Günün Melek Kartı – Affetme Fırsatı

breathe - pascal campion

Bu durum size şifa bulma, büyüme, gelişme ve olumsuz kalıpları salıverme fırsatı veriyor. Diğer kişinin içindeki ilahi ışığı ve iyiliği görmeyi niyet edin. Sahip olduğunuz affedemeyen düşünceleri, duyguları ve enerjileri geride bırakmanıza yardım edeceğiz ve sizi daha yükseklerdeki şefkat ve huzur dolu yere çıkaracağız.

Sürekli tekrar eden negatif şablonlardan artık yorgun düştünüz ve bu kart size yardım etmek için geliyor. Bu olumsuz döngüyü kırmak için şu anki durumunuz ve ilişkilerinizle ilgili eski zehirli düşünceleri arkada bırakmanız çok önemli.

Bunu derin nefes çalışmasıyla yapabilirsiniz. Derin bir nefes alın ve her nefes verişinizde korku, endişe, kızgınlık ve diğer acılı duygularınızı meleklere verin. Affetmek diğer kişinin hareketlerini takdir etmek değildir. Affetmek o kişiyle ilgili zehirli duygu ve düşünceleri taşımak istemediğiniz anlamına gelir. Affetmek sayesinde hepsi arkanızda kalsın, özgürleşin ve hayatınızda pozitif olaylar zincirleri yaşanmaya başlasın.

  • Kendinizi ya da diğerlerini suçlamaktan kaçının
  • Kızgınlığınızı salıverip gönderdikçe konu hakkında yaratıcı çözümler bulmaya başlayacaksınız
  • Bu durumla ilgili olarak şu anda göremediğiniz dersler ve şanslar var, affedin.
  • Korku ve yargılama yerine arzularınıza odaklanın.

Arkadaşlar, öncelikle kendinizi ve sonra da diğer kişileri affetmek çok önemli. Böylece hayata tertemiz bir sayfayla ve parlak enerjilerle yeniden başlarsınız. Bu konuda pek çok salıverme metodu vermiştim. Onları arşivlerde ve ücretsiz melek enerjileri sayfasında bulabilirsiniz. Benim son zamanlarda gözlemlediğim bir durum da şu; bazen affetme çalışması yapılıyor ve büyük ölçüde başarılı olunuyor ancak geriye bir takım tortular kalıyor. Bu tortuları temizlemek için çalışmanın bir süre sonra tekrarlanması gerekiyor. Bunun sebebi ilk çalışmanın işe yaramaması değil, ama yeterince derinlere inilmemiş olması, derinlere de aşama aşama iniliyor.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

2 comments

  1. Merhaba,
    4 Kasım’dan beri melek kartı affetmekte kaldı. Anladığım kadarıyla affetmeye devam mı?

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.