Mart 2015 bir aktivasyon ayı – Konsey (Mesaj 24)

Bulunduğunuz yerde tam olarak neye ihtiyacınız varsa, ona sahipsiniz

Floral earthGününüzü yaşarken, eskiden en çok sinir olduğunuz durumlara karşı tepkiniz sizleri şaşırtıyor mu? O kadar çok mu değiştiniz? Çevresinde açıklanamayan şeyler deneyimleyen kişilerden biri misiniz? Daha önce hiç görme yeteneğiniz olmayan şeyler mi görmeye başladınız? Belki de, o şeyleri gerçekten görüp görmediğinizi bile sorguluyor musunuz? Bir şeyler duyuyor musunuz? Hiç bilmediğiniz şeyleri biliyor musunuz ve nasıl bildiğinizi bilmiyor musunuz? Çok daha net ve ümit veren rüyalar mı görmeye başladınız? Devasa ve çok önemli bir şeyin hemen köşe başında sizi beklediğini mi hissediyorsunuz?

Bu yeni yılın Mart ayına hoş geldiniz. Yeni benliğinize hoş geldiniz. Gezegeninizin üst bölümünde olanlar, sizler için Bahar, bahar açmak üzere. Hepiniz için bahar, çiçeklerini vermeye başladı. Sizlere defalarca dedik ki, “her biriniz bu yeni zaman için yanınızda fevkalade yetenekler getirdiniz”. Pek çoğunuz da bizim neden bahsettiğimizi merak ettiniz. İçinizdeki gerçek benliğinizi aradığınızda, şimdi bu şeyleri bulacaksınız. Bazıları size o kadar etkileyici gelmeyecek. Sizi temin ederiz, bulunduğunuz yerde tam olarak neye ihtiyacınız varsa, ona sahipsiniz.

İlk olarak, yeniye adım attığınızda biraz dengesiz ya da boşlukta hissedebilirsiniz. Ama bu alışılmadık bir şey değil, değil mi? Her defasında yeni bir şey öğrendiğinizde aynısı yaşanır. Öğrendiklerinize hayran da kalabilirsiniz. Bu sadece başlangıç. “Yol gösterici” görevindekiler, bunu sayabileceğinizden çok daha fazla yaşadılar. Yeteneklerinizden şüphe etmek size çekici gelebilir. Onun yerine, sizlere içinize bakmayı ve kendi gerçek değerinizi bulmayı öneriyoruz. Bunu defalarca konuştuk.

Büyük ihtimalle en güçlü ve en iyilerden olduğunuzu duymaktan bıktınız. Söz konusu olan durumun riskini bilinçli olarak algılayabilseniz, niteliklerinin buna uymayanlarının asla bu göreve getirilmeyeceğini bilirdiniz. İnsanoğlu uyanıp, etrafına bakmak üzere. Gözlerini ovuşturup, sendeleyerek duşa girebilir. Belki birkaç defa gerinmesi gerekebilir. Ama, ah, önünde nasıl bir gün var! Ve pek çoğunuzun koltuğu tam sahnenin önünde.

Medyanızda nasıl anlatılırlarsa anlatılsınlar, olan her şeyi, söz verilmiş olan muhteşem değişimin bir parçası olarak görün. Önce, gökyüzünün tepenize düştüğünü söyleyecekler. (Mor Alev: Yani medyanın her zamanki gibi felaket haberciliği yapacağını söylüyorlar) Ama, gökyüzü tepenize düşmediğinde, durumlar ne olduğunu anlayabilenler için biraz daha netleşecek. İşte bu kişi de sizsiniz. “Ben söylemiştim”, demek arzusuna karşı koyun. Sadece, sizden istendiğinde yardımcı olun. Sadece huzurlu olun, barışçı davranın. Peki, neşeli ve coşkulu olmak da iyidir!

Yani, arabanın ön camından bakıp, hala hedefe ulaşıp ulaşmadığınızı sormamaya çalışın. Yan camlardan bakıp, nasıl her şeyin hızlanarak geçtiğini seyredin. Bu ay bir aktivasyon ayı. Burada defalarca hakkında konuştuğumuz enerjileri özümseyerek oldukça uzun bir zaman geçirdiniz. Şimdi, iç değişiminizin mümkün kıldığı sonuçları görmeye başlayacaksınız. Eğer kendi kişisel değişiminiz henüz size çok büyük görünmüyorsa, hatırlayın, her etki sonsuz sayıda değişimin nedenidir. Sabırsızlığınızı, beklentiye değiştirin. Böylesi çok daha eğlenceli ve zevkli!

Sizleri kutsuyoruz, sevgili dostlar. Her zamanki gibi, varlığımızı ve sevgimizi hissedin.

Ron Head ve Konseye çok teşekkürler. Mesajın orijinaline http://www.oraclesandhealers.wordpress.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. harika teşekkür ederim …tam da içimde bir duygu dışarı çıkayım köşebaşında devasa bir sürpriz beni bekliyor duygusu yaşıyorken bu cümleyi okumak kendimi harika hissettirdi tekrar teşekkürler mor alev sevgimle

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.