Bu önemli zaman diliminde sizin gibi üstatlara ihtiyaç olduğu için yeryüzündesiniz – Konsey (Mesaj 20)

Buddha head and childrenArkadaşlar, özellikle aramıza yeni katılan okuyucular, aşağıdaki mesajı yayınlamadan önce, sizlere Konsey’in kim ya da ne olduğunu hatırlatmak istiyorum. Konsey, sizlerin de Yüksek (Öz) Benliklerinizin dahil olduğu, Baş Melek Michael ve diğer ışık varlıkları, Sanat Kumara, St. Germaine, Kuthumi gibi Yükselmiş Ustalar, diğer öğretmenler ve rehberlerin oluşturduğu bir kolektiftir. Bu mesajları sizinle yüksek benlikleriniz konuşuyormuş gibi de düşünebilirsiniz, melekler ve ustalar size sesleniyormuş gibi de düşünebilirsiniz. Aslında bu mesajlar öyle yüksek bir kattan geliyor ki, aralarında çok fark yok. Bütün bu bilinçlerin birleştiği bir yer Konsey.

Bu çeviriyi yapan Mor Alev Dostuna, Ron Head ve Konseye çok teşekkürler. Mesajın orijinaline http://www.oraclesandhealers.wordpress.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bugün sizlerle, son dönemlerde verdiğimiz mesajların altında yatan bazı kavramlarla ilgili konuşmak istiyoruz. Bu kavramlar, birçoğunuza tanıdık gelecektir. Dolayısıyla bu kişiler için bu bilgiler, tekrar niteliği taşımış olacaktır. Ancak bu kavramların farkında olan ve “zaten biliyorum” diyen kişilere de şunu söylememiz gerekiyor; “Etrafınızda her geçen gün birçok kişi uyanıyor. Onların da artık bu kavramları hatırlamaya başlamaları gerek. Ve de hatırlatılmaya ihtiyaçları var. Sizin de bunu anımsamanız, iyi olacaktır.”

Aramıza yeni katılan Sevgililer! Sizce neden ısrarla “hatırlama” kelimesini kullanıyoruz? Bunun nedeni şudur; Bu kavramlar, sizin gibi kusursuz yaratılmış varlıkların “oluşum parçaları” olmalarına rağmen, bir bedenin içine doğarken bilincinizin içine “saklayıp” beraberinizde getiremediğiniz ve böylelikle unuttuğunuz bilgilerdir. Fakat frekansınız yükseldikçe, bunları fark etmeye başlayacaksınız. Bizler de sizlerin bunları hatırlamanıza yardımcı olmak istiyoruz. Böylelikle, tüm Gezegensel bilincin yükseliş yolculuğuna da yardım etmiş olacağız. Bu işlem aşamalı olarak, gün be gün artan bir hızla devam edecektir.

Bu bilgilerin bazıları şunlardır; Sizler, İlahi Varlıklarsınız. Bu uyanış ve yükseliş döneminde bulunmayı kabul etmiş olan, hatta bu fırsatın kendisine verilmesi için rica etmiş olan “Üstatlarsınız”. Ve bu önemli zaman diliminde tam da sizin gibi Üstatlara ihtiyaç olduğu için, bu ricanız kabul edildi ve size izin verildi. Doldurulması gereken milyarlarca boşluk, yerine oturması gereken milyarlarca parça vardı. Ve bu görevlerin çoğu, hiç de kolay ya da rahatlıkla üstesinden gelinebilecek türden değildi. Ama hiç biriniz bu görevlerden kaçmadınız. Tüm bu çabalarınız ve emekleriniz, “ilahi âlem” tarafından onurlandırılıyor ve takdir ediliyor.

Bunun böyle olduğunu, zamanı gelince öğreneceksiniz. Ayrıca şunu da bilmelisiniz. Şu an bulunduğunuz yerde, sadece sizin bilebileceklerinizin ve yapabileceklerinizin dışında, başka hiçbir şeye ihtiyaç yoktur. Çünkü her biriniz, bilgeliği ve deneyimi, bilgiyi ve beceriyi “çağırabileceğiniz” birçok yaşamlar yaşadınız.

Aynı zamanda şunu da bilmenizi istiyoruz. Şu anda sizinle konuşan Konsey, yardıma ihtiyacınız olduğu her an, daima sizin hizmetinizdedir. Bizim var olma nedenimiz ve işlevimiz budur ve her zaman da böyle olmuştur. Her neye ihtiyacınız var ise, ya da bundan sonra olacak ise, biz bunları kolayca yerine getirebiliriz. Diyelim ki bir ricada bulundunuz ve o ricanız ile ilgili gerekli olan bilgiye veya deneyime sahip olan “uzman varlık” o anda yanımızda yok. Böyle bir durumda o özel varlık, en kısa sürede bize katılır ve size yardımcı olur. Bu önemli görevinizin başarıyla tamamlanması için gerekli olan hiçbir yardım, tekrar ediyoruz hiçbir yardım, sizden asla esirgenmez.

Ayrıca şunu da lütfen unutmayın; Hangi dilden ve hangi kültürden olursa olsun, bu mesajı okuyan Dünya’daki milyonlarca kişiyle birlikte, aynı evrelerden geçiyorsunuz. Yani “uyanış ve yükseliş” yolculuğunuzda, kesinlikle yalnız değilsiniz.

Son birkaç yıldır, bazı mesajlarımızda “kartopu” etkisinden bahsetmiştik. Bazen de, hayalinizde kolayca canlandırabilmeniz için, “sel, dev dalgalar ve çığ” gibi örneklemeler kullandık. “Büyük Değişim” dediğimiz bu süreç şimdilerde epey hız kazandığından dolayı, bu örneklemelerin de ne kadar yerinde olduğunu, birçoğunuzun artık fark ettiğini ya da hissettiğini biliyoruz. Bir süre daha, niyetlerinize sadık kalmanızı ve dikkatinizi bu sürece vermenizi rica ediyoruz. Emin olun, kesinlikle hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Sizin tarafınızdan kendinize vaat edilen tüm güzellikler, bu yükseliş sürecinin sonucunda sizin olacaktır. “Sizin tarafınızdan” diyoruz, çünkü siz Konsey’in bir parçasısınız. (Öz-benlik olarak Konsey’in bir üyesiyiz).

Bu zamana kadar neler yaptığınızı ve yapmakta olduğunuzu sizlere hatırlatarak, sizi teşvik etmeye devam edeceğiz. Bunu, kim olduğunuzu anımsamanız ve böylece cesaretlenip, kendinizi daha fazla takdir etmeniz ve kendinizle gurur duymanız için yapıyoruz. Çünkü sizler alçakgönüllü oldukça, kendinizi daha az düşünüyor ve kanaatkâr oluyorsunuz.

Oysa hepiniz, “Kaynak, Var olan her şey, BEN enerjisi” yani “Yaratan” ile ortak yaratıcılarsınız. Birçoğunuz bu kavramı, yüzeysel olarak algılıyor. Bizim amacımız ise, gerçekte kim olduğunuzu ve yanınızdaki kişilerin de gerçekte kim olduklarını, varlığınızın derinliklerinden algılamanıza ve hatırlamanıza yardımcı olmaktır.

Bu Konseyin çoğu üyesi, bu bilgileri size aktarabilmek için, birçok yaşamlar yaşadılar. Tıpkı onlar gibi, çoğunuzun da birçok yaşamları oldu. Gerçek “Varlığınız ve var olma şekliniz” ile ilgili bahsettiğimiz bu fikirlerin, artık Dünya’nın her tarafında kabul görmeye başlaması, bizi oldukça sevindiriyor. Hepinize çok teşekkür ediyoruz. Bu çok mutluluk verici bir olay!

İyi Günler.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

Yorumlar kapatıldı.