12-12 Portalı ve Peş Peşe Gelecek Enerji Akımları

rollercoaster

Ayaklarınızın yerden kesilmesine hazırlıklı olun!

Arkadaşlar, yılın hareketli zamanına girdik! Yarın 12 Aralık, yani 12-12 Portalı/Kapısı/Enerji Akımının giriş yapacağı gün.

Son derece hareketli bir sene geçirdik ve eminim 2014’ün son haftaları da aynı hız ve daha da gelişmiş enerji akımlarıyla geçecek. Eğer 11-11 günü yaşadığımız enerjileri bir ilk gösterge olarak kullanırsak, yarın daha da güçlü bir güne hazır olun derim! Bu haftalarda elimden geldiğince enerji akımları hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım.

Bence Aralık’ta geçireceğimiz son 3 haftanın enerjileri 2014’ün özeti gibi olacak, yani sizleri 14 Şubat Dolunayı ile başlayan değişim, dönüşüm, salıverme, ilerleme ve gelişme enerjilerine götürmek istiyorum. 30 Mart Koç Yeni Ay, Bahar Ekinoksu, Nisan’daki tutulma dönemi ve Büyük Kare Açı, Yaz Gündönümü, 8-8 Kapısı, Sonbahar Ekinoksu ve yine Tutulmalar, üzerine gelen 11 Kasım enerjileri… Yukarıdaki tarihlerde ve onları takip eden günlerde yaşadıklarınızı aklınızdan geçirmenizi rica ediyorum.

Ve şimdi, önümüzdeki günlerde bütün bu ilerlemeleri sıkıştırılmış şekilde yaşama ihtimalini düşünün. Bu düşünce size bir anda çok yorucu gelebilir, lütfen gelmesin! Çünkü hiç birimiz, 2013 Aralık ayındaki kişiler değiliz. Hepimiz geliştik, öğrendik, genişledik. Artık pek çok şeyi daha iyi biliyoruz. Sezgilerimiz güçlendi, onlarla çalışmayı da daha iyi öğrendik. Ve artık biliyoruz ki, dikkatimizi neye verirsek, o şey yükselen enerjilerle çok çabuk bizim gerçeğimiz haline geliyor.

O yüzden, hepinizi öncelikle olumlu düşünmeye çağırıyorum. Her şey önce düşünceyle başlıyor. Bir şeyleri zihnimizde canlandırıyoruz ve sonra onu evrenin de yardımıyla fiziksel hayatımızda deneyimliyoruz.

Bu açıdan bakılınca, Aralık ayı enteresan bir ay. Çünkü bir taraftan 2014’ü bitiriyoruz, diğer yandan aslında 2015’i başlatıyoruz. Bu ayın numerolojisine bakarsanız, yılın son ayı olmasına karşın, Aralık 2014’ün taşıdığı enerji “1”.  (1+2=3, 2+0+1+4=7, 3+7=10) “1” enerjisi, kısaca “son döngüden öğrenilenleri kucaklayarak yeni bir hayata ve deneyimlere adım atmak” anlamına geliyor. 2015’e olumlu bir şekilde adım atmak, şimdi her yılbaşından daha önemli.

Sizlere ikinci tavsiyem, sürekli topraklanmanız ve aldığınız enerjiyi Gaia ile paylaşmanız. Bu hem sizi dengede ve sağlıklı tutacak, hem de Gaia için yararlı olacaktır. Ayrıca, alt başlıkta dediğim gibi ayaklarınızın yerden kesilmeyip sıkı sıkı bu hayata ve dünyaya bağlanmanızı sağlayacaktır. Yani fotoğraftaki gibi tepetaklak hissetmek kısa bir süre için eğlenceli olabilir, ama fazlası baş döndürür…

Ve yarın, mutlaka gelen enerjileri şükranla kabul etmeyi niyet etmenizi öneririm. Bu niyetle yapılacak bir Mor Alev meditasyonu çok faydalı olacaktır. Mor Alev enerjisi ile pek çok meditasyon yaptık beraber, o yüzden detayları vermiyorum. Ama enerjiyi sadece kendinize değil, bütün dünyaya göndermenizi tavsiye ederim.

world peace meditationYarın, bütün dünyada çok çeşitli toplu meditasyonlar düzenleniyor. Onlardan herhangi birine katılmanız her zaman birliktelik bilincini deneyimlemek açısından son derece faydalı ve hatta elzem.  Birlikten kuvvet doğar!

Ben 14.30 da geleneksel MasterShift Barış ve Huzur Meditasyonuna katılmayı planlıyorum. (www.themastershift.com, bu site DNS ayarlarınız uygun değilse Türk internet sistemi tarafından sansürlenmiş durumda, ama onların youtube kanalına ulaşım serbest). Saat 14.30 dan birkaç dakika önce, Julian Lennon tarafından seslendirilecek meditasyon videosu şu linke yüklenecek:

http://www.youtube.com/user/MasterShiftVideos/videos

Bu  meditasyon Japonya’dan Avrupa’nın en batısına kadar binlerce kişi tarafından aynı anda yapılacak. Amerika kıtasındaki arkadaşlar 21.30 ESTdeki ikinci ayağa katılabilirler.

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizden rehberlik almak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Merhaba,ben San Francisco´dayım . Meditasyon için verdiğiniz saat, 21,30 Türkiye saati mi ? Ben ona göre buranın saatine çeviririm , sevgiler…

  Beğen

 2. Bende saat 2. 30 da kursta oluyorum o saat te kabul ediyorum ,
  niyet ediyorum desek olurmu Mor Alev?

  Beğen

 3. Merhaba sevgili Mor Alev, ben yaklaşık bir haftadır takip edemiyordum paylaşımlarınızı, bugun geriden başlayarak okurken bu yazınızda “mor alev meditasyonunu” yapabilirsiniz dediğinizi okudum ve birden beynimde bir lamba yandı. Dün yani 12.12. 2014 öğlen saatleri biraz uzanıpda dinlenmeye çalışırken birden bir bilişle ya da bir sezgiyle hiç aklımda yokken mor alev meditasyonunu yapmaya başladım, kalp bölgemde mor alevi hayal ettim ve güzel enerjisinin beni canlandıracağını imgeledim. Bir süre bu şekilde kalıp daha sonra uyuya kalmısım.
  12. 12 enerjisini bilmediğim halde bu değerli enerjileri almayı bana sağlayan nedir sizce?
  Yazınızı okuduktan sonra bu olanın bana bir hediye olduğunu düşünüyorum ve sizi ve Mor Alev Dostunu ve tüm görünen görünmeyen Meleklerimizi ve elbette herseyin sahibi ve kendisi olan Yaradanımı çok seviyorum ve binlerce şükür… Sevgiyle…. ❤

  Beğen

  1. Sevgili Fulya, bu enerjileri almanızı sağlayan hepimiz gibi kutsal bir ruh, eşsiz ama bütüne ait bir insanoğlu olmanızdır. Güzel şeyler sadece bir-iki kişi için değil, hepimiz için geçerlidir. Uyanışınızı tebrik ederim. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.