi ve daha işin başındayız! Umarım hafta sonunda karşınıza çıkan durumları birkaç dakikada salıverdiniz, karmayı ve eski yaraları temizlediniz.

Bu sabah Konsey’in dün gece yayınladığı en son mesajı gördüm, dün benim yaptığım gibi onlar da “affetmek” konusuna odaklanmışlar. Elimden geldiğince çabuk o mesajı burada yayınlayacağım. Ama, anladığım kadarıyla özür dilemek ve affetmek, bu sayede karma temizlemek bu hafta yapabileceğimiz en önemli şey. Karşınıza bu konuyla ilgili pek çok olay çıkacak. Unuttuğunuz şeyleri hatırlayacaksınız ya da bir şekilde hatırlatılacaksınız. Biz bunları önceden tahmin ettiğimiz için harekete geçmek ve olanları anlamlandırmak da kolay olacak.

Benim enerji titreşimlerini müzik ya da ses olarak algılamak alışkanlığım vardır, o yüzden burada sık sık müzik paylaşırım. Bazen kelimelerin yetmediği yerlerde müzik harika bir kanal olabiliyor. Bu son enerji akımını da sanırım iki aydır müzik olarak algılıyorum. Çok alçak sesle başlayan ve gitgide yükselen bir müzik parçasına… Bu sabah içimde duyduğum müziği en sonunda tanıdım! Mussorgsky’nin “Çıplak dağda bir gece” bestesiydi çalan.

Bu müzik, büyük aydınlanmadan hemen önceki “ruhun karanlık gecesini” ya da eski masallarda sıkça gördüğümüz, kahramanın bütün zorluklara göğüs gererek inanılmaz olgunlaşma ve öğrenme  evrelerinden geçmesini ve sabahın ilk ışıklarıyla da yeniden doğmasını anlatıyor. Bu yaşananlar, gerçekte olgunlaşma ve öğrenmeden başka bir şey değil. Yalnız biraz hızlandırılmış kurs gibi. Ve aynı bu parçada olduğu gibi gittikçe yükseliyor, yükseliyor, yükseliyor… Bir de Çarşamba günü Mars’ın Uranüs’le birleşmesini bekleyin!

Sevgili Dostlar, bu dönemde dengenizi biraz kaybetmiş hissetmeniz normaldir. Bana sanırım iki-üç haftadır, daha önce gelmeyen şekilde ilginç mesajlar yazıyorsunuz. Bakıyorum, tanımadığım insanlar alınganlık yapıyorlar, “bunalıyorum, imdat!” diyenleriniz var, beni makine sananlarınız var, tuhaf talepler de geliyor… Demek istediğim, evet, sizleri görüyorum, elimden geldiğince anlamaya çalışıyorum. Ve bu dönem bazılarınıza zor geliyor.

Kendi kişisel çevremde de büyük bir hareketlilik var. Hatırını sorduğum herkes bir gelişmeden bahsediyor. Kimi ayrılık, kimi hayatını birleştirme kararı almış, kimi birden bire işini kaybederken, kimi beklenmedik bir iş teklifiyle karşılaşıyor, kimi hastalanıyor, kimi ülke değiştiriyor…

Eğer, hayatınızda hiçbir değişiklik ya da gelişme olmamasından şikayet ediyorsanız, mutlaka sıkı sıkıya tutunduğunuz inanç ya da yargılamalarınız var, ve onları Evren sizi zorlamadan farkına vararak salıvermek en iyisi. Onları bırakınca, tam önünüzde duran mükemmel fırsatları göreceksiniz.

Biz bu döneme elimizden geldiğince hazırlandık, bildiklerimi size aktarmaya çalıştım. Şimdi biraz geriye sarıyorum ve önceden defalarca konuştuğumuz, bizleri dengede tutacak olan yöntemler ve kavramları yeniden buraya yazıyorum.

 • Sevgiyi ne olursa olsun tek belirleyici olarak seçmek,
 • Meditasyon,
 • İç bilgeliğini dinlemek,
 • Egoya sınırlı özgürlük vermek,
 • Nefes çalışmaları,
 • Topraklanmak
 • Affetmek ve salıvermek

Özellikle meditasyon konusuna Ocak ayından beri eğiliyorum. Bütün bu bilgileri sol sütundaki Konular başlığı altında “Meditasyon” kategorisinde ve “Ücretsiz Melek Enerjileri” sayfasında bulabilirsiniz.

Şimdi, bu enerjinin sürekli yükseldiğini biliyoruz. Bizi tamamen arındırdığını da biliyoruz. Bizi hafiften delirttiğini de görmeye başladık. (Bu bir şaka tabii ki!) Bence bu mükemmel fırtınada bir şeylere tutunmaya çalışırsak harap olacağız. Yukarıdaki bütün yöntemler bizleri bu tehlikeden korur ve tarafsız merkeze çeker.

Michael’ın enerji temizliği ve korunma yöntemlerini uygulamayı unutmayın.

Mor Alev ©2015

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

9 comments

  1. Sevgili Tanju, aslında Cobra mesajlarının enerjisi bana çok uymuyor. Ama evet, 11-11 den beri yükselen bir şekilde gelen değişimi şiddetle hissediyorum. Nasıl bir “reset” olacak bilmiyorum. Yani birden bire herkes kalbindeki ışığı mı bulacak? Anlayışımız bir anda yükselecek mi? Belki de, aslında bence büyük ihtimal, uyananlar sayısı birden bire katlarca artacak. Uranüs-Plüton bizleri tamamen değiştirmeden gitmeyecek. Sonra bizler de yönetim şekilleri, ekonomik sistemler ve ötesini değiştireceğiz. Aslında şimdi de gelişmelere bakarsak, 21-12-2012’nin de uyanışa büyük hizmeti olduğunu görebiliriz. Sevgilerimle..

   Beğen

 1. Merhaba,
  Eğitim veriyor musunuz, nasıl ve ne zaman alabilirim?
  Teşekkürler
  Öznur

  Beğen

  1. Sevgili Öznur, benimle kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “yükseliş enerjileri ile kişisel danışmanlık” sayfasına bir göz atın. Teşekkürler

   Beğen

 2. Yazılarınız sayesinde delirme diye adlandırdığınız,espriyle yaklaştığınız ama aslında gerçekten bir çok insanda gözlemlediğim bu içsel kaosu ve bunun getirdiği çaresizlik,ölüyorum,bitiyorum,artık bu Yaşamdan gitmek istiyorum,yeter artık durumlarını ben de uzun bir süre yaşadım.O kadar ki 7 sene sonunda, artık teslim olmanın ve aslında delirme değil değişim yaşadığımı gördüm.Çok büyük bir değişimi, Sevgili Mor Alev senin güzel yüreğin ve yazılarınla tamamlamaya gayret ediyorum.Aslında çocukluğumdan beri bildiğim ama hayatın zorluklarından dolayı derinlere gizlenen Sırrı tekrar gün yüzüne çıkardın.Tüm Kalbimle Sevgimi yolluyorum ve bunu mutlaka hissediyorsun biliyorum❤️ Emeğine sağlık…..

  Beğen

 3. Sevgili Mor Alev, bugün inanılmaz bir pesimist duygularla uyandım. Herşeye kızgın, kırgın hissediyorum. Sanki boşa kürek çekiyormuşum gibi hiçlikle dolu bir hisler yumağı ve hala atamadım. Biliyorum salıvermeliyim. Bu niye oldu şimdi bilemiyorum. Bağıra bağıra ağlamak geliyor içimden. Oysa meditasyonlarım, yeni okumaya başladığım spiritüelizm konulu Kitaplarım, Doreen Virtue’nin melek kartlarıki senden öğrendim bunları hep, çok iyiydim. Niye bugün böyle oldu. Bazen dualarımı Tanrı görmezden geliyor gibi hissediyorum. Çabalıyorum hem de çok çabalıyorum. Bu durumu ancak senin yazılarınla atlatırım sanırım. Benim için ayrıca bir tavsiyen varsa memnuniyetle uyarım. Sevgiler Dostum❤️

  Beğen

  1. Sevgili Pınar, aslında sorunuzun cevabı bu yazıda. Öncelikle Michael’ın enerji temizliği ve kalkanı ile işe başlayın. Sonra ücretsiz melek enerjileri sayfasındaki salıverme yöntemlerinden birini uygulayın. Bana Bob Fickes’in duygu bulutlarını dağıtmak isimli yöntemi uygunmuş gibi geldi. Sevgilerimle bol şans diliyorum

   Beğen

   1. Çok çok teşekkür ederim. Varlığınız bizim şansımızdır kesinlikle. Kucak dolusu sevgiler❤️❤️❤️

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.