Melekler: Gerçek mi, Yanılsama mı?

PerspectiveSevgili Dostlarımız, sizleri çok seviyoruz

Her dakikada, gerçek ya da yanılsama vardır. Her dakikada sevgi ya da yanılsama vardır. Sizler, çok değerli hediyeniz özgür iradenizle, nereye odaklanacağınızı, dolayısıyla ne deneyimleyeceğinizi seçme şansına sahipsiniz.

Biliyoruz, etrafınızda her zaman var olan sevgiyi görmek ve hissetmek bazen sizler için zor olabiliyor. Ama, tek bir irade eylemiyle, varolan her şeyde güzellik arayabilirsiniz, hatta bazen kendi acınızda ve eleminizde bile. Acı ve elem sırasında bile, içinizden yükselen bir sevgi arzusu vardır. Bu zamanda bile, daha iyi, daha sevecen ve yumuşak bir yaşam deneyimi için bir arzu vardır. Gözlerinizi o arzuya kenetleyin.

Hayat size zorluklar sunduğunda, tabii ki kendinize büyük bir şefkat verin, ama kendinize şunu tanımak için de izin verin: Sevgi içinizden yükselmeye çalışıyor. Yardım istiyorsunuz. Rahatlatılmak istiyorsunuz. Yaratan’ın sevgisinin sizinle olduğunu bilmek istiyorsunuz. Var olan her şeyde, her dakikada, hayatınızın her evresinde, Yaratan’ın sevgisinin sizinle olduğunu bilmek istiyorsunuz. Bu sevgi, fırtına ne kadar karanlık olursa olsun, aynı bulutların arkasında parlayan güneş gibi, her zaman ve sonsuza dek buradadır.

İşte, sevgililer, zorlu anlarınızda şöyle dua edin: “Yaratan, biliyorum buradasın. Kendini bana göster, bu zorluk anında bile göster. Bana senin sevgini nerede aramam gerektiğini göster” ve beklentilerinizi salıverin, teslimiyete geçin. Kalbinizde ve hatta çevrenizdeki iyiyi görmek için bir teşebbüste bulunun. Gerçeği ve sevgiyi aramak için yapılmış olan o ufak seçimde bile, sevgililer, O’ndan asla ayrı kalamayacağınıza dair olan hatıranıza çok daha yakın olursunuz.

Sizleri kutsuyoruz, sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Bugünkü yazıma verdiğiniz tepkilerden, bu sözleri duymamız gerektiği ortaya çıkıyordu. Bakış açılarımızı değiştirip gerçeği görmeliyiz. Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. www.VisionsofHeaven.com

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

  1. Bu şekilde düşündüğünüzde tüm işleriniz bir şekilde gerçekten de yoluna giriyor ve daima sizi rahatlatıyor, sıkıntıya düştüğünüz anda hemen aklınıza gelmesi dileğiyle, çok teşekkür ederim Moralev, hatırlattığınız için…

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.