Günün Enerjisi – 12:12

Everything is energySevgili Okuyucularım, bugünün enerjisi hakkında dün yazmıştım. Şimdi, sadece yardımcı olacağına inandığım birkaç noktaya değinmek istiyorum:

Günün Niyeti:

Bugün enerjileri şükranla kabul etmek ve kolektifle birlikte Gaia’nın tüm varlıklarına iletmek çok önemli. Benim böyle günlerdeki niyetim aşağıda, siz de buna benzer bir niyet kurgulayabilirsiniz:

Kendime ve bütüne en yüksek yararı olacak şekilde bulunduğumuz boyuta girmekte olan sevgiye bütün varlığımı açmak, şükranla kabul etmek ve o sevgiyi bu dünyaya demirlemeyi niyet ediyorum.

Toplu Meditasyona Katılım:

Eski okuyucularım bunu bilirler, yeni okuyucularım da soruyorlar. “Ben saat 14.30 da meşgulüm, ne yapayım? Siz bana enerji yollar mısınız?”

Sevgili Dostlar, enerji benim olmadığı için yollamak da bana düşmez. Ve enerji şu anda her yerde. Vaktiniz olduğunda, bir dakikalık ara verdiğinizde bile, bunu hatırlasanız ve birkaç nefesle o enerjiyi şükranla kabul etmeyi niyet etseniz yeterli olacaktır. Hiç endişelenmeyin. Bu konularla ilgilenen ya da ilgilenmeyen herkes, farkında olsun olmasın, bu sevgiyle bugün yıkanıyor. Farkındalığı daha yüksek arkadaşların da bundan haberi olmasının bir sebebi var: O da hayat kontratlarında sevgiyi bu dünyaya demirlemek maddesinin olması!

Eğer MasterShift meditasyonuna katılmak istiyorsanız, zamanınız müsait olmayabilir. Elbette, bir Cuma günü saat 14.30 da pek çoğunuz çalışıyorsunuz. O zaman daha sonra, kendi enerjinizin bütüne eklenmesi niyetiyle meditasyona katılabilirsiniz. Ve öyle bile olsa, bütünün enerjisini hissedeceksiniz, söz veriyorum! Çünkü, aslında zaman diye bir şey yok ve her şey aynı anda oluyor.

Ek Bilgiler:

Aşağıda, 11-11 günü ertesinde bana gelen  bir mesajı yeniden yayınlıyorum. Bu mesaj enerjilerle nasıl çalışmamız gerektiğini çok net bir şekilde açıklıyor. Bugün bu bilgiler de meditasyonunuza yardımcı olacaktır:

Ufak düşünmeyin: Yerelden, globale ve oradan evrensele doğru gelişim

Bütün bir gün boyunca çok net gelen bir başka bilgi de artık  ufak düşünmememiz üzerineydi. Bizler, günlük hayatımızda gördüğümüz bir sorunu sadece o zaman ve mekana has bir durum olarak algılıyoruz. Ve eğer o duruma ışık ve sevgi gönderme ihtiyacını hissediyorsak, kendimizi o durumla sınırlıyoruz. Size özetle bu kavramı aktarmak isterken, araya birlikte çalıştığım ustalar, rehberler, melekler ve galaktikler kolektifi giriyor ve bize aşağıdaki mesajı veriyorlar:

“Artık sonsuzdan gelip, sonsuza giden ve aynı şekilde sonsuz güç ve kaynaklara sahip varlıklar olduğunuzu kabul etme zamanınız geldi. Hepiniz birbirinize ve bize bağlısınız, sizler ve bizler birbirimizin içindeyiz, birbirimizle iç içeyiz. Sizler denizdeki planktondan, topraktaki mineralden, Paraguay’daki kardeşinizden, göktaşındaki bakteriden, Pleaides’li galaktikten, bizlerden ve Tanrı’dan ayrı değilsiniz. Sadece sizin zamanınızın minik bir bölümünde, minik bir noktasındaki bir soruna odaklanmayı bırakınız. Çünkü o olumsuzluk, onunla ilgili bilinç tamamen yeryüzünden silinene kadar tekrarlayacaktır. Karşınızda, sizin dikkatinizi çekmeye çalışan soruna bir bakın. Bu sorun nedir?

Eğer evsiz bir kişiyi görüyorsanız ve bu durumun düzelmesi için kalbinizden bir çığlık yükseliyorsa, bu çığlığa derhal cevap verin. Bu çığlığa nasıl cevap vereceksiniz? Enerjinizi düşürmeyin, duruma “yüksek enerjinizle bir şeyleri 3 boyutlu dünyanızda yoktan var edeceğiniz” bir fırsat olarak bakın. Acımayın! Saygı duyun! Tarafsız kalın! Bu fırsatı size sağladığı için o kişiye teşekkür edin. O kişi size olumlu cevap veriyorsa, ona bir barınak bulmaya çalışın, evren size derhal cevap verecektir. Bunun ne kadar çabuk ve hiç beklemediğiniz kadar kolay olduğunu gördüğünüzde şaşıracaksınız. Sonucu salıverin, sonuca bağlı kalmayın. Bu sizin çözüm getirme çalışmanızın “yerel” aşamasıdır.

Bu yazıları okuyan sizler, hayat kontratınızda bütünün iyiliği için çalışmak üzere maddeler koydunuz. Burada bu yazıyı okumanız bir tesadüf değil, bu uzun zamandır türlü şekillerde size ulaşmaya çalışan bir çağrıdır. Gördüğünüz evsiz kişi, sadece bir örnek, bir semboldür. Dünyanızdaki yokluk, eksiklik, açlık gibi sevginin tam tersi kavramları temsil etmektedir. Yerel çalışmanızın yanı sıra artık global çalışmalara da başlamalısınız. Unutmayın, devasa gücünüzü göstermenin zamanı geldi dedik size. O evsiz kişi, Kalküta’da, Paris’te, Cape Town’da, Rio’da, İzmir’de, kısacası bütün dünyadaki yokluğu ve yoksulluğu temsil ediyor. Dünyanızdan bu kavramları sonsuza dek silme vakti şimdi!

Merkaba & the toroidal fieldTaşıdığınız sevgiyi kullanın, Mor Alev’i kullanın ve bütün bir dünyadaki yokluk bilincini dönüştürmeye başlayın. Bu işleme başlamadan önce kendi enerjinizi yükseltmelisiniz, yoksa çok yorgun düşebilirsiniz, tükenebilirsiniz. Enerjinizi öz benliğinizle bağlantı kurarak yükseltirsiniz, meditasyon, topraklanma ve nefes sizi aslınızla ve evrensel zihinle bağlantıya geçirir. (Mor Alev: “Yüksek Benlik” yerine özellikle “Öz Benlik” ve “Aslınız” kelimelerini kullanmam konusunda ısrar ediyorlar. Kendi özünüzün ulaşılmaz yükseklerde değil, içinizde olduğunu hatırlamanızı istediklerini söylüyorlar.) Enerjiyi engelleyen bloklardan böyle kurtulursunuz. Enerji size akarken onu sadece kendinizde tutmayın, bu yeniden engel yaratır. “Enerjiyi ya da sevgiyi dünyaya demirleyin” dememizin sebebi budur. Tepe çakranızdan , kalbinizden kabul ettiğiniz sevgiyi ayak tabanlarınızdan dünyanıza verin. Gaia size şükran ve sevgisiyle cevap verecektir. Onu kabul edin ve kök çakradan doğru Kundalininin yükseldiğini hissedin. Torus şeklindeki enerji alanınızda sürekli akım olduğunu hatırlayın. İşte şimdi gitgide daha çok enerji taşımaya başlayacaksınız. Böylece global çalışmanız sırasında hep dinç, mutlu ve sağlıklı kalacaksınız. Hatta, gün geçtikçe daha sağlam ve olumlu bir enerji alanınız olacak, kendinize olan sevginiz, saygınız ve güveniniz de artacak.

Şimdi, çalışmanızın global yönüne dönelim. Işığınızı, sevginizi, Mor Alev enerjisini, Rafael’in yeşilini, Michael’ın mavisini, Galaktiklerin şeftali pembesini, Kutsal Anne’nin beyaz ışığını, hangisi sizin gözünüze batan, çözmek için çağrıldığınız soruna ve ruhunuza  yakın geliyorsa, o enerjiyi seçerek bütün dünyaya ve kolektife gönderin. İsterseniz gökkuşağı ile çalışın. Hepimizi toplayın. Size nasıl uygun geliyorsa o şekilde çalışın. Ama artık çalışın. 

Çünkü bu size iyi gelecek. Ailenize iyi gelecek, işinize iyi gelecek. Toplum bilincindeki herhangi bir konudaki olumsuzluğu tamamen dönüştürürken, kendinizde de o olumsuzluğun etkilerini ve tortularını temizleyeceksiniz. Konu ister sağlık olsun, ister eşitlik, ister bolluk, eğitim, barış, ne olursa olsun, kendinizin de bütünün bir parçası olduğunuzu hatırlayın ve bu çalışmada kolektife dahilsiniz. Kendi dışınızda bir şey yapmıyorsunuz.

Alçak gönüllü olun. Başkalarına iyilik yaparken aslında iyiliği kendinize yapıyorsunuz. Kendinizle gurur duyun ve onurlandırın, bizimle bir olduğunuzu hissedin ama diğer varlıklardan daha yüce değil, aynı ve bir olduğunuzu bilin.

Şimdi dikkatinizi evrene çevirin, evrenle bir olduğunuzu hatırlayın. Sevginizi, ışığınızı tüm evrenle paylaşın. Böylece çalışmanızın etkisi milyonlarca defa katlanacaktır. Dönüştürme çalışması da bir o kadar daha etkili olacaktır. Evren size cevap verecektir. Evren sizi seviyor. Siz de sizi sevin.”

Hepinize mutlu bir gün diliyorum.

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

4 comments

 1. Ben gumuş mor alevler uyumlaması almak istiyorum yardım edermısiniz lutfen

  Beğen

  1. Sevgili Asuman, ben Tanrı’nın hediyesi olan ve zaten bize verilmiş olan enerjilere uyumlamaya inanmıyorum. Bunun yerine Mor Alev’i tanıyıp öğrenebilir ve derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. İlgili yazım şu bağlantıda: http://wp.me/p3e0k3-3GH
   Sevgilerimle

   Beğen

 2. Sevgili dost, yıllardır uyumlama ile ilgili inancımda yalnız olmadığımı yaptığınız yorumla anladım,çok sevindim,sonsuz teşekkür ve sevgilerimi iletmek istedim.

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.