Hafta Sonu Enerjisi – Şifaya giden alternatif yol

ChakrasArkadaşlar, bu hafta sonu enerjisi, dolunay yazısında da yazmış olduğum gibi, Güneş’le Balık’ta birleşen yaralı şifacı Chiron tarafından belirlenecek.

Bizler genelde acılara, yaralara, hastalıklara başımızı çevirip bakmamayı tercih ederiz. Onlar yokmuş gibi yapmak daha kolay gelir. Bu sırada o acılar arka planda kalır, bizler her şey yolundaymış gibi yaparken de, kişiliğimizde, ruhumuzda ve vücudumuzda ülser gibi büyürler. Ve bir gün bir olay olduğunda tetiklenirler. İşte o zaman, bu öfkenin, bu acının ve hatta bu kanserin nereden geldiğini merak ederiz.

Bu hafta sonu, o eski ruhsal ve bedensel acıları şifalandıracağız. Chiron hepimize yardımcı olacak. Örneğin, birden bire aklınıza 5-10 sene önce olmuş tatsız bir olay gelirse, o konuyla ilgili affetme, kabullenme ve salıverme yoluna gidin. Kendinizi, diğer kişileri ve durumları affedin. Bu önce size acılı bir süreçmiş gibi gelebilir ama söz veriyorum, değil! Çünkü siz sadece bu niyetle yola çıkarsanız, Chiron büyük bir yardımcı olarak yanınızda yer alacak ve hemen arkasından büyük rahatlama hissedeceksiniz. Ve düşünün, o anılar bir daha gelip canınızı yakamayacak.

Bu şekilde kısır döngülere de bir son vermiş olacaksınız. Çünkü şifalanmamış durumlar tekrar tekrar hayatımızda ortaya çıkma eğilimindedirler.

Burada tehlike, kendini kaptırıp bir kurban gibi hissetmektir. Bunu derhal bırakın ve neler öğrendiğinize bakın. Bu sayede çok daha büyük bir şefkat ve anlayış duygusuna sahip olduğunuzu hatırlayın. (Salıverme yöntemleri için buraya tıklayın)

Özgüven, özsaygı ve öz sevginizi test edecek durumlarla karşılaştığınızda bunun aslında geçmişi şifalandırmak için önünüze çıkan bir fırsat olduğunu bilirseniz, bu hafta sonu kuş gibi hafif geçer. Dakikalar içinde uzun zamandır çözmediğiniz durumların kendiliğinden çözüldüğünü görürsünüz.

Yukarıda bahsettiğim durumların ülke ve toplumlar bazında da geçerli olduğunu hatırlayalım. Eski düşmanlıklar körüklenebilir ve toplumun yaraları yeniden ortaya dökülebilir. Ama bu durumu bilen siz Bilge Baykuşlar, neyin neden olduğunu anladığınız için Chiron’un yumuşak şifa enerjisini ve Michael’ın barış taşıyan nefesini bu toplumsal yaralara gönderebilirsiniz.

Bu hafta sonu vücudunuza da iyi bakın. Bağışıklığınızı güçlendirecek taze meyve ve sebzeleri bir alışkanlık haline getirin. Kimyasallardan uzak durun ve vücudunuzu dinleyin. Kendi kendinize daha sağlıklı yaşamak, daha doğal yiyecekler yemek ve hareket etmek için bir söz verin. Hatta bu konuda araştırmalar yapın ve size uygun spor dallarında bir kursa ya da spor salonuna yazılın. İnanın, önümüzdeki yoğun günlerde buna ihtiyacınız olacak. Vaktim yok demeyin, yaratın! Bu konuda yardıma ihtiyacınız olursa Rafael (İsrafil)’i çağırın. En uygun fiyatta, en lezzetli ve doğal besinlerin, size en uygun yoga dersinin karşınıza çıktığını göreceksiniz.

Uykunuza özellikle önem verin. Uyumadan önce nefes çalışmak yardımcı olacaktır. Ayrıca, yeterli uyumanın en iyi yolu, yatağa biraz daha erken gitmektir. Televizyonu kapayın, bir kitapla kendinizi uyumaya hazırlayın.

Her gün, Michael’ın önerdiği enerji temizliği ve korunmayı yapmayı sakın unutmayın.

Harika bir hafta sonu diliyorum.

Mor Alev

©Mor Alev 2015

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

2 comments

Yorumlar kapatıldı.