Muhtelif

Dolores Cannon, bir başka boyutta görüşmek üzere…

dolores cannonSevgili Dostlar, iki gündür burası veda ilanları doldu sanırım. Bir kaç saat önce sevgili Dolores Cannon bu boyuttan ayrıldı. Eminim gittiği yerde harika bir hoş geldin partisi yapılıyordur! Biz geride kalanlar için ne kadar zor olursa olsun, onun için mutlu olmaya çalışıyorum.

Şunu kesinlikle söyleyebilirim ki, Dolores Cannon olmasa ne bu blog, ne de kendi çalışma yöntemim ortaya çıkardı. Muhteşem bir öğretmen, tam bir ışık işçisi, alçakgönüllülüğü ile bütün kalpleri fetheden bir anne, anneanne ve dosttu. Maceradan asla kaçmadı, yeni bilgileri büyük merakla özümsedi, asla ve asla önyargıyla çalışmadı, hepimize de açık kalp ve açık zihinle çalışmayı öğretti.

Dolores, sen bizim için bir hediyesin, sana kucaklara sığmayacak kadar çok şükran yolluyorum ve seni seviyorum. Umarım, zaman zaman bizi ziyaret edersin, eğer diğer boyutlardaki yeni maceralarından vakit bulursan tabii!

Mor Alev

Kategoriler:Muhtelif

2 replies »

  1. Dolores Cannon ❤ Ebediyen Sevgi ve isikla ol ❤

    12 Eylul 2014 te aramizdan ayrilan ve hayatimi tepetaklak olumlu degistiren Tanrilar Okulu kitabi yazari Stefano D'Anna ile birlikte Dolores ve Masaruyu da sevgi ve isikla aniyorum ❤ ❤

    Gunes gibilerdi tum evren icin sevgiyle kosulsuz hizmet ettiler. Aramizdan ayrildiklarinda sanki gunes isigi biraz olsun azaldi gibi geliyor insanin yuregi yaniyor derinden huzunleniyor ama onlar gorevi bize devrettiler.. hizmet kaldigi yerden sevgiyle devam ediyor..

    Huzurum seninle olsun Mor Alev

    Beğen