Günün Enerjisi – Enerji alanlarımız temizleniyor

Full Moon Feb 4 GermanyDolunay dönemi devam ederken, enerjimizi temizlememiz çok iyi bir fikir. Dolunay enerjileri de dalga dalga gelerek kolektif ve kişisel enerji alanlarımızı süpürüyor. Bu temizlik bizlere şifa verirken, karar verme yeteneğimizin bir üst seviyeye çıkmasını, bilgi paylaşımında daha net ve cömert olmamızı ve birbiriyle aynı düşüncelerde olan insanların bir araya gelmesini kolaylaştırıyor.

Yeniden organize oluyoruz, yeniden yapılanıyoruz. Bütün bunlar var olan şeyleri daha iyiye götürüyor. Aslında, “yeniden” yapılanma, bundan bir gün önce, Uranüs ve ayın güney düğümünün birleşmesi ve doğal olarak kuzey düğümü ile de zıt pozisyona gelmesiyle yeniden tırmandı. Güney düğümü geçmişimizi ve geçmişle olan bağımızı, kuzey düğümü ise geleceğimizi simgeler. Uranüs etkisiyle geçmişten gelen baskın yapılar ve sistemler sürekli olarak zayıflamaya ve dağılmaya devam ediyor. Onların yerine yine eski sistem ve yapıların temizlenmiş, şimdiki ihtiyaçlarımıza göre düzenlenmiş halleri geliyor.

Bugün ve yarın, siz de bu temizliğe yardım edin. İşe kendi enerji alanınızdan başlayın. Nefes ve meditasyonla enerji alanınızı temizlerken, çakralarınızı dengeleyin. Bunu “bir lavabonun giderinin tamamen temizlenip bütün gereksiz enerjinin dönüştürülmek üzere salıverilmesi ve akıp gitmesi” olarak görebilirsiniz. Geriye temiz, saf, berrak bir SİZ kalırsınız. Neleri bırakmak istiyorsunuz?

Hayatınızda çok kolay “tazeleme” tuşuna basabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmaktan korkmayın. Siz de bu dolunayın getirdiği kutlamaya katılın. Kendinizin ve başkalarının hayatını kontrol etmeye çalışmak – ki bu eski enerjidir, sürekli aynı şeyleri tekrar etmek ya da gelen yeniye layık olup olmadığınızı düşünmek yerine, geleni kabul edin!

Yukarıda bir gece önce Almanya’da çekilmiş olan bir dolunay fotoğrafı var. Jüpiter’i de dolunayın yanında gösteren bir iki fotoğraf buldum ama kaliteleri o kadar iyi değildi. Jüpiter ve Aslan da bize yardım ediyor, unutmayın.

Genel olarak enerji temizliği için Mor Alev enerjisini ya da arınma, saflık, berraklık için Kutsal Anne enerjilerini tavsiye ederim. Bu dönemde Sevgi Seli meditasyonu da çok yardımcı olacaktır. Bağlantılarını burada bulabilirsiniz.

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com