Haydi, Sörf Tahtalarınızı Cilalayın! – Konsey (Mesaj 6)

crazy surfboardArkadaşlar, şu anda tutulma döneminin tam ortasındayız. Size söz vermiş olduğum gibi hareket tam hızla devam ederken, Konsey bize “Biraz gamsız olun!” diyor. Ben bu neşeli teslimiyeti son sekiz aydır hemen hemen her an uygulamaya çalışıyorum ve hepinize tavsiye ederim. Hayatınız daha hafif ve pürüzsüz geçiyor, sorunlar daha çabuk çözülüyor ve değişimi daha az sancılarla yaşıyorsunuz. Bu blogu en başından beri takip edenler bilir, “değişim dalgalarında sörf yapmak” benzetmesini çok severim ve burada pek çok dalga ve sörf resmi de yayınladım, onun için bu mesaj kalbime seslendi. Hadi, Konseyi dinleyelim, biraz da olayları hafiften alalım ve güzel bir Pazar günü geçirerek 23 Ekim’deki Güneş tutulmasına hazırlanalım.

Çeviriyi yapan Mor Alev Dostu, Ron Head ve Konseye çok teşekkürler. Mesajın orijinaline http://www.oraclesandhealers.wordpress.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kendilerini Işık işçisi olarak tanımlayan kişiler için “çok ilginç olacak” zamanlara doğru ilerliyoruz. Ama espriyle karışık şunu da söyleyelim; İlginç dediğimiz zamanlar, kimilerine göre bir “nimet” kimilerine göre de bir “lanet” olarak görülebilir. Ama siz yolunuza güle oynaya devam edin. Biraz gamsız olun! Ancak, her ne kadar sizinle şakalaşsak da bu durum, sizin deyiminizle “tam bir baş ağrısı” kadar ciddi bir şeydir.

Bazı günler, zaman durmuş gibi hissediyorsunuz ve neredeyse hiçbir ilerleme kaydetmediğinizi düşünüyorsunuz. Bazı günler, Dünya’nın sanki sizi üstünden fırlatacak kadar hızlı döndüğünü hissediyorsunuz. Öyle değil mi? Sizin hissettiğiniz şeyler, “Değişim dalgaları.” Aslında değişim çoktan ortaya çıktı! Bundan emin olabilirsiniz. Ve hala daha, yoğunluğunu ve miktarını artırarak ortaya çıkmaya devam ediyor.

Değişime gösterdiğiniz uyum ve tepkiye bağlı olarak, kendinizi ya çok mutlu hissedersiniz, ya da berbat. Lütfen ilk seçeneğe karar verin. Yani mutlu olmaya çalışın. Şayet rahatsızlık, stres ve çaresizlik gibi duyguların, Şükran ve Umut duygularını sollamasına izin verirseniz, bizim söylememize bile gerek kalmadan kendinize “neyi” çekeceğinizi hayal edebilirsiniz.

Evet, bu mesajın amacı, aranızda bulunan hassas ve duyarlı kişileri şu konuda uyarmaktır; Hem fiziksel hem de ruhsal olarak çok büyük bir değişim geçireceğiniz zaman dilimi, çok hızlı bir şekilde yaklaşıyor. Biz de sizin, “kabullenen ve minnettar olan” bir zihniyeti taşımanızı, yani büyük umutlar ve yüksek beklentilerle dolu bir bilinç durumuna geçmenizi öneriyoruz. Birçoğunuz uzun zamandan beri, sanki çok büyük bir şeyin hemen köşenin ardında hazır beklediğini gerçekten de hissediyordunuz. Evet, gerçekten de büyük bir şey orada bekliyor! Ve o köşe, hemen yanı başınızda.

Birçoğunuz da, içinizdeki küçük değişiklikleri fark etmeye başlıyorsunuz. Tabii ki onları aza indirme veya tamamen unutma eğiliminde olabilirsiniz. Ancak bu değişikliklere karşı ilk tepkiniz “kabulleniş ve minnettarlık” ise, daha fazla ve daha büyük bir değişimin çok daha çabuk gerçekleşeceğini size hatırlatmak isteriz.

Gerçi günümüzde çoğunuz bunu uyguluyorsunuz. Ama yine de size hatırlatmamızın sebebi şudur; Değişimin dev dalgası yaklaşıyor ve şayet sizi önceden hazırlarsak, kırılan dalganın üstünde çok daha rahat sörf yapabilirsiniz. Bizimle ve kendi Yüksek Benlikleriyle iyi bir iletişim halinde olan kişiler, bu mesajı zaten aldılar. Biz bunları, “bildikleri şeyleri, bildiklerinden emin olmayanlara” ve yeni yeni uyananlara söylüyoruz.

Sizlere söz verdiğimiz gibi, özellikle bu zamanlarda her şeyin, ama HER ŞEYİN, en yüksek hayrınıza gerçekleştiğini bilin. Bazı olaylar size korku salabilir, hatta dehşete düşürebilir. Merak etmeyin, ortalıkta öcü falan yok. Sadece “oluşturmakta” olduğunuz yeni bir Dünya var. Tabii ki aranızda, bu olaylardan dolayı çok korkmuş olan kişiler de bulunuyor. Ama onların zihninizi kontrol etmelerine (sizi etki altında bırakmalarına) izin vermeyin. Sadece çevrenize bile bakacak olursanız, Dünya’nızın hızla gelişmekte olduğunu görürsünüz. Ve gördüğünüzde de, başardığınız için kendinizi kutlayabilirsiniz.

Haydi, sörf tahtalarınızı cilalayın ve peş peşe gelen dalgaların üstünde süzülmeye hazır olun. Hepinize Sevgi ve Işık gönderiyoruz.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

  1. Bunu günde bir kaç kez okumalıyım..sakinliğe davet eden bir yazı kaleme almışsınız..okyanusta ceviz kabuğu iken bir anda bir sörf tahtası buldum..Teşekkürler.. 💜

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.