Mümkün olan her gün ve yapabildiğiniz her şekilde, birbirinizi yüceltin… – Konsey (Mesaj 11)

Unknown artistMevcut senenizin son ayında, enerjilerin yoğunluk ve frekans açısından çok daha fazla arttığına dair birçok (spiritüel) kanal, duyarlı yazarlarınız, blog yazarlarınız ve sosyal paylaşım ağlarınız vasıtasıyla sizlere bilgiler gelmektedir. Bu bilgiler doğrudur ve biz de bu mesaj aracılığı ile bu konuya değineceğiz.

Hissettiğiniz bu “yoğunlaşmışlık” duygusunun bir bölümü, birçoğunuzun bugüne kadar habersiz olduğu içsel yeteneklerinizin aktive olmuş yeni halidir. Geçmişte şunu veya bunu denemek istemiş, ama bu konuda kendinizi “yeterli” hissetmemiş olabilirsiniz. Biz sizlere, hepinizin birer “gizli kalmış sanatsal ustalar” olduğunuzu söylemeye çalışmıyoruz. Belki de öylesinizdir ama bizim size önermek istediğimiz şey, kullanılmaya kullanılmaya içinizde atıl kalmış ve bloke olmuş yaratıcı enerjileriniz varsa, onları keşfetmek ve kilidi açarak bu enerjileri ortaya çıkarmak için çaba göstermenizdir.

Hepiniz birer yaratıcısınız. Bazılarınız resim yapabilir. Bazılarınız bir enstrüman çalabilir. Bazılarınız farklı yemekler pişirebilir, bazılarınız yeni bir “buluş” sergileyebilir. Kısacası, birçoğunuzun yeni bir şeyler ortaya çıkarabileceği bir sürü yöntem sıralayabiliriz. Yaptıklarınızdan öyle mutlu olabilirsiniz ki, bu yaratıcı “kaslarınızı” daha önce hiç çalıştırmamış olsaydınız belki de asla hissedemeyeceğiniz bir memnuniyet duygusunu tadabilirsiniz. Ayrıca “ilham” denilen o naçiz duyguyu da aktive etmiş olursunuz. Aslında sizlere anlatmak istediğimiz şey, basitçe ve kısaca şudur; Yaratıcı enerjilerinizi kullanmanız, sizin tabirinizle “perdenin” arkasında, yani bizim tarafımızda bulunan kendi parçanızla aynı frekansta titreşmenizin bir başka yoludur. İlhamla gelen fikirlerinizi süslerken ve üzerinde çalışırken, belki daha önce hiç görülmemiş bir şey ortaya çıkabilirsiniz. Sizler buna genellikle “icat” diyorsunuz. Dünya’yı değiştiren şeyler, her zaman böyle ortaya çıkmıştır. Ve bu yaratıcı enerjiler kullanıldıkça güçlenirler.

Örneğin, aklınıza gelen yeni bir “yemek tarifi” bile, Dünya’ya katkı sağlayabilir. Yaptığınız herhangi bir şeyi asla küçümsemeyin. Başkalarının yaptıklarını da küçümsemeyin. Herhangi bir şey ortaya çıkardığınızda, kendinizi kutlayın. Birbirinizi kutlayın. Mümkün olan her gün ve yapabildiğiniz her şekilde, birbirinizi yüceltin. Hani şu arzuladığınız Yeni Dünya var ya? İşte onu inşa etmenin yolu budur.

Şimdi, birçoğunuzun hissettiği şu yeni yaratıcı enerjiye geri dönelim. Bu yeni enerjiden faydalanın. Ama bunun için önce niyet etmeniz, sonra da dikkatinizi vermeniz gerekecektir. Bazılarınız bu enerjiyi kullanmaya çalışacaktır. Bazılarınız sadece akmasına izin verecektir. Bazılarınız, yeni “Mona Lisa” tabloları yaratacaktır. Bazılarınız, harika hamur işleri üretecektir. Bazılarınız yeni şifa veya meditasyon yöntemleri keşfedecektir. Bazılarınız ise ortaya çıkardığı şeyden memnun olmayacak ve sonucun o kadar harika olmadığını düşünecektir. Ama bu tür düşünceler, sadece değer yargılarıdır. Esas değerli olan, bir şeyleri yaratmaya çalışmaktır. Beğenmediğiniz bir şeyi değiştirin ve yeniden yaratın. Yeni Dünya, böyle yaratılacaktır.

İnsanlar artık yeni alanlara yönelme çabasında oldukları için, sizin de aynı şeyi yapmanızı istiyoruz. Ve kendinizi, bu “akımın” bir parçası olarak hissetmenizi rica ediyoruz. Her birinizin, Bütünün ayrılmaz birer parçası olduğunu idrak edin ve kendinizi öyle hissetmeyi öğrenin. Sizler, size çok değerli bir şeymiş gibi öğretilen, “başkalarından ayrı bir varlık” değilsiniz. Çoğunuzun artık farkına vardığınız gibi, kişinin kendisini başkalarından ayrı hissetmesinin bedeli ağırdır. (Savaşlar ve uyumsuzluklar bu düşünceden kaynaklanmıştır.) Kendinizi Bütünün bir parçası olarak hissetme duygusu, “can atılacak” bir duygudur. Bütünün hayrına katkı sağlamak için, elinizden geleni yapın. Ancak katkıda bulunmak için, önce niyet etmeniz çok önemlidir.

İyi günler.

Çeviriyi yapan Mor Alev Dostuna, Ron Head ve Konseye çok teşekkürler. Mesajın orijinaline http://www.oraclesandhealers.wordpress.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

  1. İnanılır gibi değil!!! 5 dakika once aklima gelen bir fikri onaylayan hatta “yapsam mi, yapmasam mi?” diye dusundugum soruya resmen bir cevap geldi. Mozaik olarak Mona Lisayi yapsam mi? Yapmasam mi ? Diye dusunuyordum. Bazilariniz Mona Lisa tablolari yapacak diyor mesajda. Tum vucudum titredi. Sevgiyle… ❤

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.