Günün Enerjisi – En iyi zamanlar, en zorlu zamanlar…

Manos y creaciónArkadaşlar, yaşadığımız günleri tepeden görmek isterdim. Yükselip de belli bir mesafeden, tarafsız bir şekilde bakabileceğimiz, bilinen, bilinmeyen ve gizli tutulmak istenen insanlık tarihini gözler önüne seren bir grafik illüstrasyon olsa, işte o zaman ne kadar önemli, ilginç ve eşsiz günlerde hayatımızı kurduğumuzu, sürdürdüğümüzü ve “olmadı, baştan” diyerek, yepyeni yollara atıldığımızı görürdük. Evrensel önemde günler yaşıyoruz.

Bu hafta, bu ay, bu sene yaşadığımız en belirleyici dönemlerden biri olmak yolunda. “Belirleyici” kelimesine dikkatinizi çekmek istiyorum. Burada hepimiz geleceği yaratıyoruz. Ve bu günleri kullanmamız için dört bir yandan hem destek geliyor. Hem de bu fırsatı değerlendirmemiz için bütün Işık Varlıkları, yani melekler, yükselmiş ustalar, galaktikler, rehberler bir olmuş, neredeyse yalvarıyorlar!

Hafta sonu enerjisinde gölgelerle yüzleşme teması önde gidiyordu. Buna ben büyük bir salıverme ve arınma enerjisi olarak bakıyorum. İçinizdeki en utandığınız, en çok gizli kalmasını istediğiniz ve belki de çirkin bulduğunuz yönleriniz ortaya çıktı mı? Onları aydınlattınız mı? Başkalarının gölgeleriyle karşılaştınız mı? Bu durumda tarafsız ve sevgi merkezli kalabildiniz mi? Bu enerji biraz hafifleyerek de olsa devam ediyor.

Tanrı Parmağı:

Dikkatinizi bugün saat 03.00 civarında başlamış olan ve 12 saat kadar sürecek devasa değişim açısına çekmek istiyorum. Astrolojik açıları burada uzun uzun paylaşmıyorum, çünkü bu açı kocaman bir yod, buna bazıları “Tanrı Parmağı” da der.

Ama, bilmeniz gereken şey şu: Bugün değişim ve dönüşüm baş rolde. Fikirler, ruhlar, kalpler, davranışlar, ilişkiler, alışkanlıklar… Bugünün enerjisine doğru yol alırken, pek çoğunuzun son birkaç haftadır yaşadığı hazırlık dönemi zorlu oldu. Bazen neler olduğunu anlayamadınız, bazen bunaldınız. Bugün, bir dizi değişim enerjisinin ilk dalgasını yaşıyoruz. Unutmayın, bir şeyler bitmeden, yerine yenisini koyamazsınız.

Venüs (sevgi, ilişkiler, değerler)+ Uranüs (değişim, şoklar, ihtiyacımız olan yere götürülmek) + Plüton (derin değişim) – hepsi Jüpiter’in yardımlarıyla:

Yarın ise, yani 4 Mart Çarşamba, büyük ihtimalle bundan daha da büyük bir enerji ile karşılaşacağız. Yarınki açı hem sihirli, hem de bizi gerçek benliğimizle kolaylıkla uyum sağlayabileceğimiz noktaya götürüyor. Ben buna “Yaşasın!” derim. Öz benliğimiz gittikçe daha çok ortaya çıkarken, ne ve kim olduğumuz konusunda daha büyük bir iç güven duymaya başlıyoruz. Değerlerimiz güçlenecek, ilişkilerimiz bir yüksek seviyeye çıkacak.

Bu enerjinin bir ucunda mucizeler var, diğer ucunda ise uykusuzluk, ayrılıklar, anksiyete, korkular ve depresyon olabilir. Eğer diğer ucu yaşıyorsanız, darmaduman, onarılamaz bir felakete sürüklendiğinizi sanmayın. Aslında, sevinin lütfen. Bunlar doğum sancıları. Hepsi geçtiğinde, güneşli günlere gözlerinizi açacaksınız. (Gittiğimiz yönü merak ediyorsanız, 2015 genel astrolojisini yeniden okumanızı tavsiye ederim).

Sürahiye hayran hayran bakmaya devam mı edeceksin, yoksa gerçekten suyu içecek misin?

Sanırım bu soruyu Mevlana sormuş. Suyu için dostlarım! Bu suyu kana kana için!

Lütfen, inşallah, maşallah, hayırlısı, vs gibi bir şeyler bekleyen, pasif davranış kalıplarını bir kenara koyun. Onlar da iyi şeyler ama, bu enerjilerin yanında çok fazla geçerlilikleri kalmamaya başladı. Bu zamanda harekete çağrılıyoruz. Dışarıdan üç boyutlu mucizeler beklemeyin, mucize bu destekleyici enerjilerde ve sizin harika benliğinizde.

Yukarıda kişisel etkilerden bahsettik. Aynı zamanda toplumlar, halklar ve ülkeler bazında da bu olayların ve etkilerin yaşandığını hatırlayalım. Gerçekten çok ilginç zamanlar bunlar…

Mor Alev ©2015

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

2 comments

  1. Harika bir blog ve harika yazılar…Ellerinize ve yüreğinize sağlık.Yükselişle ilgili tüm kaynaklara erişmek ve bir an önce fiilen yükselişi gerçekleştirmek için son haftalarda inanılmaz bir itilim duyuyorum. Yakın çevremde benimle aynı hisleri paylaşan pek kimse yok ama böyle kaynaklara erişince her şey daha da gerçek oluyor sanki. İyi ki varsınız …

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.