Günün Enerjisi – Denge

Paul Walker - BalanceArkadaşlar, dün Satürn Yay’a geçti ve benim hissettiğim, çok çabuk bazı şeylerin içyüzünü görmeye başlayacağımız. İnsanoğlunun kolektif bilinci büyük ve ağır bir eğitimden geçmek üzere. Satürn’den gerçekleri saklamanın bir anlamı yok.

Bu dönemin geldiğini bilen sizler, birer “enerjik öğretmen olarak” dengede kalmalı, kendinizi görünüşe kaptırmamalısınız. Satürn hemen hemen üç yıl sonra Yay’ı terk ettiğinde dünya büyük bir düzenlemenin ardından bambaşka bir sistemde çalışıyor olacak.

Şu anda etkisi altında olduğumuz enerjilere bakarsak, – eğer izin verirseniz – akıcı, sıcak, sevecen, keşfetmek arzusu ve macera hissi ile dolu harika bir gün! Yeter ki siz aydınlık tarafta kalın. Çünkü bugün madalyonun karanlık yüzü kıskançlık, kısıtlayıcı davranışlar, narsisizm, abartmak gibi özellikler gösteriyor.

Aydınlıkta kalmak için dün önerdiğim gibi, gözlemleyin, beş duyunuzu kullanın… Hava nasıl olursa olsun, bugün 5-10 dakika olsa bile dışarıya çıkın, doğayla bağlantı kurun. Ve ayaklarınız yere sağlam bassın, böylece dengeli merkezde bu güzel günün keyfini çıkarırsınız.

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com