Hafta Sonu Enerjisi – Gerçekte, yaşadığımız şey bir frekans değişimi

Bizler daha yüksek frekansları bedenlendirebileceğiniz bir sistem yaratıyoruz. Ve bunun şimdi olmasının sebebi ise, enerjilerin ŞİMDİ buna müsait olması. Bu zamanın gerektirdiği şey, insanoğlunun kendi benliğine bu frekansta ulaşmasıdır, böylelikle kim ve ne olduğunu bilecektir. Bu, kendini geliştirme çalışmalarından ya da bir daha takıntılı davranışlarda bulunmayacağını ilan etmekten çok daha farklı bir durumdur. Bu iki sey de harikadır ve bizler bu ihtiyaçların giderilmesine yardımcı olan sistemlere şükran duyuyoruz.

Ancak, şunu anlayın: Bu gezegen frekansını yeniden düzenliyor. Bunun sonucu olarak, bu gezegende yaşayan her varlık yeniden uyumlanmak ve kendini dönüştürmek ihtiyacındadır. Çünkü,  şu anda operasyonda olan korku frekansından kendini koparmak için bu gerekmektedir.

Paul Selig – The Book of Love and Creation

Sevgili Dostlar, etrafınızda olanlara bakın. Sonra bir daha farklı gözlerle bakın ve ardında yatanları görmeye çalışın. Şu anda tam olarak göremeseniz de, en azından “gerçeği görmek niyeti” bile ufak tefek aydınlanmalar zincirine yol açacaktır. Sonuçta çok daha büyük bir netliğe kavuşacaksınız. Geçen gün bahsettiğim gibi, Evren kendini düzenliyor. Enerjinizi ve bilincinizi yüksek tutarak ona yardımcı olabilirsiniz, böylece yan etkileri de çok fazla hissetmezsiniz.

Tekrar tekrar Bilge Baykuş çağrımı yineliyorum. Nefes-Topraklanma-Meditasyon üçlüsünü yine tavsiye ediyorum. Kendinizi zihninizdeki tartışmalardan koparın ve sevdiklerinizle güzel bir hafta sonu geçirmek için bilinçli olarak enerjinizi yükseltin. Bugün, resim yerine dostumuz Ron Head’in daha dün paylaştığı bir videoyu yayınlıyorum.

Hafta sonunuz böyle keyifli ve yüksek frekansta geçsin!

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

2 comments

 1. MSJ SIZE MI AIT?
  YAYINLAYACAKTIM SOSYAL MEDYADA
  KIMLIK BELIRTMEYI ONEMSIYORUM
  SEVGIYLE KALINIZ

  Beğen

  1. Sevgili Ümit, en tepedeki alıntı yazıda da belirttiğim gibi Paul Selig’in bir kitabına ait. Onun altındaki yazı da yine telif hakkı uyarısında belirtildiği gibi bana ait. Sorduğunuz için teşekkürler. Sevgilerimle…

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.